• Koniec spotkania! Borussia wyszarpała wygraną!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Borussii! KAGAWA!!!!!!!!!!!!!!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! RODRIGUEZ PEWNIE PRZY LEWYM SŁUPKU! REMIS!

• Według sędziego Piszczek zahaczył Schuerrle...

• RZUT KARNY DLA WOLFSBURGA!

• Borussia ewidentnie chce to spotkanie już zamrozić, dograć je do końca. Wynik 1:0 zupełnie ją satysfakcjonuje.

• Naldo z dystansu. Nad poprzeczką.

• W strzałach 20 do 13 na korzyść gospodarzy.

• Schodzi też Castro. Za niego Joo-ho.

• Hofman za Aubameyanga.

• Traesch ukarany żółtą kartką.

• BENDER! Ależ cudownie zapobiegł utracie gola! Prawie z linii bramkowej wybił piłkę.

• Jeżeli chodzi o Piszczka, to gra dzisiaj naprawdę solidnie.

• Wolfsburg chce gonić wynik, ale nie ma za dużo argumentów.

• Wolfsburg dalej atakuje. Schuerrle wślizgiem zatrzymuje jednak Bender.

• Leży na boisku Ginter. Ucierpiał w jednym ze starć.

• Traesch z dystansu. Obok bramki.

• NIE MA GOLA! Trzy próby Wolfsburga w krótkim czasie. Burki broni drugą, najlepszą, jedną nogą (pomógł jeszcze Subotić).

• Burki popełnił fatalny błąd. To powinno kosztować go straconą bramkę. Ale Dost nie wykorzystał prezentu.

• Piszczek świetnie zachował się przy linii końcowej, gdzie nabił piłką Schuerrle.

• Z dystansu Kagawa. To był dobry strzał, ale Benaglio nie dał się zaskoczyć.

• Traesch za Caligiuriego.

• Indywidualnie Draxler! Minął jednego, drugiego, zatrzymał się na trzecim!

• Kagawa za Gundogana.

• Vieirinha ukarany żółtą kartką.

• Początek drugiej części jest znacznie spokojniejszy od początku pierwszej.

• Naldo faulował Reusa. Kartki nie ma, będzie wolny.

• Od środka zaczęli gospodarze.

• Dost zmienia Guilavoguiego.

• Koniec pierwszej połowy. Było ciekawie! Borussia mogła prowadzić już ze 2:0 albo nawet i 3:0 po paru minutach. Prowadzi 1:0 po trafieniu Reusa z 32 minuty. Wracamy za kwadrans!

• Reus został ukarany żółtą kartką.

• Po wolnym Guilavogui uderza głową nad poprzeczką. Trzeba przyznać, że mamy sporo uderzeń w tej połowie.

• Teraz Vieirinha. Ładnie kiwnął przeciwnika, natomiast kopnął jak Arnold - niecelnie.

• Arnold! Miał czas i miejsce po rzucie rożnym, a strzelił bardzo źle.

• Caligiuri minął Schmelzera, oszukał Bendera, lecz z bramkarzem już sobie nie poradził.

• Mkhitaryan po kornerze zaasekurował Burkiego, dlatego nie padła bramka.

• Guilavogui z dystansu. Nabił jednego z rywali i będzie róg.

• Absolutnie fatalnie zachował się Naldo. Był ostatnim obrońcą i stracił piłkę na rzecz Mkhitaryana. Ten od razu dograł do Reusa, któremu pozostało minąć bramkarza i skierować futbolówkę do siatki, co oczywiście uczynił.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! REUS!

• To mógł być gol dla Wolfsburga! Schuerrle zbiegł ze skrzydła do środka i kopnął w siatkę, tyle że boczną i od zewnątrz.

• Mkhitaryan po raz drugi przyłapany na ofsajdzie.

• Aubameyang na razie dobrze pilnowany.

• Reus bezpośrednio z wolnego na bramkę. Nie była to najlepsza próba.

• Mecz się trochę uspokoił.

• Wolfsburg powoli wychodzi z szoku. Caligiuri próbował zaskoczyć bramkarza. Strzał z daleka był jednak lekki i zupełnie przewidywalny.

• Reus szukał Aubameyanga. Naldo nie dał się jednak oszukać.

• Główkuje Ginter po rzucie rożnym. Niecelnie.

• Mkhitaryan zlapany na pozycji spalonej po zagraniu od Bendera.

• PISZCZEK!!! Szkoda, że nie uderzył. Zespół wypracował mu wolne pole na prawej stronie. Polak wolał jednak poszukać podaniem Aubameyanga.

• Borussia praktycznie w ogóle nie schodzi z połowy przeciwnika. Tym razem szarżował bez skutku Castro.

• DRUGA POPRZECZKA! Tym razem po uderzeniu z bliska Bendera! Ależ ostrzał bramki Wolfsburga!

• Piszczek! Piłkę po główce Polaka nad bramką przerzuca Benaglio. Dośrodkował z wolnego Gundogan.

• GOL?! NIE MA! Gundogan z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

• Od razu ofensywnie Borussia. Schmelzer źle dośrodkował. Kopnął piłką w boczną siatkę.

• Pierwszy gwizdek, zaczynamy! Od środka goście.

• Piłkarze wyszli na murawę. Wolfsburg zagra w biało-zielonych strojach, Borussia zaś w jednakowych żółtych.

• Wolfsburg na razie nie szaleje tak jak w poprzednim sezonie. Zajmuje piąte miejsce i ma aż 15 punktów straty do lidera. Nie oznacza to bynajmniej, że dzisiaj jest na straconej pozycji. Wręcz przeciwnie, może wygrać.

• Jeżeli Borussia wygra, to będzie mieć 35 punktów. Bayern ma ich teraz 40.

• Borussia może dzisiaj zmniejszyć stratę do lidera. Bayern sensacyjnie przegrał w Gladbach 1:3.

• Nas powinna cieszyć przede wszystkim obecność Piszczka. Zaczyna naturalnie na prawej obronie.

• Za kwadrans pierwszy gwizdek w bardzo ciekawym spotkaniu 15. kolejki Bundesligi. Znamy już składy obu drużyn. Prezentujemy je po lewej stronie.