Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce LIVE! Każdy punkt na...

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce LIVE! Każdy punkt na wagę utrzymania

Stomil Olsztyn

1

Pogoń Siedlce

1

• Koniec meczu, który kończy się wynikiem 1:1 i podziałem punktów. Wynik spotkania otworzył Dariusz Zjawiński, jednak zdołał wyrównać Patryk Kun. Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań I ligi na portalu GOL24.pl.

• Leszczyński ratuje Stomil przed porażką!!!!

• Groźna sytuacja szykuje się pod bramką Stomilu w ostatnich momentach meczu. Goście mają rzut wolny z niebezpiecznej pozycji.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Indywidualna kara dla Jędrycha, który otrzymuje żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Daniela Chyłę zagra Daniel Dybiec.

• Piotrowski uderza prosto w mur.

• Bajdur fauluje jednego z zawodników Stomilu. Arbiter dyktuje rzut wolny w odległości ok. 35 metrów od bramki Misztala.

• Goście zepsuli swój kontratak, teraz natomiast atakują goście. Ostatnie minuty na stadionie w Olsztynie są bardzo emocjonujące. Oba zespoły przeprowadzają akcję za akcją.

• (...) z którego nic nie wynikło, lecz mamy i kolejny.

• Mamy rzut rożny dla ekipy Marcina Broniszewskiego.

• Dariusza Zjawińskiego zmienia młodzieżowiec Piotr Kurbiel.

• Stomil wyrównuje!!! Ratajczak zaliczył przecinające podanie do Patryka Kuna, który solidnym uderzeniem pokonał Misztala!

• Zjawiński był bliski wykorzystania nieporozumienia stoperów Stomilu, jednak zostaje odepchnięty przez jednego z nich.

• A Marcel Ziemann melduje się na boisku za Wojciecha Dziemidowicza.

• Paweł Wojowski zmienia Grzegorza Lecha.

• Adam Łopatko planuje wprowadzić dwie zmiany.

• Kolejny głupi faul Nishiego i tym razem otrzymuje żółtą kartkę.

• Tsubasa fauluje Chyłę. Stały fragment dla gości na środku placu gry.

• 1:0 dla Pogoni!!! Po dobitce piłkę w siatce umieścił Dariusz Zjawiński.

• Jarosław Ratajczak doznaje urazu w polu karnym Siedlec, jednak nosze nie będą konieczne.

• Boisko opuszcza Tomasz Zahorski żegnany... gwizdami. Wchodzi wspomniany Żwir.

• Wrzesiński faulowany na środku boiska. Do wejścia w zespole gospodarzy przygotowuje się Karol Żwir.

• Pomyłki obrońców w polu karnym rywali nie wykorzystuje Zahorski...

• Mamy pierwszą zmianę zespołu gości. Piotra Krawczyka zmienia Konrad Wrzesiński.

• Beznadziejne uderzenie Lewandowskiego z 40 metra...

• Za bezpardonowy faul na Krawczyku żółtą kartką został ukarany Ratajczak.

• Z dośrodkowaniem we własne pole karne doskonale sobie radzi Wełnicki.

• Żółtym kartonikiem został ukarany Jakub Piotrowski.

• Ratajczak przy dośrodkowaniu nabija Lewandowskiego, przez co gospodarze wznowią po rzucie rożnym.

• Delikatna wrzutka w pole karne Stomilu nie znajduje adresata wśród piłkarzy z Siedlec. Piłkę przejmuje Leszczyński.

• Pierwsze chwile drugiej partii pod naporem Stomilu.

• Gra zostaje wznowiona przez Stomil. 0:0 dotychczas w Olsztynie.

• Arbiter kończy pierwszą połowę, nie doliczając ani minuty. Wracamy po przerwie.

• Z narożnika pola karnego uderzał Zjawiński, lecz ten strzał nie miał prawa zagrozić w interwencji Leszczyńskiemu.

• Nieczysto na własnej połowie został potraktowany Paczkowski. Z rzutu wolnego wznowią grę goście.

• Kibice Pogoni mają chwile do rozpaczy. Goście przeprowadzili świetny kontratak, dzięki czemu Bajdur znalazł się w sytuacja 1 na 1 z Leszczyńskim pozostawiając za sobą w tyle całą defensywę Stomilu. Piłka po jego strzale nawet nie poleciała w światło bramki...

• Jegliński spróbował swoich sił uderzając z 35 metra. Z wielkimi problemami Misztal wybił na korner.

• Po dośrodkowaniu Piotrowskiego Zahorski nie trafia w piłkę w polu karnym Pogoni...

• Po dośrodkowaniu Kuna ze stałego fragmentu na prawym skrzydle piłka wróciła na przedpole pod nogi Lecha. Jego bezpośrednie uderzenie poszybowało dwa metry nad poprzeczką bramki Misztala.

• Jegliński ukarany słowną reprymendą za niesportowe zachowanie wobec rywala.

• Gospodarze powinni wyjść na prowadzenie!!! Świetnym podaniem do Ratajczaka w szesnastce Pogoni popisał się Piotrowski. Niestety boczny obrońca uderzył zbyt lekko, przez co Misztal zdołał skutecznie zainterweniować.

• Leszczyński bez większych problemów wychwytuje dośrodkowanie Zjawińskiego.

• Piotr Krawczyk zmarnował doskonałą okazję na prowadzenie. Jego uderzenie poszybowało daleko za bramkę przeciwnika.

• Fenomenalny rajd Bajdura kończy się faulem na 17 metrze przed bramką Stomilu.

• Kolejne niebezpieczeństwo pod bramką wyjaśnia wybiciem Czarnecki. Pogoń zaczyna zyskiwać inicjatywę w tym spotkaniu.

• Młodzieżowiec Tomasiewicz z wielką łatwością przedryblował z piłką obok piłkarzy z Olsztyna, lecz kluczowe ostatnie podanie zdołali zablokować defensorzy Stomilu.

• Zespół gości myli się w polu karnych rywali, siedlczanie byli o włos od zdobycia gola!

• Tsubasa próbował uruchomić na prawej flance Kuna, jednak skrzydłowy nie zdołał dobiec do tego podania.

• Patryk Kun minimalnie uderzył nad poprzeczką.

• Żółtą kartka za to zagranie został ukarany Tomasz Lewandowski.

• Zahorski faulowany na granicy linii pola karnego. Sędzia jednak dyktuje rzut wolny na 17. metrze.

• Wejście nakładką Zahorskiego. Ze stałego fragmentu w okolicach środka boiska rozpoczną goście.

• Dośrodkowanie Kuna próbował podaniem głową przedłużać Piotrowski, lecz Misztal czujny na posterunku wyłapuje piłkę.

• Gospodarze zyskują rzut rożny.

• Stomil powoli próbuje organizować grę w środku pola, gdy goście zbliżają się do szesnastki Misztala z natychmiastową interwencją ruszają jego współpartnerzy wybijając daleko zagrożenie. Póki co bez klarownych sytuacji w Olsztynie.

• Pierwsze groźne zagrożenie w polu karnych Misztala. Żytko wybija futbolówkę na korner.

• Dariusz Zjawiński próbował wyprowadzić kontratak z własnej połowi, lecz na jego nieszczęście nie utrzymał równowagi.

• W sektorze przyjezdnych zagościło około 30 kibiców z Siedlec.

• Pierwszy gwizdek arbitra i mecz rozpoczynają goście.

• Stomil rozegra dzisiaj spotkanie w swoich tradycyjnym biało-niebieskim trykocie, natomiast goście ubrani są na czerwono.

• Przed rozpoczęciem meczu będzie poświęcona minuta ciszy ku pamięci "Biedrzy".

• Obie jedenastki już na murawie. Stomil ubrany w okolicznościowych czarnych koszulkach z nr. 2 upamiętniających legendę Stomilu Andrzeja Biedrzyckiego.

• Witamy Państwa prosto ze stadionu w Olsztynie, gdzie o godz. 18:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Stomilem, a drużyną przyjezdnych Pogonią Siedlce. Dzisiejszą relację poprowadzi Bartosz Urban.

Bartosz Urban

Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce LIVE! Każdy punkt na wagę utrzymania

Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce LIVE! Każdy punkt na wagę utrzymania ©Łukasz Klimaniec

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce ONLINE. Walka o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy trwa w najlepsze. Przed nami starcie sąsiadów dolnych rejonów tabeli, którego stawką będzie odskoczenie od strefy barażowej już na dobre. Czy siedlczanie podbiją naruszoną po ostatnim pojedynku ze Stalą twierdzę w Olsztynie? Początek spotkania o godzinie 18:30. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce ONLINE

Dla zespołów broniących się przed spadkiem, w tej chwili liczy się każdy punkt. Do takich ekip z pewnością należą zarówno Stomil Olsztyn, jak i Pogoń Siedlce. Podopieczni Marcina Broniszewskiego grają wiosną wręcz katastrofalnie.
W ośmiu rozegranych spotkaniach aż pięć razy schodzili z boiska na tarczy, w tym z rzędu czterokrotnie w ostatnich kolejkach. Ponadto Pogoń jest jedną z najmniej skutecznych drużyn w całej lidze (tylko gorszy jest MKS Kluczbork, który plasuje się na ostatniej pozycji w tabeli).

O lokatę niżej z trzema oczkami mniej plasuje się zespół Adama Łopatko. Wiosną gra Dumy Warmii jest sporą sensacją. Biało-niebiescy w tym roku przegrali zaledwie raz, dwa tygodnie temu przeciwko Stali Mielec. Wysoka porażka 0:4 na własnym stadionie była konsekwencją zarówno wydarzeń poza boiskowych, jak i tych, które miały miejsce w pierwszym kwadransie meczu. Na początku spotkania napastnik Rafał Kujawa zerwał więzadła, natomiast poturbowanego bramkarza Piotra Skibę karetka na sygnale odwiozła do szpitala.

W zeszłym tygodniu w piątek dotarła do nas smutna nowina o śmierci Andrzeja Biedrzyckiego. Popularny "Biedrza" był jednym z największych idoli olsztyńskiej społeczności kibicującej Stomilowi. Dla tego klubu rozegrał 397 ligowych meczów, w których zdobył łącznie 27 bramek. Ostatnio pełnił w klubie funkcję asystenta trenera oraz kierownika drużyny. W obecnym zespole grają jego dwaj synowie, Igor i Wiktor.

Prócz tego w minioną środę za porozumieniem stron olsztyński klub rozwiązał kontrakt z Davidem Molim, który nie zdołał nawet zadebiutować w pierwszej drużynie. Na dzień dzisiejszy dysponowani do gry w ataku Stomilu są mało skuteczni Tomasz Zahorski i Krzysztof Szewczyk oraz wracający po ciężkiej kontuzji Karol Żwir.

Sonda

Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1. ligi?

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Stomil Olsztyn: Leszczyński - Dziemidowicz, Klepczarek, Biedrzycki, Ratajczak - Piotrowski, Jegliński - Kun, Nishi, Lech - Zahorski.
Pogoń Siedlce: Misztal - Lewandowski, Jędrych, Żytko, Szrek - Świerblewski, Chyła, Paczkowski, Tomasiewicz, Bajdur - Zjawiński.

POZA KADRĄ:

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba, Rafał Kujawa, Wiktor Biedrzycki (?), Igor Biedrzycki (?).
Pogoń Siedlce: Poza kadrą: Dominik Barciak, Cezary Demianiuk, Sebastian Krawczyk, Paweł Łydkowski, Piotr Mroziński, Michał Panufnik, Jakub Szrek, Łukasz Wójcik.

ZAGROŻENI KARTKAMI:

Stomil Olsztyn: W. Biedrzycki (7), I. Biedrzycki (3), Czarnecki (3), Kun (3), Lech (3).
Pogoń Siedlce: Dybiec (7), Żytko (3), Tomasiewicz (3).

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

STOMIL OLSZTYN:

GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2:2 (22.04.2017)
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0:4 (15.04.2017)
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (09.04.2017)
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 3:2 (01.04.2017)
Podbeskidzie - Stomil Olsztyn 2:2 (24.03.2017)
POGOŃ SIEDLCE:
Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1:2 (22.04.2017)
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 2:0 (15.04.2017)
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:2 (09.04.2017)
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1:4 (05.04.2017)
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1:3 (24.03.2017)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:0 (02.10.2016)
Bramki: K. Wrzesiński (75’)
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 2:0 (25.05.2016)
Bramki: K. Żwir (12’), T. Nishi (38’)
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 0:1 (08.11.2015)
Bramki: R. Kujawa (16’ z karnego)
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 3:2 (21.03.2015)
Bramki: Ł. Jegliński (36’), T. Wełna (45’), D. Szymonowicz (58’) - M. Ogrodnik (6’), Calderon (41’)
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:2 (27.08.2014)
Bramki: P. Darmochwał (15’), V. Koval (43’) - K. Wójcik (68’)
OKS 1945 Olsztyn - Stal Mielec 3:0 (05.11.2011)
Bramki: P. Łysiak (6’), K. Filipek (37’, 55’)
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 3:0 (23.07.2011)
Bramki: A. Czerkas (13’), M. Kaliszewski (19’), R. Kwiatkowski (56’)

SĘDZIA:
Sędzia: Konrad Kiełczewski (Wasilków).

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce nie będzie transmitowany w telewizji. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy do GOL24.pl.