Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Pogoń Siedlce

0

Pogoń Siedlce

3

• To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Miłego wieczoru!

• POGOŃ BYŁA LEPSZYM, DOJRZALSZYM ZESPOŁEM I ZASŁUŻENIE WYGRAŁA DZISIEJSZY MECZ!

• Siedlczanie mogą szykować się na kolejny etap w pucharze Polski, a więc KSZO Ostrowiec Świętokrzyski!

• Demianiuk ukarany kartką za utrudnianie gry.

• To Świerblewski zdobył trzecią bramkę dla siedlczan w 81. minucie zawodów.

• Arbiter doliczył 2minuty!

• Bomba Bajdura, ale była ona niecelna.

• Koronkowa akcja gości została zakończona wybiciem piłki na korner.

• Demianiuk za długo zwlekał z oddaniem strzału, a gdy zdecydował się odegrać piłkę, to już defensorzy Stilonu zdążyli wrócić!

• Dmowski zmienia Tomasiewicza.

• Ładny strzał Maliszewskiego z 16. metra! Frąckowiak odbił piłkę poza boisko.

• Wcześniej Bednarski zastąpił Szwieca.

• Celny strzał głową Tomasiewicza z 8. metra.

• Rajd Bajdura zakończył bramkarz gospodarzy.

• Ouédraogo opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawi się Posmyk.

• Strzał Demianiuka z bliska broni golkiper gospodarzy!

• Bednarski zastępuje Szwieca.

• Poprzeczka ratuje gospodarzy! Bajdur był bliski bramki!

• 17-letni Jakubowski zmienia Okuszkę.

• Ouédraogo oddał kiepski strzał.

• Świerblewski dobił strzał jednego ze swoich kolegów. Czyżby po meczu?

• Demianiuk zmienia Gołębiewskiego.

• GOOOOLL!!! ŚWIERBLEWSKI!!!!!!

• Tomasiewicz po raz kolejny ładnie uderzył z dystansu, ale Wolarek obronił ten strzał!

• Bajdur uderzył za lekko, aby zaskoczyć golkipera gospodarzy.

• Okuszko nie sięgnął piłki w dogodnej sytuacji! Zdrzemnęła się siedlecka defensywa!

• Chyła minimalnie przestrzelił!

• Bajdur wywalczył korner.

• Gospodarze mimo osłabienia nie poddają się i starają się nawiązać równorzędną walkę z pierwszoligowcem.

• Z ok. 25. metra próbował Dybiec, ale znacznie się pomylił.

• Głupi faul w środkowej strefie boiska kosztował zawodnika Stilonu drugi, żółty kartonik.

• Głupota zawodnika gospodarzy! Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry!

• Od środka tym razem rozpoczynają przyjezdni!

• Siedlczanie wrócili już na murawę. Czekamy na gospodarzy.

• Arbiter kończy pierwszą połowę! Do przerwy Pogoń Siedlce prowadzi w Gorzowie Wielkopolskim z miejscowym Stilonem 1:0!

• Gospodarze domagają się rzutu karnego. Po jednym ze starć napastnik Stilonu upadł na murawę.

• Do końca pierwszej odsłony pozostało pięć minut. Czy doczekamy się kolejnych bramek?

• Szałas ukarany kartką.

• Wolarek ratuje swoich kolegów. Defensywa Stilonu często zmusza swojego kolegę do wyjścia za pola karne.

• Wrzesiński faulem taktycznym przerwał akcję gospodarzy.

• Wójcik za mocno zacentrował.

• Przez kilka minut, to gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, jednak bez jakiegokolwiek efektu.

• Dybiec strzelał głową, ale piłka odbiła się od Gołębiewskiego i opuściła boisko.

• Trzeci, kolejny rzut rożny dla gości.

• Tomasiewicz zacentrował w szesnastkę, a tam jeden ze stoperów wybił piłkę na korner.

• Zwycięzca dzisiejszego pojedynku rozegra mecz w kolejnej rundzie pucharu Polski z zespołem, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

• Gołębiewski rzucił się do zagranej piłki, ale trafił ją ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego przez gorzowian, ale golkiper rywali nie był zmuszony interweniować.

• Gospodarze długo rozgrywają piłkę, ale nie potrafią zbliżyć się pod bramką Pogoni.

• Strzał głową Maliszewskiego z kilku metrów broni Frąckowiak.

• Wolarek kapitalnie interweniuje po strzale jednego z siedlczan!

• Bardzo ładne uderzenie wypożyczonego z Arki Gdyni zawodnika!

• GOOOOOL!!!! TOMASIEWICZ!!!! Ależ bomba sprzed pola karnego!!!

• Gospodarze występują w białych strojach, goście natomiast w czerwonych.

• Dobrze teraz we własnym polu karnym interweniuje Frąckowiak.

• Tomasiewicz podał na 16. metr, a tam Bajdur nieznacznie się pomylił!

• Goście wysokim pressingiem odebrali piłkę rywalom i rozgrywają piłkę.

• Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• Dziś urodziny obchodzi opiekun siedlczan - Dariusz Bansik!

• rezerwowi Pogoni: Misztal, Demianiuk, Paczkowski, Dmowski, Kurbiel, Lewandowski

• W Gorzowie kapitalne słońce. Czy piłkarze dostosują się do poziomu pogody?

• Gorzowianie w nowym sezonie będą rywalizować w IV lidze. Rywale natomiast za dwa tygodnie rozpoczną zmagania na zapleczu Ekstraklasy.

• Witamy serdecznie! O godz. 18 rozpocznie się mecz rundy wstępnej pucharu Polski, w którym Stilon Gorzów Wielkopolski podejmie Pogoń Siedlce!