0

• 1. LIGA w GOL24 - Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

• KONIEC MECZU! Stomil wygrywa z MKS-em Kluczbork w meczu na śniegu.

• POPRZECZKA! Goście zaatakowali w końcówce! Co się dzieje?!

• Kujawa niedawno wszedł na boisko i jeszcze nie przyzwyczaił się do śnieżnych warunków. Mógł mieć dobrą okazję do zdobycia bramki, ale w polu karnym gości nie zdołał opanować piłki.

• Wiktor Biedrzycki wchodzi za Szewczyka.

• Dużo przerw grze, co chwilę rzuty wolne. Nie ma jednak żadnego zagrożenia pod bramkami.

• Łukasz Suchocki wchodzi za Kuna.

• Rafał Niziołek ogląda żółtą kartkę.

• Bartłomiej Olszewski zmienia Michała Kojdera.

• Rafał Kujawa zmienia Nishiego.

• Główkował Paweł Gierak - niestety dla gości niecelnie

• Stomil - Kluczbork

• Tomasz Swędrowski zmienia Setlę.

• Michał Kojder ukarany żółtą kartką.

• Zmiana - Paweł Kubiak za Krystiana Sanockiego.

• Świetna interwencja Skiby! Bramkarz Stomilu ratuje swój zespół przed stratą bramki.

• Żółta kartka - ukarany Sebastian Deja.

• Ratajczak dogrywał w pole karne, ale Wnuk wybija futbolówkę.

• POPRZECZKA! Grzegorz Lech zmarnował karnego!

• Ależ początek - rzut karny dla Stomilu!

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy śnieg - piłkarze 3:0. Stomil - MKS Kluczbork 1:0.

• Generalnie to... ktoś uderzył z dystansu, piłka odbiła się od słupka, w końcu dobił ją Arkadiusz Czarnecki

• GOOOL DLA STOMILU! CZARNECKI!

• Jeden z zawodników gości faulował Nishiego. Grę wznowi Stomil.

• SŁUPEK! Chyba Ratajczak, jeśli dobrze dojrzeliśmy. Było blisko.

• Warunki naprawdę trudne. W tym meczu może zdarzyć się wszystko.

• Jarosław Ratajczak strzelał głową - niby niedaleko od bramki, ale strzał niecelny.

• Strzał gości z dystansu - nad poprzeczką.

• Krzysztof Szewczyk sprzed pola karnego... Obok bramki.

• Rzut wolny w środku boiska. Ciężko się gra w takich warunkach.

• Niezła akcja gości, ale znów śnieg przeszkodził, tym razem nie poradził sobie Adam Setla.

• Za mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gospodarzy. Piłka dla gości.

• Śnieg przeszkodził Nishiemu - Japończyk mógł dać prowadzenie gospodarzom!

• Witamy Państwa prosto ze stadionu w Olsztynie, gdzie miejscowy podejmuje dzisiaj MKS Kluczbork. Jest to zaległe spotkanie, gdyż w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu obfitych opadów deszczu. Dzisiaj także pogoda nie jest sprzymierzeńcem. Cały dzień w Olsztynie pada śnieg, przez co mamy także problemy techniczne.