SV Darmstadt 98

0

Bayern Monachium

3

• Felix Zwayer kończy mecz. Darmstadt - Bayern 0:3. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak!

• Piłkarze ślizgają się na murawie.

• Obraz gry do końca meczu nie ulegnie zmianie. Bayern też gra już spokojnie. Wszyscy czekają na ostatni gwizdek.

• W Darmstadt zaczęło rzęsiście padać.

• Goetze dośrodkował do nikogo.

• Kolejny wypad Bawarczyków pod pole karne, ale po kilkunastu zagraniach podopieczni Guardioli tracą futbolówkę.

• Martinez fauluje Wagnera, kolejna kartka.

• Alonso uderzył z rzutu wolnego nad bramka.

• Sulu ostro potraktował Goetze. Druga, żółta kartka dzisiaj.

• Mario Vrancić zmienia Rauscha.

• Gospodarze opadli z sił, ewidentnie dwie szybko stracone bramki podcięły im skrzydła.

• Wagner łokciem potraktował Javi Martineza, pierwsza żółta kartka w spotkaniu.

• Za Boatenga pojawi się Xabi Alonso.

• Dwie akcje Bawarczyków, nie ma czwartej bramki, która jest chyba kwestią czasu.

• A w ekipie Schustera za Niemeyera wchodzi Jan Rosenthal

• Thomas Mueller za Costę, druga zmiana w zespole Bayernu.

• Bawarczycy w kilka minut wybili z głowy gospodarzom jakiekolwiek nadzieje na dobry wynik.

• Javi Martinez zmienia Vidala.

• Prostopadła piłka do Rode, który na raty pokonuje Mathenię. Najpierw trafia w słupek, a potem pakuje futbolówkę do siatki!

• 0:3! Rode!

• Rode z prawej strony wycofał futbolówkę na 16. metr, a tam Coman płaskim strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy!

• 0:2! Coman!

• Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, a tam jeden z gospodarzy był bliski skierowania piłki do siatki!

• Sandro Wagner melduje się w miejsce Stroh-Engela.

• Rode faulował i Bayern traci piłkę.

• Długi, bardzo długi atak pozycyjny mistrza Niemiec.

• Po chwili Kimmich zagrał na lewo do Goetze, a ten uderzył tuz obok słupka!

• Coman zagrywa z narożnika, ale Bayern nie zdołał oddać strzału.

• Costa przyblokowany, a jego uderzenie mimo to broni bramkarz Darmstadt!

• Niemeyer dostał piłką w głowę. Niemiec ucierpiał.

• Podobnie, jak w pierwszej połowie Bayern długo rozgrywa piłkę, a gospodarze starają się szybko przeprowadzać swoje kontry.

• Obie ekipy przystąpiły do gry bez zmian.

• Rzut wolny dla gospodarzy, ale defensywa Bayernu nie dała się zaskoczyć.

• Rzut wolny dla gości z 18. metra. Krótkie rozegranie, ale defensywa Darmstadt wybija piłkę.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Koniec, do przerwy Darmstadt - Bayern 0:1!

• Do końca pierwszej odsłony zostało kila minut. Bayern dominuje na murawie. Ogromna przewaga w posiadaniu piłki i w liczbie podań przełożyła się jak na razie na jedno trafienie. Gospodarze starają się długimi podaniami nękać defensywę gości.

• Coman zablokowany na linii pola karnego, po chwili z kontrą wyszli gospodarze, jednak monachijska defensywa szybko odbiera piłkę.

• Wrzutka w pole karne Bayernu. Futbolówka ląduje w rękawicach Neuera.

• Costa ściął do środka i uderzył mocno na bramkę! Piłka minęła prawy słupek bramki Darmstadt!a

• Piłka zagrywana z narożnika trafiła do Vidala, ale ten uderzył głową tylko w środek bramki!

• Coman został zablokowany, będzie korner.

• Costa zagrywał w pole karne, ale futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy.

• Pieter Niemeyer zablokowany, a dobitkę Rauscha broni Neuer.

• Dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, a tam Marcel Heller uderzył "na siłę" zły wybór zawodnika Darmstadt. Futbolówka poleciała tylko w boczną siatkę!

• Costa strzelał z za pola karnego, ale został zablokowany.

• Bayern kontroluje tempo gry, długo utrzymuje się przy piłce, a gospodarze starają się odgryzać długimi podaniami.

• Kolejna piłka na Engela, ale świetnie wychodzi Neuer.

• Dominik Stroh-Engel mocno uderzył z kilkunastu metrów, piłkę odbija Neuer. Gospdoarze mieli swoją szansę!

• Chilijczyk uderzył mocno po zagraniu Costy. Futbolówka odbija sie od słupka i wpada do bramki!

• SV Darmstadt 98 - Bayern Monachium

• 0:1! Arturo Vidal!

• Costa uderzył tylko w boczną siatkę, było blisko!

• Sebastian Rode faulowany 22 metry od bramki.

• Prostopadła piłka do Mario Goetze, ale były zawodnik "BVB" traci futbolówkę, a na dodatek fauluje.

• Bez strzału na bramkę Mathenii

• Kingsley Coman wdarł się lewa stroną w pole karne, ale jeden z defensorów wybił piłkę, będzie korner.

• Kolejna, długa piłka w pole karne Bayernu. Kilka prób przebitki gospodarzy, ale Manuel Neuer jak na razie bezrobotny.

• Ciekawa akcja Arturo Vidala z Douglasem Costą. Po wymianie krótkich podań strzał oddał Chilijczyk, ale było to niecelne uderzenie.

• Trzy kolejne próby zawodników beniaminka. Długie podania robią sporo zamieszania w szeregach obronnych Bayernu.

• Pierwszy wypad podopiecznych Dirka Schulza za własna połowę. Konstantin Rausch walczył o rzut rożny, ale przegrał z Rafinhą.

• Wrzutka w pole karne gospodarzy, a tam Joshua Kimmich odbił piłkę głową. Futbolówkę złapał Christian Mathenia

• Bawarczycy ładnie wymieniają piłkę, a zawodnicy Darmstadt skuteczni w odbiorze jak na razie.

• Przemeblowany mistrz Niemiec od początku narzuca swój rytm gry. Zawodnicy gospodarzy przede wszystkim skupieni są na wybijaniu piłki.

• Gospodarze dziś na niebiesko-białe. Bayern natomiast występuje w czerwonych strojach.

• Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

• Obie jedenastki na boisku, zaraz początek zawodów.

• Za kilka minut zaczynamy!

• rezerwowi Bayernu:

• Oba zespoły intensywnie się rozgrzewają na murawie.

• Jedenastka gospodarzy oraz ławka rezerwowych:

• Łukasz Załuska znalazł się na ławce rezerwowych beniaminka.

• Robert Lewandowski poza kadrą meczową. Najwidoczniej nikt w Monachium nie chce ryzykować. Pep Guardiola da dziś pograć kilku zmiennikom.

• wyjściowe zestawienie gości:

• Bayern z kompletem punktów kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa (4-0-0).

• Gospodarze dzisiejszej rywalizacji są beniaminkiem. Podopieczni Dirka Schustera po 4. kolejkach mają na swoim koncie 8 punktów (1-3-0).

• Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie. Za 45 minut rozpocznie się spotkanie 5. kolejki Bundesligi, Darmstadt - Bayern Monachium.