Stomil Olsztyn - Wisła Puławy LIVE! Kto sprawi psikusa w meczu "o 6 punktów"?

Stomil Olsztyn

3

Wisła Puławy

2

• Koniec spotkania. Stomil wygrywa mecz z Wisłą Puławy 3:2 i zdobywa komplet punktów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje na portalu GOL24.pl!

• Stuprocentową sytuację Darmochwała fenomenalnie broni Skiba!

• O 3 minuty potrwa dłużej to spotkanie.

• Po wgraniu piłki przez Sedlewskiego w szesnastkę rywali, Ziemann o mały włos, a wpakowałby piłkę do własnej siatki. Z rzutu rożnego rozpoczną goście.

• Co za bomba w samą poprzeczkę po strzale Piotrowskiego z odległości bliskiej 35 metra! Zagotowało się w polu karnym gości.

• Idzik świetnie opanował futbolówkę po dośrodkowaniu w polu karnym rywali, jednak nie uderzył jej zbyt czysto. Stomil nadal pozostaje na prowadzeniu.

• Podopieczni trenera Łopatko nie zdołali wykorzystać dosyć dobrego dośrodkowania Kuna.

• Kun został sfaulowany na lewym skrzydle. Mamy kolejną groźną sytuację ze strony Stomilu.

• Mamy ostatnią zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Grzegorza Lecha zastępuje Paweł Wojowski.

• Smektała spróbował przelobować Skibę z prawego skrzydła, jednak piłka opuściła boisko.

• Tomasz Zahorski zmienia Rafała Kujawę.

• Kiepskie uderzenie Lecha z dystansu, po czym mamy kolejną zmianą w drużynie biało-niebieskich.

• Na boisku melduje się były zawodnik Stomilu Piotr Darmochwał, który zmienia Konrada Nowaka.

• Kapitalna akcja duetu Lech - Kun w szesnastce gości, do którego wtrącił się Jarosław Ratajczak zdobywając drugiego gola w tym sezonie.

• Stomil znowu na prowadzeniu. Na 3:2 Ratajczak!!!!!

• Nishi spróbował swoich sił w niekonwencjonalnych uderzeniu z 30 metra na lewej flance. Niestety nie zdołał ukierunkować futbolówki w kierunku światła bramki i grę wznowi Witan.

• Kartka również dla Piotrowskiego za faul na Idziku.

• Żółtą kartką za faul w obronie został ukarany Piotr Żemło.

• Kiks Skiby na szczęście olsztynian nie spowodował większych konsekwencji. Gra obu zespołów znacznie się stonowała po bramce wyrównującej...

• Drobnego urazu doznał Nishi, jednak Japończyk będzie zdolny kontynuować grę.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole Adama Łopatko. Jeglińskiego zmienia kapitan zespołu - Paweł Głowacki.

• Przecudowny gol z przewrotki autorstwa młodzieżowca Mariusza Idzika. Mamy remis 2:2!

• Kapitalną paradą bramkarską popisał się Witan po uderzeniu Ziemanna. Mamy rzut rożny dla gospodarzy.

• Po dośrodkowaniu Ziemanna w polu karnym do piłki doskoczył Kujawa, jednak uderzył futbolówkę prosto bramkarza. Nadal mamy 2:1.

• One Man Show w wykonaniu Nishiego. Widowiskowym dryblingiem popisał się Japończyk przed polem karnym rywali, lecz jego uderzenie z lewej nogi zostało zablokowane.

• Płaskim uderzeniem z lewego skrzydła próbował zaskoczyć Skibę Patejuk. Niestety strzał był za słaby i nie mógł zagrozić bramce gospodarzy.

• Oraz nastąpiła zmiana młodzieżowca. Za Popiołka pojawił się Idzik.

• W przerwie spotkania Adam Buczek dokonał dwóch rotacji. Pierwsza zmiana to Toni Kolehmainen za Kondrada Szczotkę.

• Wróciliśmy do gry. Rozpoczynają goście!

• Sędzia Kornel Paszkiewicz kończy pierwszą część spotkania. Do przerwy Stomil prowadzi z Wisłą 2:1 po skutecznie wykonanych dwóch stałych fragmentach. Wracamy po przerwie!

• Grzegorzowi Lechowi nie udało się poprawnie dośrodkować futbolówki ze stałego fragmentu. Od bramki grę wznowi Andrzej Witan.

• Konrad Szczotka ogląda kartkę.

• Klepczarek w ostatniej chwili wybija Smektale piłkę sprzed nóg we własnym polu karnym. Mamy korner dla puławian.

• Konrad Nowak nie trafia czysto głową w piłkę i od bramki rozpocznie Skiba.

• Mamy stały fragment na prawym skrzydle wysokości 10 metra dla zespołu gości.

• Żółty kartonik ogląda Jarosław Ratajczak.

• 2:1. Pewnie jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany!

• Rzut karny dla Stomilu! Faulowany Kujawa

• 1:1!!!!!!!!!! Grzegorz Lech umieszcza piłkę w samym okienku bramki!!!!!

• Grzegorz Lech wywalczył rzut wolny na wysokości 20 metra. Prawdopodobnie piłka będzie dośrodkowywana.

• Skiba teraz farfoclem wybił piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego...

• Piotrowski ostro potraktował Litwiniuka, lecz póki co otrzymał tylko słowną reprymendę od arbitra.

• Kolejna groźna sytuacja Stomilu. Tym razem próbował Grzegorz Lech, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce.

• Stomil był bliski wyrównania, jednak potężne uderzenie Nishiego zostało zastopowane przez jednego ze stoperów Wisły.

• Tempo spotkania znacznie opadło. Gra toczy się na środku boiska.

• Witan sparuje strzał Lecha na boczną siatkę. Stomil rozpocznie z kornera.

• Smektała zdecydował się na uderzenie z 25 metra. Niestety tor lotu piłki kierował się w środek bramki i Skiba zdołał wypiąstkować ten strzał.

• Nishi uderzył głową z ostrego kąta, jednak bez większych problemów jego strzał obronił Witan.

• Bramka dodała sporej pewności siebie w grze puławian. Przez pierwsze 10 minut zawodnicy gości byli całym zespołem zamknięci na własnej połowie.

• Nowak wygrał pojedynek biegowy z obrońcami Stomilu, jednak po jego uderzeniu futbolówka trafiła w słupek. Na szczęście zdążył dobiec do niej jako pierwszy Szczotka i tym samym otworzył wynik meczu w Olsztynie.

• Goście wychodzą na prowadzenie po bramce Szczotki!

• Wełnicki faulował w ataku. Ze stałego fragmentu w swojej szesnastce grę wznowi bramkarz.

• Po kolejnym dośrodkowaniu Ratajczaka gospodarze zyskują rzut rożny.

• Kolejna niebezpieczna sytuacja ze strony podopiecznych trenera Łopatko. Po dośrodkowaniu Ratajczaka piłka trafia do Nishiego, jednak obrońcy zdążyli wybić mu piłkę.

• Pierwsza sytuacja dla Stomilu. Na prawej flance arbiter odgwizdał biało-niebieskim rzut wolny. Po dośrodkowaniu Kuna nieczysto w piłkę trafił Wełnicki. Od bramki rozpocznie Witan.

• Mamy pierwszy gwizdek arbitra i mecz rozpoczynają gospodarze.

• Stadion Stomilu

• W kadrze biało-niebieskich na dzisiejsze spotkanie zabrakło Arkadiusza Czarneckiego, którego dzisiaj zastąpi Piotr Klepczarek. Do dyspozycji trenera natomiast jest Łukasz Jegliński.

• Witamy Państwa prosto ze słonecznego Olsztyna, gdzie o godzinie 18 miejscowy Stomil podejmie na własnym obiekcie puławską Wisłę. Pomimo kapitalnej pogody kibice zamiast wybrać się do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel bądź na kampus Kortowa zdecydowali się wypełnić olsztyński stadion po brzegi. Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni.

Bartosz Urban

©Fot. Piotr Krzyżanowski

Początek rundy wiosennej jest bardzo udany zarówno dla Stomilu Olsztyn, jak i Wisły Puławy. Pomimo tego, że oba kluby regularnie gromadzą punkt za punktem, to nadal znajdują się w dolnych rejonach tabeli i grozi im spadek. W zbliżającym się meczu ewentualna porażka któregoś z zespołów może mieć tragiczne skutki w końcowym rozrachunku sezonu.

Mecz Stomil Olsztyn - Wisła Puławy ONLINE

Przed nami kolejna dawka piłkarskich emocji na I-ligowych boiskach. W meczu 24. kolejki Nice I ligi o godzinie 18:00 Stomil Olsztyn podejmie na swoim stadionie puławską Wisłę. Obie ekipy fenomenalnie, a zarazem niespodziewanie punktują w wiosennej rundzie rewanżowej.
Podopieczni Adama Łopatko w czterech spotkaniach rozegranych wiosną jeszcze nikomu nie ulegli, remisując trzy spotkania z pretendentami do awansu i wysoko zwyciężając ze Zniczem Pruszków 5:1. Duma Warmii obecnie plasuje się na 12. miejscu w ligowej tabeli z bilansem 28 punktów. Ten dorobek mógłby być większy, gdyby nie fakt, że zespół został ukarany trzema ujemnymi punktami przed startem ligi za zaległe zobowiązania wobec piłkarzy. Niestety historia może zatoczyć koło, ponieważ władze klubu miały czas na uregulowanie zaległości do dnia 31 marca, czyli do wczoraj. Jeśli Stomil nie zdołał terminowo spłacić długów, to w przyszłym sezonie może liczyć się z poważniejszymi konsekwencjami, jakimi są ujemne punkty, a nawet możliwość nieotrzymania licencji. Jak dotąd klub nie wydał oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Podbudowani równie dobrymi występami Wiślacy przyjeżdżają do Olsztyna z chęcią sprawienia niespodzianki. W obu wyjazdowych spotkaniach na wiosnę przeciwko Bytovii i Chrobremu puławscy zawodnicy zdobyli komplet punktów. Trener Adam Buczek na mecz w w stolicy Warmii będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy.

W pierwszym jesiennym starciu oba zespoły po bramkowym remisie 1:1 podzieliły się punktami. Wynik meczu otworzył w 75. minucie Sylwester Patejuk, a wyrównał 4 minuty później najlepszy jak dotąd strzelec olsztynian - Rafał Kujawa.

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tegoż spotkania jest Stomil. Niniejszy typ nie wydaje się być żadnym zaskoczeniem, gdyż olsztyński zespół w tym sezonie uległ zaledwie raz na własnym obiekcie (0:1 z Miedzią Legnica).

Stomil Olsztyn - Wisła Puławy: Kto wygra mecz 1 ligi?

NIE ZAGRAJĄ:
Stomil Olsztyn – Łukasz Jegliński (choroba).
Wisła Puławy – brak.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:
STOMIL OLSZTYN:
Podbeskidzie - Stomil Olsztyn 2:2 (24.03.2017)
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 5:1 (18.03.2017)
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 (10.03.2017)
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 1:1 (04.03.2017)
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 1:1 (26.11.2016)
WISŁA PUŁAWY:
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice 0:0 (25.03.2017)
Chrobry Głogów - Wisła Puławy 1:2 (18.03.2017)
Wisła Puławy - Wigry Suwałki 0:1 (11.03.2017)
Bytovia Bytów - Wisła Puławy 0:1 (04.03.2017)
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz 0:1 (25.11.2016)

BEZPOŚREDNIE MECZE:
I liga: Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 1:1 (03.09.2016)
Bramki: S. Patejuk (75') - R. Kujawa (79')
II liga gr. wschodnia: Wisła Puławy - OKS 1945 Olsztyn 0:1 (12.11.2011)
Bramki: P. Baranowski (58')
II liga gr. wschodnia: OKS 1945 Olsztyn - Wisła Puławy 1:1 (30.07.2011)
Bramki: A. Koprucki (22') - M. Budzyński (90')

Pod Ostrzałem GOL24

WIĘCEJ odcinków Pod Ostrzałem GOL24

SĘDZIA:
Kornel Paszkiewicz (Wrocław)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:
Stomil Olsztyn: Skiba - Ziemann, Wełnicki, Czarnecki, Ratajczak, Kun, Głowacki, Lech, Piotrowski, Nishi, Kujawa.
Wisła Puławy: Witan - Sedlewski, Żemło, Pielach, Litwiniuk, Smektała, Maksymiuk, Popiołek, Szczotka, Patejuk, Nowak.

Mecz Stomil Olsztyn – Wisła Puławy TRANSMISJA TV:
Mecz Stomil Olsztyn – Wisła Puławy nie będzie transmitowany w telewizji. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy na GOL24!