Mecz Szachtar Donieck - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Szachtar Donieck - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa F
2017-09-13 20:45

Szachtar Donieck

2

SSC Napoli

1

• Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękuje i życzę spokojnej nocy!

• Niespodziewania Szachtar Donieck pokonuje swoich rywali! Obrona Ukraińców z Piatowem na czele nie dała żadnych argumentów 3 drużynie poprzedniego sezonu Serie A. Nas cieszyć może gol strzelony przez Arka Milik, lecz tak samo martwić może postawa obu naszych rodaków, którzy nie wybili się ponad przeciętność tego meczu.

• Już nic ciekawego się nie wydarzyło i sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Ostatnia zmiana w Szachtarze. David Khocholava zmienia Ivana Ordetsa.

• Sędzia wydłuża nadzieję Napoli na remis o 5 minut.

• Dentinho zmienia Facundo Ferreyre.

• Jose Maria Callejon oddaje celny strzał z pierwszej piłki. Znowu znakomicie broni jednak Piatow.

• Nieprzygotowane uderzenie Dario Srny i piłka ląduje w rękach Pepe Reiny.

• TO musiał być gol! Zamieszanie w polu karnym Napoli i jeden z zawodników gospodarzy uderza w słupek! Ależ było blisko!

• Kalidou Koulibaly otrzymuje żółtą kartkę.

• Kolejna próba strzału z dystansu Taisona, ale tym razem dobrze broni Reina.

• Seria strzałów na bramkę Szachtaru. Wszystkie zostały zablokowane.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Viktor Kovalenko zmienia Marlosa.

• Zabrakło kilku metrów a Arkadiusz Milik wyszedłby do kolejnej 100% okazji! Tym razem to Piatow był szybszy od Polaka.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Milik pewnym strzałem zamienia 11 na gola!

• Taras Stepanenko ukarany żółtą kartką!

• Rzut karny! Stepanenko fauluje w swoim polu karnym!

• Posypały się teraz kartki. Za pyskowanie sędziemu Dries Mertens również otrzymuje karę indywidualną.

• Za to samo również Fred ukarany kartonikiem.

• Szarpanina na środku boiska, po której Lorenzo Insigne otrzymuje żółtą kartkę.

• Kolejna zmiana w szeregach Napoli. Allan zmienia Piotra Zielinskiego, który niestety dzisiejszego występu do udanych nie zaliczy.

• Raul Albiol otrzymuje mocny cios piłką w okolice przepony i potrzebna będzie chwila przerwy.

• Arkadiusz Milik nożycami próbował zaskoczyć Ukraińskiego golkipera. Robi to bardzo niedokładnie i od bramki zaczną gospodarze.

• Pierwszy kontakt z piłką Mertensa i już Belg oddaje groźny strzał. Aczkolwiek Piatow jest dzisiaj świetnie dysponowany i spokojnie broni strzał rezerwowego Napoli.

• Na ratunek wezwany został Dries Mertens! Zmieni on kapitana gości czyli Marka Hamsika!

• Bernard zagrywa potężną, wysoko zawieszoną piłkę. Pepe Reina mija się z celem, a Ferreyra pakuje futbolówkę do pustej już bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Facundo Ferreyra! Tym razem do dwóch razy sztuka!

• Bardzo groźnie wyglądające uderzenie Ferreyry kończy się autem bramkowym dla gości.

• Lorenzo Insigne urwał się defensywie gości, ale kąt był zbyt ostry aby Włoch mógł oddać groźny strzał.

• Była szansa dla Szachtaru na groźną sytuację z rzutu wolnego, jednak Dario Srna bardzo niedokładnie dogrywa futbolówkę w pole karne.

• Bardzo brzydko wyglądające zderzenie Marka Hamsika i Dario Srny. Z tego co widać jest jednak wszystko w porządku!

• Pędził jak szalony Bernard, ale jego sprint nie pomógł mu wygrać pojedynku z Albiolem.

• Wracamy po przerwie! Czy Napoli z Polakami w składzie da radę się podnieść i odnieść zwycięstwo!?

• Mimo tego, że Napoli dłużej utrzymuje się przy piłce może znaleźć sposobu na rozmontowanie świetnie działającej defensywny gospodarzy. Do tego dochodzi ekstra dysponowany dzisiaj Piatow, który nie raz ratował swoich kolegów przed opresją.

• Sędzia po doliczonej 1 minucie kończy pierwszą odsłonę tego meczu!

• Cóż za piękna indywidualna akcja Insigne! Filigranowy skrzydłowy znakomicie zszedł na prawą nogę uderzył technicznie na bramkę, ale znowu Piatow ratuje swoich kolegów!

• Co zmarnował teraz Arkadiusz Milik! Polak wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ale to ten drugi wychodzi zwycięsko z tego pojedynku! Jak się później okazało gol i tak nie zostałby uznany, gdyż nasz rodak był na pozycji spalonej.

• Ależ było blisko spektakularnego gola samobójczego! Ghoulam dograł piłke w stronę pola karnego, przeciął ją Ivan Ordets, który prawie przelobował własnego bramkarza!

• Dobre i mocne uderzenie Lorenzo Insigne z rzutu wolnego, z którym Piatow nie miał jednak żadnych problemów.

• Kalidou Koulibaly wygrywa pojedynek z Marlosem, jednocześnie zapobiegając utraty bramki swojej drużyny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamykał Raul Albiol, ale jego uderzenie głową ląduje wysoko ponad poprzeczką.

• Bardzo długi wyrzut z autu Ghoulama prosto pod nogi Arkadiusza Milika, który przegrywa pojedynek z Pyatovem! Sam wyrzut obrońcy gości zasługuje na uznanie!

• Napoli nie ma kompletnie pomysłu jak przechytrzyć obronę gospodarzy. Ich defensywa przez 25 minut była całkowicie nie do przejścia.

• Taison miał świetną okazję aby strzelić swojego drugiego gola! Brazylijczyk przegrywa jednak pojedynek z Pepe Reiną!

• Dobra kontra Napoli. W ostatniej chwili Ordets zdejmuje piłkę z nogi Milika.

• Dośrodkowanie Srny w pole karne. Dużo zamieszania spowodowało konsternacje obrony gości, co skrzętnie wykorzystał Taison, który płaskim strzałem przy słupku pokonuje Pepe Reinę!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Taison otwiera wyniki meczu!

• Arkadiusz Milik na ofsajdzie po znakomitym podaniu Lorenzo Insigne.

• Rzut wolny został tragicznie rozegrany przez Szachtar i piłka dla Napoli.

• Koulibaly ostro fauluje rywala w niedalekiej odległości od swojego pola karnego.

• Ferreyra świetnie urwał się defensywie Napoli. Na posterunku był jednak Reina, który przerywa akcję gospodarzy.

• Arkadiusz Milik uderza z bardzo ostrego kąta i piłka ląduje na bocznej siatce.

• Taison oddaje pierwszy groźny strzał na bramkę Pepe Reiny. Ten musiał tylko odprowadzić piłkę wzrokiem, gdyż strzał Brazylijczyka pozosostawiał wiele do życzenia.

• Pierwsze dośrodkowanie Lorenzo Insigne nie dochodzi do żadnego z zawodników Napoli.

• Sędzia dał znak i gospodarze rozpoczęli ze środka boiska!

• Wielkie legendy swoich klubów czyli Dario Srna i Marek Hamsik wyprowadzają z tunelu swoich kolegów! Zaraz rozbrzmi wielki hymn Champions League!

• Nie sądzę, że straciłem zaufanie w ciągu ostatniego roku. Nie będąc w stanie trenować przez pewien okres, poświęcałem swój czas na pracę nad psychiką. Stałem się silniejszy mentalnie. Teraz nie mam już fizycznych problemów i jestem zdolny do gry

- mówił na przedmeczowej konferencji Arkadiusz Milik.

• Obie drużyny zmierzą się ze sobą w ramach rywalizacji w grupie F. W drugim pojedynku tej grupy Feyenoord zmierzy się z Manchesterem City. To właśnie ta druga ekipa jest pretendentem pierwszego miejsca i później walki w fazie pucharowej. Celem głownym Napoli jest walka o drugą lokatę i promocja do kolejnej fazy.

• Do meczu pozostało nieco ponad 25 minut! Przed pierwszym gwizdek zachęcam do przeczytania zapowiedzi tego pojedynku!

• Faworytem tego meczu są goście. To oni posiadają nie tylko mocniejszą wyjściową 11 ale także dużo szerszą ławkę rezerwowych, na której znajduje się między innymi Dries Mertens.

• Nasz cieszy fakt, że w pierwszym składzie Napoli grają obaj reprezentacji Polski! Zarówno Piotrek Zieliński jak i Arkadiusz Milik dostają dzisiaj szansę od pierwszej minuty!

• Skład Szachtaru Donieck!

• Skład SSC Napoli!

• Witam Państwa bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Szachtar Donieck - SSC Napoli! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Szachtar - Napoli LIVE! Polski duet rozpracuje Szachtar?

Szachtar - Napoli LIVE! Polski duet rozpracuje Szachtar? ©AFP/East News

Mecz Szachtar Donieck - Napoli ONLINE. Napoli jak burza idzie po zwycięstwo w każdym kolejnym meczu sezonu 17/18. Na razie tylko Inter i Juventus potrafią im dotrzymać kroku w Seria A. Teraz trzeba kuć żelazo póki gorące i przenieść formę z meczów ligowych na Champions League. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Szachtar Donieck - Napoli ONLINE

Mecz przeciwko Bologni potwierdził niebagatelne umiejętności ekipy z Neapolu. Włoska drużyna jak nikt potrafi grać piękną, a zarazem piekielnie skuteczną piłkę. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu ma wszelkie argumenty, aby w końcu osiągnąć coś dużego.
Wiadomo, łatwo nie będzie. Juventus wydaje się hegemonem, którego ściągniecie z tronu wydaje się zadaniem wręcz niemożliwym. Walka w Serie A zapowiada się jednak bardzo interesująco, bo dawno nie było tak mocnych rywali dla Starej Damy.

Napoli nie walczy jednak tylko o Scudetto. Celem jest także jak najlepszy wyniki w Lidze Mistrzów. Faworytem grupy nie są, w końcu ich przeciwnikiem będzie wielki Manchester City. Drugie miejsce natomiast jest jak najbardziej do osiągnięcia. Wydaje się nawet że nie ma innej opcji. Feyenoord i Szachtar to nie są drużyny z przypadku, ale porównując te zespoły to właśnie Napoli przeważa w wielu aspektach.

Champions League jest szansą na regularną grę naszych reprezentantów. Jak Piotr Zieliński raczej nie ma z tym problemu i pojawia się praktycznie w każdym meczu, to jednak Arkadiusz Milik już nie może liczyć na tak częste występy. Takie mecze jak właśnie w środowy wieczór przeciwko Szachtarowi jest ogromną szansą dla naszego młodego snajpera. To w takich meczach potrzebny jest nos do strzelania bramek, które w końcowym rozrachunku mogą być piekielnie ważne.

Szachtar Donieck wraca do Ligi Mistrzów po rocznej przerwie. W poprzednim sezonie nie zdołali przejść Young Boys Berno, jednocześnie odpadając w 3 rundzie Eliminacji. Kiedyś drużyna z Ukrainy potrafiła postawić się największym klubom w Europie, wyrzucając z grupy m.in FC Porto czy Chelsea. Teraz z powodów niezależnych od klubu, ich forma w Europejskich Pucharach nieznacznie spadła. Nie oznacza to jednak, że drużyna z Doniecka będzie łatwym przeciwnikiem. Na pewno walczyć będą o miejsce 2-3, które jak najbardziej jest w ich zasięgu.

Polscy kibice najbardziej liczą na występ od pierwszych minut Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milka. To właśnie na występ tych dwóch piłkarzy czekać z niecierpliwością będzie każdy Polski fan piłki nożnej.

Przewidywane składy:

Szachtar Donieck: Pyatov - Srna, Krivstov, Ordets, Ismaily - Fred, Stepanenko, Marlos, Kovalenko, Bernard - Ferreyra.

Napoli: Reina - Hysaj, Chiriches, Koulibaly, Ghoulam - Jorginho, Allan, Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne.

Mecz Szachtar Donieck - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo będzie można śledzić tylko w internecie w aplikacji Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.