0

Chorwacja

2

• Bardzo dziękuje za wspólne emocje! Zapraszam na dzień jutrzejszy, w którym również będziemy przeżywać emocje związane z Eliminacjami do Mundialu!

• Andrej Kramaric daje szansę na Mundial swojej drużynie! Teraz drużyna spod Adriatyku czekać będzie na swojego rywala w barażach! Przy okazji gratulujemy Islandii, która po raz pierwszy w historii awansowała do Mistrzostw Świata!

• Koniec! Sędzia kończy ten mecz!

• Praktycznie nie oglądamy ataków ofensywnych. Obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek.

• I mamy ostatnią zmianę. Piłkarz Napoli - Marko Rog zmienia piłkarza Juventusu Mario Mandzukicia.

• Bohater Chorwatów Andrej Kramarić schodzi z boiska. Zmienia go Mario Pasalić.

• Czy jeszcze zobaczymy zryw którejś z drużyn? Może Ukraina powalczy o zdobycia bramek! To ich ostatnia szansa!

• Zmiana w szeregach gości. Sime Vrsaljko zmieniony przez Josipa Pivaricia.

• Ukraina po dwóch golach straconych kompletnie stanęła. Nie grają kompletnie nic.

• Ostatnia zmiana w ekipie Ukrainy. Marlos schodzi, a wchodzi Artem Besiedin.

• W 68 minucie Islandia zdobyła drugą bramkę! Tak jak wszyscy przewidywali nie dadzą sobie wyrwać awansu!

• Mogli teraz odpowiedzieć gospodarze, ale Jarmolenko nie trafia w piłkę na 5 metrze! Tu musiał być gol!

• Ivan Rakitić z powietrza zagrywa dokładne podanie do Kramaricia, który z najbliższej odległości pokonuje Piatowa po raz drugi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrej Kramarić po raz drugi!

• Serhij Sydorczyk zmienia Rusłana Rotana.

• Legendarny Andrij Szewczenko szybko reaguje na sytuację na boisku. Denys Harmasz zmieniony przez Wiktora Kowałenko.

• Rusłan Rotan ukarany żółtą kartką.

• Luka Modrić dogrywa idealną piłkę na głowę Kramaricia, który pakuje ją do siatki! Teraz to Chorwaci są w barażach !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrej Kramarić daje prowadzenie Chorwatom!

• Dopiero w 60 minucie widzimy pierwszy żółty kartonik. Ukarany Taras Stepanenko.

• Ależ Ivan Perisić marnuje świetną akcję swojej drużyny! Gdyby zagrał dokładnie to jego koledzy mieliby pustą bramkę przed sobą.

• Dośrodkowania Luki Modricia ze stałych fragmentów gry nie przynoszą żadnego efektu. Zostają za każdym razem zduszone w początkowej fazie.

• W końcu jakaś groźna akcja! Mario Mandzukić uprzedzony w ostatniej chwili przez stopera gospodarzy.

• Początek drugiej połowy bardzo spokojny. Żadna z drużyn nie porywa się do ataku.

• Druga część rozpoczęła się z małym poślizgiem, gdyż był jakiś problem z siatką w bramce Ukraińców!

• Zaczynamy drugą połowę meczu! Kto wywalczy sobie prawo gry w barażach!?

• Mimo braku goli oglądamy dużo ciekawych akcji. Grę prowadzą Ukraińcy co może spowodować sportową złość gości w drugiej połowie! Oby tak było!

• Więcej akcji w pierwszej połowie już nie zobaczymy! Felix Brych beż choćby sekundy doliczonej kończy odsłonę numer jeden.

• Przy każdym stałym fragmencie gry oślepiany laserem jest Luka Modrić. Bardzo brzydkie zachowanie kibiców z Ukrainy.

• Seria dośrodkowań gości. Żadne z nich nawet w małym stopniu nie zagroziło bramce Andrija Piatowa.

• W meczu Islandii z Kosowem pada pierwszy gol! Islandczycy już jedną nogą są w Rosji! Islandia 1:0 Kosowo!

• To Ukraina zdecydowanie atakuje z większym animuszem. Chorwaci wyglądają jakby nie walczyli o awans na Mundial.

• Kolejne dobre uderzenie Tarasa Stepanenko. Tym razem górą Danijel Subasić.

• Co za szansę marnują gospodarze! Jarmolenko dogrywa idealną piłkę na głowę Jewhena Konoplanki, a piłkarz Schalke z bliskiej odległości uderza minimalnie obok bramki! To musiał być gol!

• Taras Stepanenko bez zastanowienia uderza z dystansu, lecz piłka nabrała dziwnej rotacji i minęła bramkę Chorwatów.

• Imponująca "meksykańska fala" kibiców gospodarzy! Na trybunach rozbłysnęła flaga Ukrainy.

• Jarosław Rakicki oddaje mocny strzał, po który Subasić miał bardzo dużo problemów! No no, zabrakło niewiele!

• Jewhen Konoplanka niedokładnie zagrywa w pole karne. Jego koledzy, którzy czekali na piłkę są bardzo zawiedzeni.

• Marlos dogrywa świetną piłkę Konoplanki, który nie zdołał zamknąć akcji celnym strzałem.

• Milan Badelj huknął jak z armaty, ale piłka poleciała gdzieś bardzo wysoko ponad bramką.

• Andrij Jarmolenko mocno walczył o piłkę z Lovrenem. Tym razem to piłkarz Liverpoolu górą w tym pojedynku.

• Dejan Lovren ofiarnie leżąc na ziemi odbija strzał Marlosa! To mogła być bramka!

• Odważny strzał Ivana Perisicia, ale zarazem bardzo niecelny.

• Marlos niedokładnie podaje do swojego kolegi i Ukraińcy marnują szansę na zdobycie gola.

• Kolejna akcja Mandzukicia. Tym razem piłkarz Juventusu wolniejszy od bramkarza gospodarzy.

• Pierwsza bardzo groźna szansa dla Chorwacji! Mario Mandzukić uderza minimalnie nad poprzeczką!

• Pierwszy gwizdek daje nam znać do rozpoczęcia tego meczu!

• Po odśpiewaniu hymnów obu Państw czas na przywitanie kapitanów!

• Do zwycięstwa Chorwację ma poprowadzić Luka Modrić. Kapitan reprezentacji i gracz Realu Madryt został dzisiaj nominowany do złotej piłki!

• Ten mecz ma jednak niebagatelne znaczenie. Zwycięstwo da drugie miejsce i najprawdopodobniej miejsce w barażach o awans do tego wielkiego turnieju!

• O awans z pierwszego miejsca obu drużynom będzie bardzo ciężko. Zwycięstwo niestety nic nie daje. Islandia musiałaby przegrać z najsłabszym w grupie Kosowem. W aktualnej formie ćwierćfinalisty Euro 2016 raczej nie ma mowy o takim scenariuszu.

• Składy i ustawienie obu drużyn!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na to jakże ciekawe widowisko!

• Wchodzimy w ostatnią prostą Eliminacji do Mundialu w Rosji! Walka w Grupie I jeszcze się zakończyła. Zarówno Ukraina jak i Chorwacja mają szansę na pierwsze miejsce! Warunki są dwa: wygrać spotkanie oraz liczyć na potknięcie Islandii!