Valencia CF

1

CD Leganes

0

• Po golu Eliaquima Mangali Valencia zasłużenie pokonuje 1-0 Leganes. Nietoperze byli lepsi w tym spotkaniu i te trzy punkty są w pełni zasłużone. Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji i życzymy dobrej nocy.

• Na minutę przed końcem Simone Zaza otrzymuje kartkę.

• Nacho Gil zmienia Munira.

• Ostre starcie Zazy i Soviasem. Medycy obu ekip na boisku.

• Mocny strzał z dystansu Enzo Pereza, ale piłka nie leciała w światło bramki.

• Iago Herrerin broni strzał Carlosa Solera.

• Alberto Martin ostro zaatakował rywala i dostaje drugą żółtą kartkę, i ląduje poza boiskiem.

• Za Zakarię Bakallego zmienia Anotnio Latorre.

• Darwin Machis w indywidualnej akcji ofensywnej. Joao Cancelo zmuszony do zatrzymania go faulem.

• Ostatnia zmiana w Leganes. W miejsce Alberto Bueno wszedł Miguel Guerrero.

• Carlos Soler uderzył z dystansu. Piłka weszła w kozioł i sprawiła sporo problemów Herrerinowi.

• Samu Garcia taktycznie fauluje kapitana Valencii, Enzo Pereza, ale tym razem sędzia się zlitował i nie dał kartki.

• Dobrze wyglądająca kontra Valencii przerwana. Parejo zbyt długo zwlekał z podaniem.

• Alberto Martin z kartką. Bardzo zaostrzył nam się ten mecz.

• Eliaquim Mangala z faulem taktycznym i mamy kolejną kartkę w tym meczu.

• Kolejny faul Rubena Pereza i skutkuje to żółtym kartonikiem.

• Ruben Perez zbyt wysoko uniósł nogę w starciu z Carlosem Solerem. Odgwizdany faul.

• Dani Parejo nieprzepisowo zatrzymywał Alberto Bueno i dostał za to zagranie żółtą kartkę.

• Dani Parejo zagrywał do Carlosa Solera, ale gwizdek arbitra przerywa akcję - spalony.

• Dośrodkowanie Zakari Bakkalego, ale Dimitrios Siovas wybija futbolówkę z własnego pola karnego.

• Nabil El Zhar zastąpił Unaia Lopeza.

• Parejo krótko zagrał do Gayi, ten dośrodkował w kierunku Zazy, ale jego uderzenie głową zostało zablokowane i mamy korner dla Nietoperzy.

• Pablo Insua sfaulował w okolicach trzydziestego metra od własnej bramki Daniego Parejo. Rzut wolny dla Valencii.

• Carlos Soler stanął oko w oko z Iago Herrerinem i górą z tego pojedynku wychodzi portero Leganes.

• Pierwszy korner dla Leganes w tej połowie, ale nic z tego nie wyszło.

• Zaczynamy drugą część gry.

• Tito zmienia w przerwie Adriana Marina, który mia już na koncie żółtą kartkę.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę. Nie ma się co oszukiwać, niezbyt wiele dzieje się na Mestalla. Liczymy na więcej emocji w drugich czterdziestu pięciu minutach.

• Drużyna Asiera Garitano pierwszy raz od kilku minut bliżej bramki Diego Alvesa, ale niecelne podanie do Machisa zepsuło całą akcję.

• Adrian Marin zrobił popularne "sanki" Bakallemu. To powinna być kartka dla lewego obrońcy Leganes, a byłaby to jego druga żółta, więc Marin powinien wylecieć z boiska.

• Dziwi brak zmiany taktyki przyjezdnych. Valencia spokojnie utrzymuje się przy piłce, a zawodnicy Leganes spokojnie się temu przyglądają.

• Joao Cancelo dośrodkował w pole karne, Soler wbiegł z drugiej linii, ale jego uderzenie głową zostało wyblokowane.

• Po tym trafieniu Nietoprze nie spieszą się z wyprowadzaniem piłki z linii obronnej. Defensorzy ekipy Voro sporo podań wymieniają między sobą blisko bramki Alvesa.

• Darwin Machis upadł w polu karnym Valencii, ale gwizdek arbitra milczy - nie ma karnego.

• Mangala najpierw spróbował głową, jednak wybronił to Herrerin. Bramkarz Leganes nie miał szans na obronę dobitki z odległości pół metra od linii bramkowej. Valencia prowadzi 1-0!

• Eliaquim Mangala otwiera wynik spotkania!

• Iago Herrerin ratuje Leganes! Parejo uderzył pod poprzeczkę i świetna interwencja ratuje gości.

• Unai Lopez sfaulował Carlosa Solera. Dobre miejsce do oddania strzału. Próbować będzie Dani Parejo.

• Celna centra Jose Gayi w kierunku Munira, ale strzał El Haddadiego zablokowany.

• Starcie Joao Cancelo z Darwinem Machisem - górą ten drugi, ale tylko od autu wznowi Leganes.

• "Ogórki", bo tak nazywani są piłkarze Leganes, po odbiorze piłki starają się ją szanować i nie prą do przodu. Spokojne zawody oglądamy dziś w Walencji.

• Zakaria Bakkali dostał otwierające podanie z linii pomocy, wyszedł sam na sam z Herrerinem, ale golkiper wypożyczony z Athleticu Bilbao świetnie skrócił kąt i nie ma gola!

• Brzydki fragment gry na Mestalla. Sporo niedokładności i długich podań.

• Po odbiorze Leganes spróbowało szczęścia w powietrzu, lecz Alves spokojnie wyłapuje dośrodkowanie.

• Valencia w ataku pozycyjnym, ale Leganes dobrze ustawione w defensywie.

• Wrzutka z rogu, Simone Zaza zrobił sobie miejsce w okolicach szóstego metra, oddał strzał głową, ale futbolówka leci nad poprzeczką.

• Faul taktyczny Adriana Marina i zasłużona żółta kartka.

• Mocne podanie Mangali do Diego Alvesa i bramkarz Valencii nie opanował piłki. Drugi korner dla Leganes.

• Atak gości prawą stroną, ale Samu Garcia, wypożyczony z Rubina Kazań, złapany na spalonym.

• Wrzutka Unaia Lopeza w kierunku Bueno, ale obrońcy Valencii wyjaśniają wszystko wybiciem piłki poza boisko.

• Dośrodkowanie Daniego Parejo z rzutu wolnego, ale Simone Zaza źle przyjął piłkę i od bramki wznowi Herrerin.

• Przez pierwsze minuty Leganes utrzymywało się przy piłce, ale mamy stratę w środku pola i Valencia teraz konstruuje atak pozycyjny.

• Zaczynamy spotkanie!

• W ostatniej kolejce Leganes przerwało passę trzynastu meczów bez wygranej, pokonując u siebie Deportivo La Coruna aż 4-0. Z kolei "Nietoperze" ulegli Alaves na wyjeździe 1-2.

• Ławka rezerwowych Valencii: Domenech, Latorre, Suarez, Santos, Gil, Medran, Mir.

• Ławka rezerwowych Leganes: Champagne, Tito, Bustinza, Guerrero, Luciano, El Zahr.

• Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację na żywo ze spotkania Valencii z Leganes.