2

Manchester City

1

• 90+4! Koniec meczu! Szachtar Donieck - Manchester City 2:1!

• 90+2. GOOOOL! Sergio Aguero pewnie wykorzystał rzut karny i strzela kontaktową bramkę dla Manchesteru City!

• 90+2. Rzut karny! Gabriel Jesus został sfaulowany przez jednego z obrońców Szachtara i sędzia podyktował jedenastkę!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

• David Khocholava zmienia Facundo Ferreyre.

• Bernardo Silva zagrał dwójkową akcję z Sergio Aguero, ale akcja tego duetu została zaprzepaszczona przez niecelne uderzenie Jesusa.

• Brahim Diaz stara się dryblować, ale młody gracz City zalicza dużo strat, które kończą się kontratakami Szachtara.

• Ależ było blisko! Sergio Aguero dobrze odnalazł się w polu karnym, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu stoper Szachtara!

• Viktor Kovalenko zmienia Marlosa.

• Nic nie wskazuje na to, żeby Manchester osiągnął pozytywny rezultat. Goście mają zbyt słabą siłę rażenia na dobrze dysponowanych gospodarzy.

• Jarosław Rakicki uderzył z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Ederson.

• Faulowany przed polem karnym City był jeden z graczy Szachtara i gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Taison znowu popisał się swoimi umiejętnościami technicznymi. Tym razem zawodnik Szachtara po udanym dryblingu niecelnie uderzył!

• Sergio Aguero zmienia Fernandinho.

• Szachtar wyszedł z kontratakiem, ale Fred pogubił się i podał prosto pod nogi gracza Manchesteru.

• Szachtar bardzo dobrze się broni i nastawia się na kontrataki. Manchester nie potrafi stworzyć sobie klarownej okazji do zdobycia bramki.

• Marcio Azevedo zmienia Ismailiego.

• Brahim Diaz zmienia Leroya Sane.

• Na boisku leży Ismaily i gracz Szachtara musi skorzystać z pomocy medycznej.

• Ilkay Gundogan został ukarany żółtą kartką.

• Okres przewagi Manchesteru, który długo rozgrywa piłkę i coraz mocniej naciska defensywę Szachtara.

• Jarosław Rakicki bezpardonowo potraktował Gabriela Jesusa i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Marlos został sfaulowany i gospodarze będą mieli rzut wolny na połowie Manchesteru.

• Ismaily znowu ruszył po skrzydle, ale zbyt mocno dośrodkował i piłka opuściła boisko.

• To mogło być świetne otwarcie City! Danilo dobrze wrzucił do Leroya Sane, który z półwoleja uderzył prosto w Piatowa!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy! Szachtar - Manchester City 2:0!

• Świetna odpowiedź Szachtara! Taison okiwał dwóch graczy City i zdecydował się na uderzenie, które nieznacznie minęło bramkę strzeżoną przez Edersona!

• Gabriel Jesus przegrał pojedynek sam na sam z Andrijem Piatowem! Napastnik City otrzymał świetne podanie z głębi pola, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem uderzenia!

• Ależ akcja Szachtara! Taison dograł do Ismailiego, który dośrodkował do Freda, ale uderzenie gracza gospodarzy zostało zablokowane! Było bardzo groźnie!

• Ilkay Gundogan wdał się w drybling przed polem karnym gospodarzy, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego ze stoperów.

• Odpowiedź City! Leroy Sane przeprowadził błyskotliwą akcję i mocno dograł w pole karne do Phila Fodena, ale młodziutki gracz Manchesteru skiksował i piłka poszybowała nad poprzeczką!

• GOOOOL! Szachtar podwyższa prowadzanie! Ismaily otrzymał kapitalne podanie i uprzedził Edersona, który fatalnie wyszedł z bramki i bez najmniejszych problemów wpakował ją do siatki! Świetna asysta Marlosa! 2:0 dla Szachtara!

• Fatalne rozegranie piłki przez Mangale i gospodarze ruszyli z kontratakiem, który zakończył się celnym uderzeniem Bernarda!

• Marlos wpadł rozpędzony w pole karne, ale w ostatniej chwili z interwencją zdążył Fernandinho i wybił piłkę!

• GOOOOOL! Ależ kapitalne uderzenie Bernarda! Gracz Szachtara otrzymał podanie w polu karnym City, przełożył piłkę na prawą nogę i perfekcyjnym uderzeniem znalazł drogę do siatki!

• Manchester ma większe posiadanie piłki, ale to Szachtar jest dużo groźniejszy i do tej pory był bliższy zdobycia bramki.

• Żółtą kartką ukarany został Danilo.

• Szachtar wyszedł z kontratakiem, Taison dobrze rozegrał piłkę i odegrał do Freda, który uderzył prosto w Edersona!

• 33%-67% - tak prezentuje się posiadanie piłki w meczu. Oczywiście na korzyść drużyny z Anglii.

• Ismaily przeprowadził dynamiczną akcję lewą stroną boiska, ale dośrodkowanie bocznego obrońcy gospodarzy zostało wybite przez obrońców City.

• Bohdan Butko nerwowo interweniował i w prostej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny dla City.

• Taison odczuwa skutki starcia z defensorem gości i istnieje prawdopodobieństwo szybkiej zmiany w drużynie z Doniecka.

• Manchester ma bardzo eksperymentalne ustawienie linii obrony, którą dyryguje..Eliaquim Mangala. Widać brak zgrania pomiędzy defensorami gości.

• Ależ zakotłowało się pod polem karnym Manchesteru! Świetny kontratak gospodarzy, ale uderzenie Taisona zostało zablokowane!

• Początek meczu zdecydowanie należy do Manchesteru, który długo utrzymują się przy piłce i starają się powoli budować swoje ataki.

• Ilkay Gundogan stracił piłkę i musiał faulem przerwać akcję rywala.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Manchester to bezapelacyjnie najlepsza drużyna grupy F. Dotychczas wygrała wszystkie spotkania i jest pewna zajęcia pierwszego miejsca w grupie. W innej sytuacji jest Szachtar, który stoczy korespondencyjny pojedynek z Napoli. Na ten moment to drużyna z Ukrainy (9 punktów) jest w fazie pucharowej.

• Mecz odbędzie się na Oblasny SportKomplex w Charkowie.

• Dzisiejszy mecz poprowadzi Benoit Bastien z Francji.

• Skład Manchesteru City:

• Skład Szachtara:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Szachtar Donieck - Manchester City!