Znicz Pruszków

1

• Koniec spotkania! Stal zwycięża Znicza 3:1!

• Mecz potrwa trzy minuty dłużej.

• Ależ wejście Doriana Buczka! 20-latek popisał się świetnym uderzeniem. Misztal pokonany po raz trzeci w przeciągu 11 minut!

• GOOOOOOOL! DORIAN BUCZEK!

• Fatalnie ułożyła się końcówka spotkania dla gości - stracili bramkę, następnie ich zawodnik obejrzał czerwoną kartkę, a teraz tracą drugiego gola. O punkty w Mielcu będzie im bardzo trudno.

• Druga roszada w ekipie Znicza. Rafał Zembrowski zmienił Macieja Machalskiego.

• Znakomicie przymierzył z rzutu wolnego Kamil Radulj! Napastnik Stali popisał się kapitalnym uderzeniem. Piotr Misztal pokonany po raz drugi!

• GOOOOOOL! KAMIL RADULJ!

• Znicz będzie kończyć spotkanie w osłabieniu! Mateusz Długołęcki właśnie obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• 20-letni Dorian Buczek zmienia strzelca gola dla Stali Michała Bierzało.

• Spora pomyłka bramkarza gości Piotra Misztala. Michał Bierzało oddał silny strzał, ale golkiper Znicza powinien zachować się w tej sytuacji dużo lepiej.

• GOOOOOOL! MICHAŁ BIERZAŁO!

• Dobra interwencja Piotra Misztala! Na bramkę gości groźnie uderzał Mateusz Cholewiak.

• Radosław Bartoszewicz upomniany przez sędziego Krasnego żółtą kartką.

• Strzelał z dystansu Radosław Bartoszewicz. Bardzo niedokładne uderzenie doświadczonego pomocnika Znicza.

• Główkował Sebastian Zalepa na bramkę gości. Futbolówka minęła jednak cel.

• W miejsce Krystiana Getingera na murawę wchodzi 24-letni Sebastian Łętocha.

• Maciej Machalski silnie uderzył z rzutu wolnego. Gospodarzy przed utratą bramki uratował jeden z defensorów, który wyręczył Kozioła.

• W miejsce Aleksandra Jagiełły na murawie melduje się Patryk Kubicki.

• Piłkarz gości ostro potraktowany przez Sebastiana Zalepę. Obrońca Stali został ukarany żółtą kartką. To już czwarte "żółtko" dla zawodników gospodarzy.

• Szymon Sobczak otrzymał dobre podanie od Kamila Radulja. Skrzydłowy Stali trafił w światło bramki, ale piłka ponownie w rękawicach golkipera Znicza.

• Żółtym kartonikiem ukarany został Mateusz Cholewiak.

• Uderzał z dystansu Krystian Getinger. Strzał celny, ale bramkarz przyjezdnych nie miał problemów z obroną.

• Udana szarża Szymona Sobczaka, który minął dwóch obrońców gości i wyłożył futbolówkę Kamilowi Raduljowi. Napastnik Stali fatalnie pudłuje!

• Jedna roszada w składzie gospodarzy. Na Pierwszej połowie swój występ w spotkaniu zakończył Krzysztof Kiercz. W jego miejsce na murawie zameldował się Sebastian Szczepański.

• Gwizdek arbitra. Druga część meczu właśnie się zaczęła!

• Pierwsza połowa z całą pewnością nie mogła nikogo zachwycić. Goście wyszli na prowadzenie po golu ze stałego fragmentu gry. W tej sytuacji znakomitą asystą popisał się Maciej Machalski. Zawodnicy Stali próbowali odpowiedzieć na to trafienie, ale właściwie nie stworzyli sobie stuprocentowej okazji strzeleckiej.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Mielcu Znicz prowadzi ze Stalą 1:0!

• Groźna sytuacja pod bramką Stali. Maciej Machalski strzelał na bramkę Marka Kozioła! Golkiper gospodarzy zdołał sparować piłkę po uderzeniu aktywnego dzisiaj Machalskiego.

• Rozpędzonego Szymona Sobczaka zatrzymał w nieprzepisowy sposób Mateusz Długołęcki. Żółta kartka dla gracza gości.

• Maciej Machalski. który zaliczył asystę przy golu Mateusza Długołęckiego, tym razem nie najlepiej wykonał stały fragment gry. Ni to dośrodkowanie, ni to strzał pomocnika Znicza. Obrońcy Stali przejęli futbolówkę.

• Michał Bierzało zobaczył żółtą kartkę. Będzie rzut wolny dla gości tuż za linią pola karnego.

• Piłkarze Stali zaatakowali z większym impetem. Strzał Adriana Liberackiego zatrzymany przez obrońców Znicza.

• Próba prostopadłego zagrania do napastnika Stali. Odrobinę za mocne było to podanie.

• Urazu doznał Bartosz Jaroch. Obrońca Znicza po interwencji masażystów będzie mógł kontynuować grę.

• Delikatnie mówiąc, nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu gospodarzy. Goście po strzelonym golu cofnęli się do defensywy, a mielczanom wyraźnie brakuje pomysłu na rozegranie akcji.

• Kamil Radulj szarżował prawą stroną boiska. Centra napastnika Stali powędrowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Piotra Misztala.

• Chorągiewka liniowego w górze. Na pozycji spalonej znalazł się Kamil Radulj.

• Do piłki zacentrowanej z rzutu wolnego najwyżej wyskoczył Mateusz Długołęcki. Obrońca Znicza uderzył precyzyjnie i Marek Kozioł był zmuszany wyciągać futbolówkę z siatki. Goście prowadzą w Mielcu 1:0.

• GOOOOOL! MATEUSZ DŁUGOŁĘCKI!

• Uderzył z dystansu Maciej Machalski. Golkiper Stali Marek Kozioł wyłapał piłkę w rękawice.

• Jak na razie mało płynnej gry, zawodnicy nie grzeszą dokładnością. Swoją postawą pokazują, że nie przez przypadek zajmują miejsca w ogonie ligowej tabeli.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Sebastian Krasny upomniał Kamila Radulja.

• Było blisko! Prawoskrzydłowy Szymon Sobczak dograł do Krystiana Getingera. Wychowanek Stali kropnął w poprzeczkę!

• Za nami pierwsze minuty spotkania. Żadna z drużyn nie oddał jeszcze strzału na bramkę. Więcej chęci do gry przejawiają zawodnicy Stali. To oni częściej goszczą na połowie przeciwników.

• Gospodarze ruszyli do ataku, ale zagranie na skrzydle niedokładne i mielczanie stracili futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Krasnego. Gramy!

• W Mielcu ciepło i słonecznie, a piłkarze już zostali wyprowadzeni na boisko przez arbitra. Przed nami przywitanie kapitanów i losowanie stron. Początek spotkania już za moment.

• Sobotnie spotkanie poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa. Arbiter z Małopolski miał już okazję sędziować mecz Znicza. Było to spotkanie z GKS-em Katowice. Wcześniej rozstrzygał także w pojedynku Znicza z Pelikanem Łowicz w sezonie 2010/11. Natomiast dla Stali Mielec będzie to pierwsze spotkanie z Krasnym w roli rozjemcy.

• Rezerwowi Znicza: Michał Bigajski, Grzegorz Janiszewski, Marcin Rackiewicz, Rafał Zembrowski, Maksymilian Banaszewski, Krzysztof Kopciński, Patryk Kubicki

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów. Rezerwowi Stali: Tomasz Libera, Omar Tall, Sebastian Szczepański, Tomasz Prejs, Dorian Buczek, Grzegorz Fonfara, Sebastian Łętocha.

• Stal, jak i Znicz od początku sezonu nie zachwycają formą i są outsiderami rozgrywek.Ekipa z Mielca z pięcioma punktami zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli, pruszkowianie mają oczko więcej i plasują się na przedostatniej lokacie.

• W meczu 11. kolejki zaplecza Ekstraklasy Stal Mielec podejmie Znicz Pruszków. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania!