Mecz Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? Transmija na żywo

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2017-09-30 18:00

Stal Mielec

1

Zagłębie Sosnowiec

1

• Blisko 3400 kibiców na stadionie może czuć niedosyt po tym remisie.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje w GOL24.pl

• Sędzia Wojciech Krztoń zakończył spotkanie, wynik na tablicy pokazuje 1:1, wydaje się, że żadna z drużyn nie była na tyle zdeterminowana by odnieść zwycięstwo.

• Vamara Sanogo opuszcza plac gry, w jego miejsce wchodzi Szymon Lewicki.

• Żółtą kartką w doliczonym czasie gry ukarany Maksymilian Banaszewski.

• Medycy wezwani na plac gry napastnik Zagłębia ucierpiał po starciu z jednym z zawodników Stali.

• Obie drużyny mają ochotę zwyciężyć widzimy sytuacje bramkowe po jednej i po drugiej stronie boiska, a sędzia dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry.

• Tomasz Nawotka uderze obok bramki z 16-stego metra.

• Krystian Getinger prowadził piłkę przy nodze kilka metrów po czym został sfaulowany.

• Zakotłowało się w polu karnym gości, Stal mocno przycisnęła Zagłębie, napastnik Stali oddał strzał, jednak bramkarz przerzucił piłkę nad poprzeczką.

• GOOOOOOL!!!! Strzelcem bramki Maksymilian Banaszewski. Dobrze odnalazł się w polu karnym przelobował bramkarza, minął obrońce który próbował ratować utrate bramki wślizgiem i skierował piłkę do pustej bramki.

• Dawid Kudła wybija piłkę od swojej bramki, Banaszewski przejmuje ją wykonuje kilka dryblingów i dogrywa na skrzydło....

• Leandro wyrzuca piłkę z autu, obrońca Zagłębia szybko przejmuje piłkę, po czym Leandro fauluje Roberta Sulewskiego.

• Łukasz Wroński dostaje dobrą piłkę przed polem karnym drużyny gości, ale niedokładnie ją przyjmuje i notuje stratę.

• Zółtą kartką został ukarany Żarko Udovicic.

• Rzut rożny dla Zagłębia, dośrodkowanie i Arkadiusz Jędrych oddaje strzał prosto w bramkarza Stali, obrońcy wybijają piłkę z pola karnego.

• Tomasz Nowak chciał dograć piłkę na wysokości pola karnego Stali, jednak obrońca był dobrze ustawiony i wybił piłkę na aut.

• Zmiana w szeregach Zagłębia Sosnowiec, boisko opuszcza Konrad Wrzesiński, w jego miejsce wchodzi Wojciech Łuczak.

• Michał Janota wrzuca miękką piłkę w pole karne gości, lecz nikt nie zdołał dobiec do piłki, po tym zagraniu piłka opuszcza plac gry.

• Zmiana w drużynie Stali Mielec, z boiska schodzi Dominik Sadzawicki, a w jego miejsce wędruje Tomasz Swędrowski.

• Vamara Sanogo znalazł się sam na sam z Radosławem Majeckim, napastnik był naciskany przez jednego z obrońców Stali i oddał niecelny strzał.

• Łukasz Wroński popisał się ładnymi zwodami w polu karnym, oddał strzał, ale bramkarz łatwo złapał piłkę.

• Michał Janota "zwiódł" jednego obrońce, po czym dograł prostopadłą piłkę w pole karne Zagłębia, Leandro był blisko by oddać strzał. Skończyło się wybiciem piłki przez obronce z Sosnowca.

• Zawodnicy Stali grają po obwodzie boiska, przegrywając piłkę z jednej strony na drugą, lecz zawodnicy Zagłębia przejmują piłkę zanim mielczanom uda się przedostać bliżej bramki.

• Pierwsza zmiana w drużynie Zagłębia Sosnowiec, boisko opuszcza Patryk Mularczyk, za niego wchodzi Sebastian Milewski.

• Łukasz Wroński dostał podanie przed pole karne drużyny gości, zawodnik Stali zrobił zamach i uderzył na bramkę, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką nie stwarzając żadnego zagrozenia.

• Vamara Sanogo naciskał obrońce Stali jednak ten podał do bramkarza i mielczanie wyszli z pod pressingu.

• Zawodnicy Zagłębia cofnęli się pod swoją bramkę, piłkarze Stali mają problemy z przedostaniem w pole karne gości.

• Banaszewski urwał się obrońcom i uderzył z ostrego kąta w stronę bramki Zagłębia, jednak bramkarz łatwo złapał piłkę.

• Lepszy okres gry Zagłębia, zawodnicy z Sosnowca łatwo przedostają się pod pole karne gospodarzy.

• Michał Janota wrzucił piłkę w pole karne rywali, jednak niebyło w nim ani jednego zawodnika Stali, piłkę łatwo przejęli zawodnicy Zagłębia.

• Bramkarz Zagłębia zagrał długie podanie za linie obrony Stali, piłke poza pole gry skierował mielecki obrońca, rzut z auto dla Zagłębia.

• Piłkarz Stali kopnął piłkę między bramkarzem a obrońcami Zagłębia, lecz nikt nie dopadł do piłki.

• Piłkarze Stali od razu narzucają swój styl gry podobnie jak w pierwszej połowie, jednak póki co nic dobrego z tego nie wynika.

• Sędzia gwizdkiem rozpoczyna drugą część tego spotkania, Banaszewski kopnął piłkę ze srodka boiska w stronę obrońców.

• Djermanovic opuszcza boisko, w jego miejsce Piotr Marciniec.

• Sędzia gwiżdze i kończy pierwszą połowę meczu, Zagłębie Sosnowiec prowadzi jedną bramką choć to piłkarze Stali dłużej utrzymywali się przy piłce.

• Z kontratakiem prawą stroną pędzi skrzydłowy Zagłebia, lecz obrońca Stali czysto przejmuje piłkę.

• Żółtą kartką ukarany zawodnik Zagłębia, Rafał Makowski.

• Z autu piłkę wyrzuca Zarko Udovicic, jednak piłkarze Stali szybko przejmują piłkę.

• Kibice Stali nie zgadzają się z decyzjami sędziego i mocno to akcentują, z trybun lecą plastikowe butelki w stronę boiska.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego piłkarza Stali, sędzia odgwizduje faul na bramkarzu gości.

• Żółtą kartką ukarany Dawid Kudła.

• Dośrodkowanie Michała Janoty ze stojącej piłki, bramkarz Zagłębia piąstkuje piłkę i oddala zagrożenie.

• Mateusz Gancarczyk znalazł się oko w oko z bramkarzem Zagłębia, jednak Dawid Kudła fantastycznie interweniował i nie ma bramki wyrównującej dla Stali.

• Krzysztof Kiercz ukarany żółtą kartką za protestowanie po bramce dla Zagłębia.

• GOOOOOOL!!! Zagłębie Sosnowiec strzela bramkę. Piłka do bramki skierował Mateusz Cichocki. Ta sytuacja wzbudziła sporo kontrowersji, piłkarze Stali twierdzą, że piłka nie przekroczyła lini bramkowej, jednak bez wzgędu na to wynik na tablicy to 0:1 dla Zagłębia Sosnowiec.

• Z rzutu wolnego z okolic 25 metra uderza Krystian Getinger, jednak Dawid Kudła paruje piłkę w bok, po czym obrońca Zagłębia oddala zagrożenie długim wybiciem.

• Piłkarze Stali chcą otworzyć drogę do bramki swoim napastnikom jednym podaniem przez środek boiska, wykonali kilka prób, lecz żadna z nich nie była skuteczna.

• Michał Janota wślizgiem odzyskuje piłkę, za co otrzymał gromkie brawa od publiczności.

• Bramkarz Stali piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Żarko Udovićića.

• Miękkie zagranie piłki w pole karne przez Patryka Mularczyka, ale Vamare Sanogo wyprzedził bramkarz Stali i wyłapał piłkę.

• Tomasz Nawotka oddaje bardzo groźny strzał z 16 -stego metra, piłka przechodzi obok słupka.

• Dośrodkowanie piłkarza Stali, po czym Mateusz Gancarczyk zgrywa piłkę głową przed pole karne, jednak robi to niedokładnie i Zagłębie Sosnowiec przejmuje piłkę.

• Z kontratakiem wychodzą mielczanie, jednak obrońca niedokładnie zagrywa długą podanie i Zagłebie przejmuje piłkę.

• Stal Mielec gra w piłkę, a piłkarze Zagłębia tylko się przyglądają.

• Piłka po strzale musnęła słupek po zewnętrznej stronie i wyleciała poza pole gry, bramkarz rozpocznie od bramki.

• Faul dla Zagłębia, blisko bramki Stali Mielec.

• Dośrodkowanie i strzał z powietrza Michała Janoty, obrońca zagłębia stał na lini bramkowej i zdołał wybić piłkę.

• Uderzenie z przed lini pola karnego zawodnika Stali, piłka ociera się o obrońce i wylatuje poza pole gry, rzut rożny dla Stali.

• Groźne dośrodkowanie Łukasza Wrońskiego, piłka otarła się o włosy napastnika Stali.

• Zakotłowało się w polu karnym Stali, lecz bramkarz był czujny i złapał piłkę zanim napastnik Zagłębia zdołał do niej dobiec.

• Gancarczyk dostaje długą piłkę z lini środkowej boiska, jednak nie zdołał do niej dobiec, Zagłębie Sosnowiec ma aut.

• Obrońca Stali wyskakuje do piłki i wygrywa pojedynek główkowy z Vamarą Sanogo, zawodnik leży na boisku, lecz akcja nie została przerwana gwizdkiem sędziego.

• Stal Mielec utrzymuje się przy piłce, zawodnicy cierpliwie budują akcje od tyłu.

• Mateusz Gancarczyk pobiegł w kierunku linii końcowej boiska, po czym dograł płaskie dośrodkowanie, obrońca Zagłębia zdołał wybić piłkę.

• Zawodnik drużyny gości faulowany w środkowej częsci boiska.

• Rozpoczynamy mecz. Zawodnicy Zagłębia pierwsi kopnęli piłkę.

• Garść statystyk przed meczem.

• Zawodnicy Zagłębia Sosnowiec spróbują zdobyć pierwsze 3 pkt. w tym sezonie na wyjeździe, zadanie trudne, bo Stal Mielec zajmuje obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli i gra na własnym stadionie.

• Witamy w ostatnim dniu września i serdecznie zapraszamy na mecz Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec. Relację z tego spotkania poprowadzi Adrian Orzech.

Joanna Sobczykiewicz

©Arkadiusz Gola / Polska Press

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. O godzinie 18. Stal Mielec podejmie przed własną publicznością Zagłębie Sosnowiec. Drużyna gości prowadzona przez Dariusza Dudka spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a przecież zapowiadano, że w tym roku celem będzie walka o awans do Lotto Ekstraklasy. Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji.

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Naprawdę źle dzieje się w zespole z Sosnowca. Po 10. kolejkach drużyna prowadzona przez Dariusza Dudka zajmuje odległe 16. miejsce w tabeli. Pod nią znajdują się już tylko kolejno GKS Katowice oraz Ruch Chorzów.
Strata do Wigier Suwałki, które plasują się na miejscu dającym baraże nie jest wprawdzie duża, bo wynosi zaledwie punkt, ale kibice Zagłębia nie mają zbyt wielu powodów do optymizmu. Zespół został zbudowany od nowa za sprawą Dariusza Banasika, a głównym celem była walka o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej już od pierwszej kolejki. Gdy nie udało się to były szkoleniowiec Pogoni Siedlce stracił posadę na rzecz wspomnianego już Dudka. Od kiedy przejął drużynę jego piłkarze wygrali tylko dwa razy: w debiucie trenera z Puszczą Niepołomice, a potem wysoko w derbach z GKS-em Katowice. Pozostałe mecze nie kończyły się po myśli ekipy z Sosnowca. Ostatnie niepowodzenia sprawiły, że kibice z coraz mniejszymi chęciami przychodzą na Stadion Ludowy.

Dzisiejszy mecz ze Stalą Mielec jest ostatnim przed dłuższą przerwą, czekającą zawodników Zagłębia. Klub zadecydował o przeniesieniu spotkania z Chrobrym Głogów, które miało być rozegrane początkowo 7 października w ramach 12. kolejki Nice 1 Ligi. Powołania do młodzieżowej reprezentacji otrzymali Patryk Mularczyk oraz Sebastian Milewski, dlatego starcie z Chrobrym odbędzie się dopiero 18 października.

Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w Mielcu. Podopieczni Zbigniewa Smółki dobrze rozpoczęli swój drugi sezon w Nice 1 Lidze. Zajmują piąte miejsce, a do lidera tracą trzy "oczka". To oni będą dziś faworytem. Nie można jednak lekceważyć gości z Sosnowca, o czym przypominał szkoleniowiec „Biało-Niebieskich” w rozmowie z oficjalną stroną klubową. – Jest to bardzo trudny przeciwnik, oni są pod ścianą. Potencjał tego zespołu jest bardzo duży ale totalnie im nie zapaliło na początku. To jest zespół chcący grać piłkę otwartą, widowiskową.

Bilans ostatnich spotkań:

Stal Mielec:
Odra Opole - Stal Mielec 1:0
Stal Mielec - GKS Katowice 3:2 (Krzysztof Kiercz, Michał Janota, Dejan Đermanović)
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 1:1 (Mateusz Cholewiak)

Zagłębie Sosnowiec:
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:3 (Tomasz Nowak)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:0 (Rafał Makowski, Vamara Sanogo[k], Sebastian Milewski)

BILANS BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ

Zagłębie - Stal 1:1 (21 maja 2017)
Stal - Zagłębie 2:0 (30 października 2016)
Zagłębie - Stal 1:3 (13 lipca 2016)
Zagłębie - Stal 1:1 (3 lutego 2016)
Stal - Zagłębie 0:4 (23 listopada 2014)

Mecz poprowadzi Wojciech Krztoń z Olsztyna. W obecnym sezonie był rozjemcą w czterech spotkaniach, w których pokazał dziewięć żółtych kartek, jedną czerwoną, a także podyktował dwa rzuty karne. W I rundzie Pucharu Polski sędziował w spotkaniu Chełmianki Chełm z Zagłębiem Sosnowiec. Piłkarze prowadzeni jeszcze przez Dariusza Banasika zwyciężyli (3:0).

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Relacja startuje 20 minut przed końcowym gwizdkiem.

Moda na Hiszpanów w Ekstraklasie. Znasz wszystkich?