Stal Mielec

0

Wisła Puławy

1

• Arbiter przedłużył mecz aż o pięć minut, ale to już koniec spotkania! Wisła Puławy wygrała w Mielcu ze Stalą!

• Adam Patora zmienił Konrada Szczotkę.

• Cały czas w natarciu piłkarze Stali. Dośrodkowanie w pole karne Tomasza Prejsa, ale skutecznie piąstkuje futbolówkę Nazar Penkowec.

• Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej części gry. Do wejścia na boisko już przygotowany jest Adam Patora.

• Z rzutu wolnego uderzał Kamil Radulj, ale trafił w mur ustawiony przez graczy Wisły Płock.

• Jeszcze jedno ofensywne wyjście gości. Akcję finalizował strzałem Sylwester Patejuk. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Kontratak gości. Mocno uderzał Jakub Smektała, ale jego strzał został zblokowany przez defensora gospodarzy.

• Gospodarze dążą do strzelenia wyrównującej bramki. Na pozycji spalonej Sebastian Łętocha.

• Piotr Darmochwał już zapisał się w notesie arbitra. Piłkarz gości zobaczył żółtą kartkę za pociąganie za koszulkę Sebastiana Łętochy.

• W miejsce Dawida Pożaka na murawę wchodzi Piotr Darmochwał.

• Uderzał Szymon Sobczak, ale piłka nie poleciała w światło bramki. Z linii piątego metra rozpoczął Nazar Penkowec.

• Gol dla Stali Mielec! Liniowy pokazuje, że był spalony. Na ofsajdzie złapany został Sebastian Łętocha. Solidna porcja gwizdów z trybun!

• W miejsce Patryka Słotwińskiego wchodzi Jakub Smektała.

• W odpowiedzi uderzał Sylwester Patejuk. Piłka po jego strzale o centymetry minęła bramkę interweniującego w tej sytuacji Marka Kozioła!

• Bardzo dobra okazja gospodarzy! Na bramkę Penkowca uderzał Tomasz Prejs, piłka minimalnie minęła cel!

• Trzecia i ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Krzysztof Kiercz melduje się na murawie w miejsce Sebastiana Zalepy.

• Futbolówka dograna do Tomasza Prejsa. Ten jednak nie opanował piłki i złapał ją Nazar Penkowec.

• W miejsce Grzegorza Fonfary na boisko wchodzi Sebastian Szczepański.

• Reaguje szkoleniowiec gospodarzy. W miejsce Piotra Głowackiego na murawie zameldował się Tomasz Prejs.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był Konrad Szczotka. Od rzutu wolnego rozpoczął Patryk Słotwiński.

• Ofensywna akcja Szymona Sobczaka. Skrzydłowego gospodarzy powstrzymał Ivan Lytwyniuk.

• Świetna postawa Iwana Lytwyniuka. Piłkarz Wisły przeprowadził akcję, którą zakończył precyzyjnym uderzeniem sprzed pola karnego. Marek Kozioł pokonany! 1:0 dla gości.

• GOOOOOOOL! COŚ NIESAMOWITEGO! IWAN LYTWYNIUK!

• Aktywny dzisiaj w szeregach gości Fabian Hiszpański wywalczył rzut rożny.

• Piotr Marciniec sfaulował Dawida Pożaka. Gracz gospodarzy zobaczył za to zagranie żółtą kartkę.

• Adrian Liberacki dogrywa z rzutu rożnego. Bez problemów piłkę chwyta Nazar Penkowec.

• Trenerzy Stali i Wisły zespołów postanowili nic nie zmieniać w swoich drużynach. Obie ekipy rozpoczęły po przerwie w takich samych zestawieniach.

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Wisły Puławy.

• Koniec pierwszej połowy! Na stadionie w Mielcu do przerwy bez goli.

• Adrian Liberacki dogrywał z rzutu rożnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Michał Bierzało, ale uderzył minimalnie niecelnie!

• Żółta kartka dla Adriana Popiołka. Gracz gości ciągnął za koszulkę Kamila Radulja.

• Znowu bardzo dużo niedokładnych zagrań. Gospodarze próbowali coś zdziałać w ofensywie, ale Kamil Radulj podał futbolówkę w rękawice Nazara Penkowca.

• Ofensywa próba gości. Dawid Pożak został jednak sfaulowany na lewej stronie przez Roberta Sulewskiego.

• Mateusz Pielach uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Strzał zawodnika gości był niecelny.

• Sebastian Łętocha agresywnie zaatakował interweniującego Nazara Penkowca. Rzut wolny dla gości.

• Piłka z lewej strony podana w kierunku Szymona Sobczaka. Skrzydłowego gospodarzy powstrzymał jednak Fabian Hiszpański.

• Piotr Głowacki zatrzymany w nieprzepisowy sposób przez Adriana Popiołka. Mamy rzut wolny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry zagrożenie spod własnej bramki oddalił defensor Wisły.

• Poszedł odważnie, na przebój Szymon Sobczak. Ograł dwóch rywali, ale w końcu stracił futbolówkę.

• Piotr Głowacki centruje z lewego skrzydła w pole karne. Nikt nie zamknął akcji gracza gospodarzy.

• Bardzo słaby fragment spotkania. Na boisku w Mielcu dominuje niedokładność i chaos. Czekamy na sytuacje strzeleckie, bo jak na razie było ich jak na lekarstwo.

• Potężnie na bramkę Nazara Penkowca huknął Szymon Sobczak! Piłka nieznacznie chybiła celu.

• Świetne dośrodkowanie Fabiana Hiszpańskiego. Celnie na bramkę uderzył Dawid Pożak, ale Marek Kozioł zdołał odbić piłkę!

• Dobrze w ofensywie zagrał Sebastian Łętocha. Dynamicznie ruszył na bramkę gości, ale niedokładnie odegrał do Szymona Sobczaka.

• Kornel Paszkiewicz pierwszy raz sięgnął do kieszeni z kartkami. Żółty kartonik obejrzał Piotr Głowacki.

• Po rzucie rożnym dla Wisły Puławy skutecznie piąstkował Marek Kozioł.

• Długi przerzut do Sylwestra Patejuka. Zawodnik gości nie opanował piłki. Gdyby ta sztuka mu się udała, piłkarz gości byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

• Pierwszy celny strzał na bramkę Marka Kozioła. Uderzał po akcji z kontrataku Sylwester Patejuk, ale golkiper gospodarzy nie miał problemów z interwencją.

• Z kontratakiem wychodzili zawodnicy Stali Mielec. Faulem akcję przerwał Adrian Popiołek. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Dopiero teraz kibice gospodarzy rozpoczęli doping dla swojej drużyny.

• Gra jest co chwilę przerywana przez gwizdek arbitra Paszkiewicza. Mnożą się faule z jednej i drugiej strony. Przed chwilą przewinił Grzegorz Fonfara.

• Patryk Słotwiński ostro zaatakował Piotra Marcińca. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Od środka boiska zaczęli piłkarze Stali Mielec. Gospodarze występują dzisiaj w białych koszulkach oraz niebieskich spodenkach, a goście w czerwonych strojach.

• Pierwszy gwizdek Kornela Paszkiewicza! Gramy! Spotkanie w Mielcu już się rozpoczęło.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie. Przed nami tradycyjne przywitanie kapitanów i losowanie stron.

• Ławka rezerwowych Wisły Puławy: Andrzej Witan, Piotr Darmochwał, Sebastian Głaz, Adam Patora, Łukasz Płonowski, Jakub Smektała, Łukasz Turzyniecki

• Ławka rezerwowych Stali: Tomasz Libera, Krzysztof Kiercz, Sebastian Szczepański, Przemysław Lech, Tomasz Prejs, Dorian Buczek, Krystian Getinger

• W ekipie z Mielca od początku bieżącego sezonu już dwa razy zmieniano pierwszego trenera. Z końcem września posadę stracił Janusz Białek, który w swoim dorobku w 1. lidze ze Stalą mógł zapisać tylko pięć remisów i aż cztery porażki. Do meczu z GKS-em Katowice mielczan przygotowywało dwóch trenerów: Maciej Serafiński i Bogusław Wyparło. Ostatecznie, osiągnięto porozumienie ze Zbigniewem Smółką. Jak pokazują dwa ostatnie spotkania, wybór byłego trenera m.in. MKS-u Kluczbork i Zawiszy Bydgoszcz wcale nie był najgorszym pomysłem.

• Zarówno Stal Mielec, jak i Wisła Puławy mają identyczny dorobek punktowy, a także bilans dotychczasowych spotkań w lidze: 2 zwycięstwa, 5 remisów i 5 porażek. Stal znajduje się na 16. miejscu. Beniaminek z Puław plasuje się pozycję wyżej.

• Zapraszamy na relacją na żywo z meczu, w którym w akcji zobaczymy dwóch beniaminków - Stal Mielec zmierzy się z Wisłą Puławy.