Stomil Olsztyn

2

Bytovia Bytów

0

• Sędzia spotkania pan Złotnicki kończy pojedynek w którym, lepszą okazała się ekipa trenera Jabłońskiego, która pokazała, że potrafi przeciwstawić się problemom które obecnie ma klub z Olsztyna. Dziękujemy za uwagę i wspólnie spędzony czas.

• Nastąpiła ostatnia zmiana w ekipie z Olsztyna ukarany żółtą kartką Żwir opuszcza boisko, a zastępuje go Piotr Głowacki.

• Żółtą kartką ukarany został zawodnik gospodarzy Karol Żwir.

• Na boisku leży kontuzjowany piłkarz Stomilu, jednak nie przeszkadzało to w prowadzaniu akcji dal drużyny z Bytowa, co spowodowało zamieszanie na boisku. Brak gwizdka sędziego wywołał olbrzymie niezadowolenie na trybunach.

• Strzał z 18 metra od bramki gospodarzy oddaje Mandrysz, jednak fatalnie pudłuje i od bramki zaczyna Skiba.

• Trener Jabłoński daje odpocząć swoim najlepszym zawodnikom zdejmując kolejnego kluczowego piłkarza tym razem Łukasik zastępuje strzelca pierwszej bramki Kovala.

• Faul w okolicach 25 metra od bramki Skiby, dobre dośrodkowanie pomocnika Bytovii, jednak bardzo pewnie w swoim polu karnym interweniuje bramkarz "Dumy Warmii".

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, na boisku przy aplauzie publiczności wbiega Paweł Głowacki zastępując Skobę.

• Za ukaranego przed chwilą żółtą kartką Bajicia, na boisko zawitał Buzała.

• Grozna akcja Bytovii jednak na spalonym napastnik gości.

• Zamieszanie w środkowej części boiska, doszło do przepychanek miedzy piłkarzami za co żółtą kartką ukarany został Bajić.

• Atak Stomilu zakończony poza końcową linią boiska, jednak rzut rożny nie przynosi oczekiwanych rezultatów przy piłce ekipa Bytovii.

• Za próbę wymuszenia faulu w polu karnym żółtą kartką ukarany został Jakóbowski.

• Kontra w wykonaniu gospodarzy do piłki dopada Koval, który oddaje bardzo lekki strzał. Zaskakująca jest w dalszym ciągu postawa bramkarza gości Pawłowskiego który wyszedł bardzo wysoko przed pole karne, prowokując groźne sytuacje.

• Groźna akcja w wykonaniu Juraszka jednak strzał trafia w plecy obrońców Stomilu i opuszcza boisko, Rzut rożny nie przynosi jednak żadnych efektów.

• Wrzutka z lewej strony boiska zablokowana przez obrońców gości, rzut rożny dla Stomilu.

• Za faul w środkowej części boiska żółtą kartką ukarany został Jasiński

• Gospodarze wydają się być bardzo zadowoleni z wyniku widniejącego na tablicy świetlnej, spokojnie rozgrywając akcje w środkowej części boiska.

• Kolejna zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Japończyk Shohei a zastępującym go zawodnikiem jest Mandrysz.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości, za słabego dziś Mąkę wchodzi Michalski.

• Kolejna akcja Stomilu jednak nieskutecznie strzela drużyna dospodarzy.

• Stomil wyszedł bardzo ożywiony na drugą część spotkania, sprawiając spore problemy drużynie gości, kolejna bramka wisi w powietrzu !

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Groźna akcja Kovala, który pięknym rajdem wbiegł w pole karne oddając lekki strzał, z sprawiając spore problemy fatalnie dziś dysponowanemu Pawłowskiemu.

• Stomil - Bytovia

• Pan Złotnicki gwizdkiem oznajmia zakończenie pierwszej części spotkania.

• Bramka do szatni w wykonaniu Stomilu, dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska tuż przed pole karne gości, pewnym strzałem wykańcza Jegliński. Warto zaznaczyć fatalną postawę bramkarza gości który nawet nie wykonał ruchu do piłki.

• GoLLLLL !!!!! Ależ piorunująca pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy !!!

• Ciekawie w polu karnym zachowuje, się wypożyczony z Udinese Wojciech Pawłowski który zawitał na stadion w Olsztynie broniąc bramki gości.

• Kilka spokojnych minut na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, jednak zarysowuje się przewaga gości, którzy bardzo chaotycznie ale starają się otworzyć drogę do bramki Skiby.

• Groźnie atakują goście jednak Surdykowski nie zrozumiał się z Jasińskim który bardzo niedokładnie dośrodkowuje za plecy napastnika z Bytowa.

• Zamieszanie pod polem karnym gości, gdzie pozycje do strzału znalazł Jegliński jednak oddał bardzo niecelny strzał.

• Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym gości upada Shohei, oraz Wełna jednak sędzia spotkania pan Złotnicki odgwizduje przewinienie defensora Stomilu. Piła w posiadaniu gości.

• Faul na wysokości pola karnego gości, kolejna a dobra okazja do dośrodkowania dla Stomilu. Jednak obrońca gości oddala zagrożenie od bramki strzeżonej przez Pawłowskiego, rzut rożny dla gospodarzy.

• Drużyna gospodarzy nabrała wiatru w żagle po zdobyciu pierwszej bramki, coraz chętniej zapędzają się w rejony 16 metra od bramki, jednak skutecznie radzą sobie z tymi atakami defensorzy z Bytowa.

• Pewne wyprowadzenie piłki ze środkowej strefy boiska przez kapitana Stomilu Buchlca, który wykorzystał nieuwagę obrony Bytovii, dośrodkował w pole karne Pawłowskiego który popełnia fatalny błąd, wypuszczając piłkę z rąk po słabym strzale Kovala, który potwierdza swoje olbrzymie znaczenie dla "Dumy Warmii".

• GOLLLLL !!!! Stomil zdobywa pierwszą bramkę w 2015 roku na pierwszoligowych boiskach !!!!

• Ależ zagotowało się w polu karnym Stomilu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z podopiecznych trenera Janasa trafia w poprzeczkę , z najwyższym trudem bronią się piłkarze Stomilu.

• Bardzo sennie wygląda dziś defensywa Stomilu, Nie potrafili przypilnować zawodnika podczas wyrzutu z autu, piłka na rzucie rożnym.

• Świetna piłkę ze środkowej strefy boiska posyła młodzieżowiec w drużynie gości Chris Jastrzembski, jednak piłka nie znajduję adresata i opuszcza boisko, od 5 metra zacznie Skiba.

• Ostre wejście Bucholca w nogi Jakóbkowskiego w okolicach 30 metra od bramki Skiby. Sędzia główny spotkania pokazuje kapitanowi gospodarzy żółtą kartkę.

• Sędzia spotkania pan Złotnicki, pozwolił grać po dość kontrowersyjnej sytuacji, co pozwoliło na rajd lewą flanką piłkarza Bytovii Jasińskiego, którego dośrodkowanie w bardzo pewny sposób chwyta Skiba.

• Coraz śmielej atakuje drużyna gośći, zarysowuje się wyraźna przewaga zwodników Drutexu-Bytovii, ciężko jest w ich szeregach zauważyć brak kilku kluczowych zawodników.

• Ciekawa akcja w wykonaniu piłkarzy gości, piłka przerzucona z lewej strony do środka jednak Mąka oddaje bardzo nieskuteczny strzał.

• Dużo niedokładności w podaniach piłkarzy z Olsztyna, kolejna taka strata może przynieść wiele problemów ekipie Trenera Jabłońskiego.

• Dobra akcja w wykonaniu zepsołu Bytovii, piłkę z lewej strony boiska próbował dośrodkować Shoei jednak skutecznie blokuje go obrońca gospodarzy. Piłka w rękach Skiby.

• Spokojne pierwsze minuty spotkania, obydwa zespoły badają rywali, starają się nie otwierać dostępy pod własną bramkę.

• Pierwsza groźna akcja Bytovii, ale po strzale Surdykowskiego piłka minęła bramkę Stomilu.

• Dośrodkowanie w pole karne Bytovii, ale pierwszym pewnym chwytem popisał się Pawłowski.

• Pierwszy faul w spotkaniu. W środku pola Bajić faulował Bucholca.

• Stomil dzisiaj na błękitno-biało, goście na czarno.

• Od środka pierwszy wiosenny mecz 1 ligi rozpoczął Stomil!

• Następuje oficjalne przywitanie, zespoły zajmują swoje miejsca na boisku, które nie jest w najlepszym stanie.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

• Poznaliśmy składy obu drużyn. Pora na ławki rezerwowych. Stomil: Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Łukasz Jamróz, Paweł Łukasik Bytovia: Tomasz Laskowski, Krzysztof Bąk, Robert Mandrysz, Mateusz Michalski, Maciej Szewczyk, Wojciech Wilczyński i Paweł Buzała.

• Witamy w relacji na żywo z inaugurującego wiosnę na stadionach 1 ligi spotkania Stomilu Olsztyn z Bytovią Bytów!