• Koniec meczu!

• Żółtą kartką został ukarany Jonatan De Amo Perez.

• Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w zespole przyjezdnych. Batina zmienia Rasak.

• To mógł być decydujący cios Stomilu! Wspaniale interweniował po strzale Kuna bramkarz rywali broniąc prowadzenie swojego zespołu.

• Ziemann po kilku ofensywnych akcjach poczuł się zbyt pewnie przed bramką rywali, w rezultacie czego zdecydował się na kolejne uderzenie z 20. metra. Piłka poszybowała wysoko nad bramkę legniczan.

• Fenomenalna interwencja Leszczyńskiego. Forsell przedarł się w pole karne gospodarzy i próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z ostrego kąta. Golkiper wykazał się kapitalną paradą.

• Kolejne uderzenie Rybickiego, jednak jeszcze bardziej niecelne niż poprzednie. Od bramki rozpocznie Leszczyński.

• Przed nami ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Jegliński zmienia Głowackiego.

• Mariusz Rybicki po obiecującym rajdzie minimalnie chybia. Piłka o włos mija lewy słupek Leszczyńskiego.

• Ukarany kartonikiem został także Adrian Łuszkiewicz.

• Przepychanka w polu karnym przyjezdnych. Sędzia zdecydował się na pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu. Żółtą kartką został obdarowany Rafał Kujawa.

• Ziemann uderzył z dystansu na bramkę rywali. Piłka zamiast lecieć w jej stronę wylądowała prosto pod nogami Jarosława Ratajczaka. Obrońca przy strzale mocno skiksował i piłka przejęta została przez gości.

• Patryk Kun został brutalnie sfaulowany na wysokości pola karnego gości. Arbiter zapomniał chyba zabrać ze sobą kartek na spotkanie do Olsztyna.

• Boisko opuszcza Łukasz Garguła, a w jego miejsce trener Tarasiewicz wprowadza Adriana Łuszkiewicza.

• Piłka po strzale Kujawy ląduje na słupku bramki legniczan. Stomil w natarciu!

• Kujawa zdecydował się na uderzenie z okolic 35 metra, jednak kapitalną interwencją popisał się Kapsa. Gospodarze wznowią grę z rzutu rożnego.

• Kolejna akcja autorstwa Ziemanna! Niestety boczny obrońca trafił tylko w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Kapsę.

• Jeden z obrońców Miedzi wybił piłkę po uderzeniu jej głową przez Ziemanna.

• W składzie Miedzi melduje się nowy nabytek zespołu Mariusz Rybicki. Plac gry opuszcza Oscar Martin.

• Od razu Adam Łopatko wprowadza drugą zmianę. Za Igora Biedrzyckiego pojawia się Marcel Ziemiann.

• Czas na zmiany. Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, a w jego miejsce pojawia się Łukasz Suchocki.

• Szykują się zmiany w obu zespołach.

• Batin został powstrzymany na linii pola karnego Stomilu. O mały włos a byłby rzut karny dla legniczan.

• Olsztyńska publika jest coraz bardziej sfrustrowana postawą swoich zawodników gwiżdżąc i wykrzykując niecenzuralne porady dla piłkarzy.

• Olsztynianie mogą odetchnąć z ulgą. Forsell nieczysto trafił w piłkę na 16. metrze i piłka opuściła plac gry.

• Stomil mógł wyrównać! Sam na sam z bramkarzem wyszedł Kujawa, jednak golkiper zdążył wybiec z bramki i pierwszy dobiec do piłki wybijając ją prosto pod nogi Szewczyka. Młody napastnik miał przed sobą pustą bramkę, jednak przy przyjęciu futbolówki poślizgnął się i ostatecznie stracił ją.

• Wiktor Biedrzycki sfaulował Michała Bartkowiaka na połowie przyjezdnych. Ze stałego fragmentu rozpoczną podopieczni Ryszarda Tarasiewicza.

• Stomil rozpoczyna drugą połowę.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania nie doliczając dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry. Po 45 minutach w Olsztynie Miedź Legnica prowadzi po kapitalnym golu Forsella. Przez dłuższą część spotkania nad stadionem unosił się dym ze stoiska z grillem, co idealnie odzwierciedla wydarzenia toczone na boisku. Mecz prowadzony jest w piknikowej atmosferze, na murawie także zbyt wielu akcji nie byliśmy świadkami. Mamy wielką nadzieję, że po przerwie widowisko nabierze emocji.

• Ratajczak przejmuje płaskie podanie Forsella i wycofuje piłkę do swojego bramkarza. Oba zespoły wykazują brak pomysłu na zagrożenie bramki rywali.

• Wełnicki wspaniale zmylił Forsella przy wyprowadzeniu piłki z obrony, jednak jego podanie do przodu pozostawiało wiele do życzenia.

• Szewczyk przy współpracy z Kunem odnotował dla Stomilu kolejną okazję bramkową. Młody napastnik olsztynian oddał uderzenie po długim słupku z okolic 16. metra, lecz strzał było zbyt prosty, aby mógł zaskoczyć bramkarza legniczan.

• Zamieszanie w polu karnym gości po dograniu piłki z rzutu rożnego. Ostatecznie futbolówka trafiła pod nogi Wiktora Biedrzyckiego, jednak rosły pomocnik uderzył nieczysto. Od bramki grę wznowi Kapsa.

• Dośrodkowanie Patryka Kuna z rzutu wolnego na lewej flance poszybowało wysoko nad bramkę Kapsy.

• Patryk Kun po uderzeniu piłki głową trafia w poprzeczkę! W Olsztynie nadal utrzymuje się rezultat 0:1.

• Gra przebiega głównie na środku placu boiska. Na trybunach też piknikowa atmosfera. Spotkanie zaczęło toczyć się w dosyć nużącym tempie.

• Sam poszkodowany podszedł do rzutu wolnego, jednak jego dośrodkowanie wybił... najniższy na boisku Forsell.

• Patryk Kun został sfaulowany na prawym skrzydle na wysokości pola karnego.

• Wełnicki powstrzymał kolejną groźną akcję, którą szykował na rywali Forsell.

• Sędzia... zablokował dogranie z rzutu wolnego w wykonaniu gości. Garguła chciał płaskim podaniem zgrać piłkę do środka, lecz na drodze do adresata staną sędzia.

• Krzysztof Szewczyk był bliski wyrównania, lecz Paweł Kapsa skutecznie odczytał zamiary nowego zawodnika Dumy Warmii i obronił uderzenie futbolówki głową przez napastnika.

• Gospodarze szybko ruszyli w celu odrobienia strat, jednak dośrodkowanie Głowackiego zostało zablokowane Stomil rozpocznie z rzutu rożnego.

• Kapitalny gol Forsella!!! Fin otrzymał dobre podanie z prawego skrzydła od Martina, indywidualnie przedryblował olsztyńską defensywę i pokonał Leszczyńskiego uderzając po długim słupku.

• Zbyt mocnym podaniem do Forsella zameldował się w dzisiejszym spotkaniu Trifonov.

• Katastrofalnie wykonany rzut wolny przez Rafała Kujawę. Piłkę przejmuję goście.

• Tomasz Midzierski przyjmuje piłkę ręką w obronie. Gospodarze staną przed doskonałą okazję na pokonanie Pawła Kapsy.

• Szarża na prawej flance Oscara Martina zakończyła się dosyć niecelnym strzałem nad bramkę Leszczyńskiego. Rozpocznie golkiper z Olsztyna.

• Stomil pewnie od pierwszych minut utrzymuje się przy piłce. Rafał Kujawa fauluje w ataku i od stałego fragmentu rozpoczną goście.

• Pierwszy gwizdek arbitra Mateusza Złotnickiego i mecz rozpoczynają podopieczny Ryszarda Tarasiewicza.

• Piłkarze gromkimi brawami zostali przywitani przez olsztyńską publiczność. Stomil zagra dzisiaj w tradycyjnych biało-niebieskich strojach. Drużyna przyjezdnych ubrana w czerwony trykot.

• Początek spotkania za niespełna kilka minut.Stadion Stomilu Olsztyn

• W ostatniej chwili z olsztyńskiej kadry wypadł Grzegorz Lech. Jego miejsce zajmie w ataku Krzysztof Szewczyk.

• Jedenastka Miedzi Legnica: P. Kapsa, T. Midzierski, J. De Amo Perez, H. Gorskie, R. Trifionov, K. Daniel, O. Martin, P. Batin, Ł. Garguła, M. Bartkowiak, P. Forsell. Rezerwowi: Ł. Sapela, J. Chrzankowski, A. Cierpka, A. Łuszkiewicz, D. Rasak, M. Rybicki.

• Skład Stomilu Olsztyn na dzisiejsze spotkanie: M. Leszczyński, A. Czarnecki, I. Biedrzycki, T. Wełnicki, J. Ratajczak, P. Głowacki, W. Biedrzycki, T. Nishi, P. Kun, R. Kujawa, K. Szewczyk. Rezerwowi: P. Skiba, P. Klepczarek, W. Dziemidowicz, Ł. Jegliński, Ł. Suchocki, M. Ziemman oraz R. Śledź.

• Zespół Stomilu już rozgrzewa się na płycie głównej boiska. W zespole rywali na przedmeczowy trening wyszli dopiero bramkarze.

• Witamy Państwa prosto ze stadionu w Olsztynie, gdzie odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Stomilem a Miedzią Legnica. Czeka nas spotkanie sąsiadów z tabeli, gdyż oba zespoły zgromadziły dotychczas po 9 punktów. Śledźcie naszą relację, którą poprowadzi dzisiaj Bartosz Urban.