Real Madryt

1

• Ależ to był mecz! Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu w Londynie! Tottenham deklasuje Real 3:1!

• Z kartką także sam Sergio Ramos, który ironicznie komentował decyzję arbitra pozbawiającą Real piłki.

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

• Moussa Dembele z żółtą kartką za brzydki faul na Sergio Ramosie.

• Sergio Ramos fauluje Dele Alliego na własnej połowie, stały fragment gry momentalnie wykonany podaniem do tyłu.

• Mocne uderzenie Cristiano Ronaldo z dystansu pewnie broni Hugo Lloris. Real szturmuje w końcówce spotkania!

• Jak padła bramka? Za mocne podanie w pole karne przy linii końcowej uratował Marcelo, który posłał piłkę ponownie pod bramkę. Tam dopadł do niej Cristiano Ronaldo, Portugalczyk mocnym uderzeniem zdobywa pierwszą bramkę dla Królewskich w dzisiejszym spotkaniu.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Theo Hernandez zmienia Lukę Modricia.

• Cristiano Ronaldo! Real z bramką honorową, 3:1!

• Ostatnia zmiana w zespole Kogutów. Standing ovation otrzymuje Harry Kane, którego zmienia Fernando Llorente.

• Dele Alli bliski trzeciego gola! Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło na jego głowę, z kilku metrów uderzył jednak niecelnie!

• Za mocna próba podania wszerz boiska od Marcelo do Achrafa Hakimiego. Piłka opuściła boisko, a grę wznowi Hugo Lloris.

• ...natomiast Isco zostaje zmieniony przez Borję Mayorala.

• Dwie zmiany w Realu. Karim Benzema zmieniony przez Marco Asensio...

• Tottenham odzyskał piłkę i ze spokojem wymienia podania na własnej połowie. Gospodarze zbierają siły.

• Real w ostatnich minutach próbuje wziąć się do odrabiania strat, ale brakuje dokładności w polu karnym Kogutów.

• Druga zmiana w Tottenhami. Harry Winks zmieniony przez Moussę Dembele.

• Dele Alli na własnej połowie przecudownie uruchomił Harry'ego Kane'a. Anglik przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, a następnie oddał ją pod nogi uciekającego pod bramkę Christiana Eriksena. Duńczyk pewnie pokonał Kiko Casillę w sytuacji sam na sam!

• Szaleństwo na Wembley, Christian Eriksen, 3:0! Tottenham deklasuje Real Madryt!

• Najpierw Sergio Ramos, potem Cristiano Ronaldo próbowali szczęścia z najbliższej odległości w zamieszaniu pod bramką Tottenhamu, obaj trafili tylko w gąszcz obrońców. Piłkę ostatecznie wybił Moussa Sissoko.

• Co ciekawe, obraz gry nie zmienia się, cały czas kolejnych szans szukają zawodnicy Tottenhamu!

• Zmiana wyniku w Dortmundzie - APOEL wyrównuje! Co do zmiany bramkarza - Michel Vorm wrócił na ławkę rezerwowych, zmiana przynajmniej póki co odwołana.

• Mocny strzał z linii pola karnego trafił w stojącego pod bramką Sergio Ramosa, po rykoszecie piłka wpada do siatki, strzał Anglika był celny, więc jemu zapisujemy tę bramkę!

• Dele Alli! Zabawa, on się po prostu bawi! 2:0 dla gospodarzy, ależ pechowo gola traci Real!

• A jednak - potrzebna będzie zmiana bramkarza w zespole gospodarzy.

• Bramkarz Kogutów wraca do gry, tymczasem Real ma rzut rożny.

• Hugo Lloris odważnie i przede wszystkim skutecznie interweniował po rzucie wolnym, jednak przypłacił to bolesnym zderzeniem z rywalem. Bramkarz potrzebuje pomocy medycznej.

• Achraf Hakimi niespostrzeżenie znalazł się z piłką w polu karnym Tottenhamu, jego próba strzału trafia w stojącego przed bramką obrońcę.

• Drugą połowę obie drużyny rozpoczęły bez zmian w składach.

• Ruszamy z drugą połową spotkania, piłkę ma Tottenham!

• Trzeba powiedzieć, że Real gra podobnie jak w meczu w Gironie, czyli bez zaangażowania i po prostu słabo. Koguty prezentują się za to naprawdę dobrze, szczególnie w ofensywie. Wynik równie dobrze mógłby już być wyższy.

• Koniec pierwszej połowy w Londynie!

• Powtórki pokazują, że to nie Kiko Casilla zatrzymał napastnika Tottenhamu, zrobił to Sergio Ramos, na dodatek pomagając sobie ręką. Sędzia nie używa gwizdka, spora kontrowersja!

• Ponownie w akcji Kieran Trippier! Jednym zwodem zawodnik Tottenhamu oszukał dwóch obrońców i miał przed sobą bardzo dużo miejsca w polu karnym Realu, zdecydował się na dośrodkowanie, po którym Harry'ego Kane'a zatrzymał Kiko Casilla!

• Casemiro wywalczył rzut wolny przed polem karnym Tottenhamu (choć wyglądało to raczej na symulkę Brazylijczyka), ale defensywa radzi sobie z wybiciem dośrodkowania.

• Podanie w pole karne Tottenhamu w kierunku Cristiano Ronaldo przechwycił Hugo Lloris. Kibice nagrodzili swojego bramkarza brawami.

• Tymczasem w Dortmundzie gospodarze wyszli na prowadzenie.

• Najlepsza sytuacja Realu! Po podaniu z prawej strony pola karnego Cristiano Ronaldo opanował piłkę mniej więcej 11 metrów od bramki i uderzył mocno, jednak prosto w Hugo Llorisa!

• W odpowiedzi z ostrego kąta na uderzenie zdecydował się Casemiro, fantastyczną interwencją piłkę do boku odbija Hugo Lloris!

• Fantastyczne zagranie na prawą stronę pola karnego do Kierana Trippiera, ten podaje piłkę błyskawicznie pod samą bramkę, gdzie z najbliższej odległości trafia Dele Alli. Pozostaje jedynie pytanie, czy asystujący nie był na pozycji spalonej?

• Ależ akcja Tottenhamu, Koguty na prowadzeniu! Dele Alli z bramką na 1:0!

• Tottenham wciąż przeważa na Wembley.

• Moussa Sissoko zmienia Toby'ego Alderweirelda.

• Toby Alderweireld nie podnosi się z murawy, konieczna będzie zmiana.

• Niefrasobliwe podanie Marcelo we własne pole karne kończy się przejęciem piłki przez Harry'ego Winksa, ten minął kilku obrońców ale uderzył za lekko, by pokonać Kiko Casillę.

• Rzut rożny dla Kogutów po interwencji Sergio Ramosa. Hiszpan nie zgadza się z decyzją arbitra.

• Pierwszy kwadrans należy do gospodarzy tego spotkania, którzy całkiem nieźle rozgrywają swoje akcje, coraz bardziej spychając Królewskich do defensywy.

• Kieran Trippier! Dośrodkowaniu obrońcy Spurs zmierzało niebezpiecznie blisko linii bramkowej, na wszelki wypadek piłkę asekurował bramkarz Realu.

• Ponownie - prostopadłe podanie na połowie Realu, tym razem pod nogi Harry'ego Kane'a. Snajper reprezentacji Anglii uderzył bardzo efektownie, chcąc technicznym uderzeniem zmylić Kiko Casillę, bramkarz jednak złapał piłkę!

• Znakomite zagranie w pole karne pod nogi Christiana Eriksena, Duńczyka w ostatniej chwili uprzedził Nacho, który wybił piłkę daleko poza własną szesnastkę.

• Świetny pomysł miał Dele Alli, który górnym prostopadłym podaniem próbował uruchomić Harry'ego Kane'a, napastnika wyjściem z bramki uprzedził Kiko Casilla.

• Po dośrodkowaniu Isco z rzutu rożnego strzał głową zdołał oddać Sergio Ramos, ale dobrze kryty przez rywala nie uderzył celnie.

• Przyblokowane dośrodkowanie Marcelo z lewej strony boiska wybija przed siebie Davinson Sanchez.

• Lekkie uderzenie po ziemi Isco z około 20 metrów ponownie zatrzymuje Hugo Lloris.

• Pierwsze długie podanie na połowę Tottenhamu w wykonaniu Isco pada łupem Hugo Llorisa.

• ...pierwszy gwizdek sędziego i gramy, piłkę ma Real Madryt!

• Jeszcze tylko losowanie stron...

• Piłkarze pojawili się na murawie Wembley, czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Oba zespoły już ustawione w tunelu!

• Do pierwszego gwizdka pozostało około dziesięć minut! Kto wygra dzisiejsze spotkanie - dowiemy się za mniej więcej dwie godziny!

• Składy obu zespołów wyglądają na niemal optymalne - brakuje kilku kontuzjowanych, jak choćby Keylora Navasa czy Garetha Bale'a.

• Rezerwowi Realu: Moha Ramos, Jesus Vallejo, Lucas Vasquez, Marco Asensio, Borja Mayoral, Dani Ceballos i Theo Hernandez.

• Rezerwowi Tottenhamu: Michael Vorm, Serge Aurier, Moussa Dembele, Fernando Llorente, Danny Rose, Moussa Sissoko i Son Heung-Min.

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Cuneyt Cakir.

• Będziemy na bieżąco informować o wyniku spotkania w Dortmundzie, gdzie Borussia zmierzy się z APOELem.

• Spotkanie Tottenhamu z Realem jest starciem dwóch najlepszych drużyn grupy. Borussia Dortmund będzie miała spore problemy w walce o awans do następnej fazy rozgrywek, jednak to starcie na Wembley wyłoni najprawdopodobniej lidera tej grupy.

• Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy środę z Ligą Mistrzów, zapraszam na relację live z meczu Tottenham Hotspur - Real Madryt!

etc

Tottenham - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©EASTNEWS

Tottenham - Real Madryt ONLINE. W meczu 4. kolejki fazy grupowej na Wembley dojdzie do prawdziwego hitu - Tottenham Hotspur podejmie Real Madryt. W pierwszym spotkaniu obu drużyn rozegranym dwa tygodnie temu na Estadio Santiago Bernabeu padł remis 1:1.

Tottenham - Real Madryt ONLINE

Liga Mistrzów na żywo: Tottenham - Real Madryt w meczu na szczycie grupy H Champions League. Obie drużyny mają na koncie po siedem punktów pod trzech seriach gier. Stawką hitowego meczu na stadionie Wembley jest prowadzenie w grupie.

- Czujemy się mocni psychicznie.
Niektórzy pewnie myślą, że po przegranej w meczu ligowym z Gironą jesteśmy rozbici mentalnie, ale tak wcale nie jest. Jesteśmy w dobrej dyspozycji przed tym ważnym dla nas spotkaniem. Przygotowywaliśmy się solidnie do tego starcia i jesteśmy gotowi na rywalizację z wymagającym rywalem, jakim jest Tottenham - powiedział trener "Królewskich", Zinedine Zidane.

Real w La Liga jednak zawodzi. Po 10. kolejkach jest na 3. miejscu w tabeli i do liderującej Barcelony traci już 8 punktów.

Tottenham w ostatniej kolejce ligowej przegrał na Old Trafford z Manchesterm United 0:1. W meczu z Czerwonymi Diabłami nie zagrał Harry Kane. - Myślę, że na Bernabeu spisaliśmy się bardzo dobrze. Gdybyśmy zaprezentowali nieco więcej jakości, gdy byliśmy przy piłce, moglibyśmy osiągnąć nawet więcej. Tamten mecz dał nam dużo pewności siebie. Czy Harry Kane zagra, czy nie, wyjdziemy na boisko, by wygrać - powiedział obrońca Tottenhamu Jan Vertonghen.

Ostatnie mecze Tottenhamu i Realu
  • Real Madryt - Tottenham 11 (17 października 2017, Liga Mistrzów)
  • Real Madryt - Tottenham 2:0 (4 sierpnia 2015, Audi Cup)
  • Tottenham - Real Madryt 0:1 (13 kwietnia 2011, Liga Mistrzów)
  • Real Madryt - Tottenham 4:0 (5 kwietnia 2011, Liga Mistrzów)

TOTTENHAM - REAL: TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów Tottenham Hotspur – Real Madryt w telewizji? Spotkanie Tottenham – Real już w środę, 1 listopada 2017 (01.11.2017) w CANAL+ oraz w TVP 1. Początek studia przedmeczowego o godzinie 20:10. Transmisja na żywo od 20:40 w CANAL+ oraz 20.25 w TVP 1.

Tottenham - Real Madryt – online, stream, live
Mecz Tottenham - Real Madryt będzie można oglądać na platformie Canal+ ONLINE lub NC+ Go oraz na stronie sport.tvp.pl.