Swansea City

2

Chelsea Londyn

2

• KONIEC MECZU! 2:2 i obie drużyny po bardzo zaciętym meczu muszą podzielić się punktami.

• Żółta kartka dla Terry'ego za faul na rywalu.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Żółta kartka dla Hazarda za faul taktyczny. Gdyby nie było tam Belga wynik mógłby ulec zmianie.

• Ostatnia zmiana w Chelsea. Schodzi Oscar, a wchodzi Batshuayi.

• W Swansea wejdzie Rangel za Gigurdssona.

• Dobre wejście na pole karne Hazarda, mija rywala, strzela, ale piłka odbija się od gracza Swansea.

• Chelsea znowu w natarciu. Kolejna świetna interwencja Fabiańskiego po mocnym strzale Costy!

• CO ZA BRAMKA! COSTA I JEST 2:2! Ivanović z bliskiej odległości uderzał, następnie piłka odbiła się od Noughtona i poszybowała do góry, a stamtąd przewrotką wbił gola Diego Costa!

• Hazard posłał spadającą piłkę na pole karne, lekko trącił ją Oscar, ale futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

• ...a za Williana na boisku pojawi się Moses.

• Podwójna zmiana w Chelsea. Fabregas wejdzie za Maticia...

• Niezła akcja Chelsea. Dośrodkowywał Hazard, ale pojedynek z Noughtonem przegrał Costa.

• Oscar otrzymuje piłkę przed polem karnym, strzela, ale zostaje zblokowany przez rywala.

• Obecnie lekki zastój w grze. Chelsea próbuje się przebić przez obronę, ale idzie im to zdecydowanie gorzej niż w pierwszej połowie.

• Strzał Hazarda, ale Fabiański znowu wyciągnął się jak struna i wybija futbolówkę!

• Chelsea przed szansą! Wychodzi Fabiański wybija piłkę spod nóg Hazarda, później Costy i nie było mowy o faulu!

• GOOOL!!! LEROY FER!!! Ależ błąd obrony Chelsea i w dwie minuty na Liberty Stadium jest 2:1.

• GOL!!! Sigurdsson wykorzystuje rzut karny i na tablicy wyników 1:1!

• ...i żółta kartka dla Belga.

• Rzut karny dla Swansea!!! Courtois fauluje Sigurdssona!

• Hazard ładnie poszedł skrzydłem, zagrał do środka w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zmienili kierunku piłki i akcja zakończyła się niepowodzeniem.

• Piłka spada pod nogi Sigurdssona w okolicy pola karnego, Islandczyk oddaje strzał, ale nabił tylko jednego z zawodników Chelsea.

• Costa już powrócił na murawę.

• DIego Costa w dalszym ciągu leży na murawie i zaraz powinien zejść poza linię boiska.

• Żółta kartka dla Amata za faul na Coscie.

• Willian strzela technicznie z przed pola karnego. Piłka zmierzała poza bramkę i próbował ją sięgnąć Hazard, ale zabrakło kilku centymetrów Belgowi.

• Diego Costa oddaje strzał z biegu zza pola karnego, ale zablokowany został reprezentant Hiszpanii.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli gracze Chelsea.

• Koniec pierwszej połowy. Chelsea zdecydowanie przeważała w tej połowie, ale Swansea powoli otrząsa się po stracie bramki i druga połowa zapowiada się niezmiernie ciekawie. Już za kilka minut druga część meczu.

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Terry stał przed szansą na podwyższenie wyniku i nie trafił na prawie pustą bramkę!

• Fernandez tym razem podciął Costę i sędzia wyciąga żółty kartonik.

• Zmiana w Swansea. Barrow wchodzi za Taylora.

• Costa faulował i otrzymuje żółtą kartkę.

• Sigurdsson posłał teraz niesamowicie mocny strzał zza pola karnego, ale piłka poszybowała metr nad poprzeczką.

• Kontra Swansea! piłkarze poszli szybko po nieudanej akcji Chelsea w przeciwnym kierunku, ale ostatecznie Sigurdsson niedokładnie zagrywał do środka.

• Llorente posyła niebezpieczne dośrodkowanie na pole karne Chelsea, ale goście wybijają piłkę.

• Matić zagrał do Azpilicuety, który skrzydłem przemieścił się w okolice pola karnego i z bardzo ostrego kąta oddał strzał, ale to nie zaskoczyło Fabiańskiego.

• Sigurdsson próbował strzału zza pola karnego, ale zablokowane to uderzenie Islandczyka.

• Fer ostro faulował Costę i za to zagranie otrzymuje żółtą kartkę.

• Hazard tym razem zagrywał do Oscara przed pole karne, ten oddał strzał, ale piłka odbija się od jednego z zawodników gospodarzy.

• Ależ poszedł jak rakieta Eden Hazard! Belg ominął kilku rywali i oddał strzał z ostrego kąta, ale Fabiański broni ten strzał!

• Oscar zagrał do niepilnowanego Costy w okolicy pola karnego, który posłał mocny strzał przy słupku i na Liberty Stadium prowadzenie obejmuje Chelsea.

• DIEGO COSTA!!! GOOOL!!! 0:1

• Ki poszedł na przebój, ograł Azpilicuete, ale ostatecznie obrońca Chelsea faulował Koreańczyka.

• Teraz skrzydłem poszedł Willian, zszedł do środka, oddał strzał z którego mogła być niezła asysta, ale bramkarz gospodarzy zagarnął piłkę i udaremnił ten atak.

• Willian posyła niezłe dośrodkowanie na pole karne z rzutu wolnego, Ivanović trąca tę piłkę, ale zbyt niedokładnie i od bramki rozpocznie Fabiański.

• Willian oddaje strzał z ostrego kąta na bramkę Swans, ale dobrą interwencją popisał się teraz Łukasz Fabiański!

• Piłkarze Łabędzi próbowali dośrodkowania, ale ostatecznie dobrze zachował się Azpilicueta, który był na posterunku i wybił piłkę.

• Chelsea od początku poszła do przodu. Środkiem rozpoczął akcję Diego Costa, który podał na skrzydło do Hazarda, ale ostatecznie piłkarz gości był na spalonym.

• POCZĄTEK MECZU. Ze środka boiska zaczęli piłkarze gospodarzy!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie i za moment zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra.

• Ławki rezerwowych

Swansea: Nordfelt, Rangel, Van der Hoorn, Fulton, Britton, Montero, Barrow.

Chelsea: Begovic, David Luiz, Alonso, Fabregas, Moses, Pedro, Batshuayi.

• Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Swansea City i Chelsea. W drużynie gospodarzy między słupkami będzie stał Łukasz Fabiański, który do tej pory w obecnym sezonie radzi sobie całkiem nieźle. Oby pokazał się w dzisiejszym spotkaniu z jak najlepszej strony. Zapraszamy do śledzenia relacji!