Stomil Olsztyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

Stomil Olsztyn

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Stomil zdobywa gola, jednak arbiter odgwizduje spalonego. I tym samym kończy spotkanie. Stomil Olsztyn remisuje na własnym boisku z liderem I ligi. Dla Chojniczanki gola zdobył Mikołajczak, dla Stomilu Tsubasa Nishi. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje.

• Skiba rozpocznie od bramki.

• Rzut wolny dla gości i...

• Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu spotkania.

• Patryk Kun opuszcza boiska, a za niego przed olsztyńską publicznością melduje się Igor Biedrzycki.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Mikita wchodzi za Kryszaka.

• Kolejna czerwona kartka! Drugą żółtą otrzymał Biedrzycki i Stomil kończy mecz w dziewiątkę, a zarazem bez młodzieżowca.

• Żółta kartka tym razem dla Piotra Kieruzela.

• Druga zmiana w zespole Hermesa. Brazylijczyk za Biskupa wprowadził Jakóbowskiego.

• Zablokowany strzał Biskupa z lewego skrzydła. Goście dalej utrzymują się przy piłce.

• Tym razem Biedrzycki doigrał się i otrzymał żółtą kartkę od arbitra.

• Kryszak kolejną ofiarą faulu ze strony Stomilu.

• Biskup na 11 metrze zdecydował się uderzyć wolejem, lecz przeniósł piłkę wysoko nad bramkę Piotra Skiby.

• Druga żółta kartka dla Grzegorza Lecha za faul i siły obu zespołów wyrównują się!

• Obrońca Chojniczanki wybija głową na rzut rożny.

• Kun został popchnięty na wysokości piątego metra przy lewym kornerze. Rzut wolny dla Stomilu wykona Grzegorz Lech.

• Faul Niedzieli na Ratajczaku. Gospodarze rozpoczną ze stałego fragmentu gry na własnej połowie.

• Ratajczak uderzył zbyt lekko z dystansu, piłka mogła trafić pod nogi Tsubasy, jednak Japończyk minął się z nią.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Rybskiego zmienia Niedziela.

• Kun spróbował swoich sił uderzeniem z 30 metra, lecz piłka o dobry metr minęła prawy słupek Budziłka.

• Upomnienie dla zawodnika zespołu gości. Żółta kartką ukarany Tomasz Mikołajczak.

• Stomil stracił szansę na objęcie prowadzenia! Kun urwał się obrońcom rywali na środku boiska, jednak jego rajd zdołał przerwać Lisowski. Olsztynianie uderzali jeszcze kilkakrotnie na bramkę przeciwnika, jednak w niej serią fantastycznych parad popisał się Budziłek.

• Goście szukają swojej szansy po stałych fragmentach gry. Mamy kolejny rzut rożny dla Chojniczanki.

• Masa fauli z obu stron. Sędzia z biegiem czasu traci kontrolę nad meczem.

• Katastrofalne dośrodkowanie Biedrzyckiego po otrzymaniu futbolówki na lewą flankę od Lecha. Od bramki rozpocznie Budziłek.

• Kosakiewicz otrzymuje drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną. Stomil ma rzut wolny na linii pola karnego.

• Dośrodkowanie w pole karne gości zostało pewnie zabezpieczone przez linię defensywną.

• Kolejna kartka w zespole gości. Tym razem kartonikiem upomniany został Łukasz Kosakiewicz.

• Futbolówka po zagraniu jednego z zawodników przyjezdnych nie znalazła odbiorcy w polu karnym Stomilu.

• Kun fauluje Mikołajczaka na środku boiska. Goście rozpocznąze stałego fragmentu.

• Druga partia rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, czyli od konsekwentnego ataku całą drużyną gości na połowie przeciwnika.

• Chojniczanie wznawiają grę ze środka boiska. Mamy gwizdek rozpoczynający drugą połowę.

• Pierwsze komentarze od transmitującego spotkanie dają komunikat, że zagranie ręką było... w polu karnym.

• Kujawa w mur, a sędzia kończy pierwszą partię spotkania. Wracamy po przerwie.

• Kolejna kontrowersja. Markowski zagrywał ręką na linii pola karnego. Arbiter zamiast rzutu karnego podyktował rzut wolny. Czy to była prawidłowa decyzja dowiemy się dopiero z telewizyjnej powtórki.

• Biskup powalony w polu karnym gospodarzy w sytuacji sam na sam, jednak arbiter nie miał odwagi odgwizdać jedenastki przed przerwą. Na stadionie w Olsztynie nadal widnieje wynik 1:1.

• Strzał Podgórskiego zablokowany. Goście mają korner.

• Piłka po uderzeniu przez Zawistowskiego głową minimalnie minęła spojenie bramki!

• W ostatniej chwili jeden ze stoperów Chojniczanki wybił dośrodkowanie Ratajczaka. Po wyrównującej bramce goście cofnęli się.

• Żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech.

• GOOOOOL!!! Tsubasa Nishi wykorzystał konsternację w polu karnym gości i wpakował piłkę do bramki Budziłka płaskim uderzeniem.

• Kontrowersyjna decyzja sędziego. Ziemann dograł kapitaną piłkę do wychodzącego Lecha, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak liniowy zasygnalizował spalonego.

• Kosakiewicz zbiegł do narożnika pola karnego i uderzył z dystansu na bramkę Skiby. Futbolówka poszybowała nad bramkę olsztynian.

• Biskup wygrał biegowy pojedynek z Ziemannem na lewej flance. Jego dogranie w środek pola karnego wybił Klepczarek.

• Kujawa uderzył prosto w mur. Goście próbowali skontrować biało-niebieskich, ale Ratajczak w ostatniej chwili wybił piłkę poza boisko. Z rzutu rożnego rozpoczną chojniczanie.

• Wiktor Biedrzycki został sfaulowany na 30. metrze od bramki przeciwnika. Łukasz Kosakiewicz otrzymał ustną reprymendę.

• Rafał Kujawa wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Ratajczak dośrodkowywał w pole karne gości, jednak piłka minęła wszystkim i nie znalazła adresata.

• Stomil zupełnie nie wykazuje inicjatywy. Podopieczni Hermesa dążą do podwyższenia rezultatu.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Przewrotką próbował uderzać Rybski, jednak przeliczył się ze swoimi umiejętnościami i przeniósł futbolówkę wysoko nad bramkę.

• GOOOOL! Biskup świetnie dograł na krótki słupek do Mikołajczaka, któremu pozostało wpakować piłkę do sieci Stomilu. Goście wychodzą na jednobramkowe prowadzenie!

• Mikołajczak nie może uwierzyć, dlaczego nie umieścił piłki w siatce! Po dośrodkowaniu Kosakiewicza do piłki doszedł najwyżej napastnik Chojnic próbując uderzenia głową, lecz kapitalną interwencją popisał się Skiba.

• To powinno być 1:0 dla przyjezdnych! Długa piłka doszła prosto pod nogi osamotnionego w polu karnym Biskupa, jednak zawodnik z Chojnic z woleja przeniósł piłkę nad bramkę gospodarzy.

• Zawistowski prosto w środek bramki. Skiba nie miał problemów z obroną tego strzału.

• Faulowany Biskup. Goście mają rzut wolny w okolicach 25 metra od bramki Skiby.

• Patryk Kun próbował wypuścić podanie w uliczkę do Kujawy, lecz zrobił to zbyt mocno. Piłkę przechwycił bramkarz.

• Maskotka Stomilu Olsztyn - Stomilek

• Gospodarze od pierwszych minut zostali zepchnięci na własną połowę.

• Niedokładnie teraz Kieruzel posłał długą piłkę w stronę Podgórskiego. Stomil rozpocznie z wyrzutu z autu.

• Tomasz Mikołajczak wyszedł w sytuacji sam na sam, jednak został powstrzymany przez gwizdek arbitra, sygnalizujący pozycję spaloną.

• Pierwszy gwizdek arbitra i Stomil rozpoczyna spotkanie. Olsztynianie dzisiaj ubrani w tradycyjny biało-niebieski trykot, goście natomiast w żółto-czerwone barwy.

• Frekwencja dzisiaj w stolicy Warmii nie dopisała. Na trybunie jest sporo wolnych miejsc.

• Obie drużyny już na rozgrzewce. Na szczęście tym razem w Olsztynie przed meczem nie padało, przez co zawody nie były zagrożone odwołaniem.

• Stomil radzi sobie zdecydowanie słabiej. Tydzień temu przegrał z Chrobrym Głogów 0:3.

• W minionej kolejce Chojniczanka zremisowała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Legitymuje się wspaniałą serią - nie przegrała żadnego z ostatnich jedenastu spotkań.

• Mamy jeszcze czas, więc odsyłamy was do zapowiedzi spotkania. Przeczytacie ją w tym miejscu.

• Za niecałe pół godziny pierwszy gwizdek. W Olsztynie zagrają w tym roku po raz ostatni. Trzynastu Stomil podejmuje liderującą Chojniczankę Chojnice. Znamy już wyjściowe składy. Prezentujemy je obok.