• Arbiter doliczyl dwie minuty do drugiej polowy.

• Tempo gry znacznie opadlo. Ogladamy teraz mniej akcji.

• Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Bas Dost, na boisku pojawia się Nicklas Bendtner.

• Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Luc Castaignos, na boisku pojawia się Luca Waldschmidt.

• Gerezgiher wyszedl na pozycje sam na sam. Jednak bramkarz, Koen Casteels obronil strzal zawodnika Eintrachtu. Przyjezdni maja rzut rozny.

• Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Maximilian Arnold, na boisku pojawia się Christian Träsch.

• Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Marco Russ, na boisku pojawia się Joel Gerezgiher.

• Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Kevin De Bruyne, na boisku pojawia się Aaron Hunt.

• Seferović dosrodkowywal w pole karne, ale pilke zlapal Casteels

• Marco Russ uderzyl z rzutu wolnego prosto w mur. Przy pilce Wolfsburg.

• Frankfurt będzie miał rzut wolny z dobrej pozycji.

• Ricardo Rodriguez strzelal z rzutu wolnego. Pilka nieznacznie minela bramke.

• Ivan Perisic znalazl sie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Eintrachtu, dogonil go Carlos Zambrano i wybil pilke na rzut rożny.

• Eintracht Frankfurt ponownie próbował atakować, ale świetnie broni seie Wolfsburg.

• Niedokladnie dosrodkowywal teraz z rzutu roznego Arnold.

• Carlos Zambrano teraz opuszcza boiska. Zobaczymy, czy będzie w stanie kontynuować mecz.

• Wolfsburg wybijal pilke z rzutu rożnego. Na murawę upadl Zambrano, który zderzył się z Perisiciem.

• Guilavogui sfaulowal Abrahama i piłka trafia w posiadanie Frankfurcie.

• Naldo wspaniale interweniowal przy probie strzalu Seferovic z 15 metrow.

• Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Takaši Inui, na boisku pojawia się Aleksandar Ignjovski.

• Zaczynamy druga polowe!

• Wolfsburg zaczął spotkanie bardzo aktywnie i już w 13 minucie objął prowadzenie po bramce Ivana Perišica. W 17. minucie prowadzenie Wolfsburga podiosł Bas Dost. Jednak po dwoch minutach Stefan Reinartz zdobyl gola dla Eintrachtu. Od tego czasu, gra sie uspokoila, a szanse na zwyciestwo sa po obu stronach.

• Koniec pierwszej połowy spotkania!

• De Bruyne otrzymuje żółta kartkę za niesportowe zachowanie.

• Zambrano otrzymuje żółta kartkę za faul.

• Arbiter dolicza dwie minuty do pierwszej polowy meczu.

• Ivan Perisic ostro sfaulowal Oczipke, ktory sie trzymie teraz za kolano. Zobaczymy, czy będzie w stanie kontynuować grę.

• Koen Casteels dobrze interweniował po uderzeniu z okolo 25 metrow Russe.

• Żaden z zespołów nie moze obecnie stworzyć sobie dogodnych sytuacj bramkowych.

• Vieirinha walczył o pilke z Castaignosem, aż w końcu został zmuszony do sfaulowania zawodnika Eintrachtu.

• Timm Klose dośrodkowal w pole karne, ale Arbiter dopatrzyl sie spalonego.

• Arnold faulowal Aignera. Tym razem jednak obylo sie bez żółtej kartki.

• Kevin De Bruyne dosrodkowal do Dosta, ale ten został powalony na ziemię przez Zambrano. Fani domagają się rzutu karnego gwizdek, ale sędzia nakazuje rozpoczecie gry od bramki przyjezdnych.

• Piłka jest w posiadaniu Wolfsburga, który nie ma pomysłu na wyprowadzenie akcji.

• De Bruyne dośrodkowywał z rzutu różnego. Piłka minęła kilku graczy, aż znalazła Klose, który jednak nie zdołał uderzyć piłki.

• Tempo gry znacznie spadło,.

• Z lewej strony boiska, piłkę miękko wrzucił Haris Seferovic, a Reinartz wyskoczył wysoko i zdobył bramkę głową. Oglądamy ciekawe widowisko w Wolfsburgu!

• GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! REINARTZ!!!

• Druga asysta Maxa Kruse! Z rzutu wolnego dośrodkował wcześniej wspomniany Kruse, a Dost dołożył tylko głowę. Mamy 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! BAS DOST!!!

• Po pięknym centrze Krus, piłkę dostał Ivan Perisic, który strzelił bramkę główka.

• GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! PERISIC!!!

• Wolfsburg teraz zaatakowal, ale nic nie przyniosla ta akcja i gra zostanie wznowiona przez Eintracht

• Teraz przy piłce spokojnie utrzymają Wilki.

• Eintracht wybijał piłkę z rzutu wolnego, ale ta do nikogo nie dotarła. Ostatecznie futbolówkę wybili piłkarze Wolfsburga.

• Przez pierwsze 5 minut lepiej graja przyjezdni.

• Frankfurt był bliski strzelenia bramki, ale Haris Seferović był na pozycji spalonej. Niezla akcja Frankfurtu!

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie! Za chwile zaczynamy!

• Rezerwowi Eintrachtu: Djakpa - Flum, Ignjovski, Gerezgiher, Kadlec, Linder, Waldschmidt

• Rezerwowi Wolfsburgu: Grün - Bendtner, Schäfer, Caligiuri, Hunt, Träsch, Knoche.

• Po lewej stronie są już dostępne jedenastki obu zespołów. Za chwile dodamy do nich ławki rezerwowych.

• W ubiegłym sezonie, Wolfsburg i Eintracht dwa razy dzieliły się punktami. Na Volkswagen Arena było 2:2,a na Commerzbank Arena 1:1.

• Oba zespoły miały tydzień temu przetarcie przed ligą, w postaci Pucharu Niemiec. Jedni i drudzy awansowali do dalszego etapu. Vfl Wolfsburg pokonał Stuttgarter Kickers 4:1,a Eintracht Frankfurt pozostawił w pokonanym boju Brehmer, wygrywając 5:0.

• Do zespołu z Wolfsburga dołączył Max Kruse z Borussii M'gladbach, który powinien się okazać sporym wzmocnieniem ofensywy Wolfsburga. Natomiast Eintracht solidnie się wzmocnił, za stosunkowo niewielkie pieniądze. Do ataku dołączyli Vaclav Kadlec i Luc Castaignos. Drugą linię swoim doświadczeniem wspomoże Stefan Reinartz, mający za sobą prawie 150 występów na boiskach Bundesligi. Do bloku defensywnego dołączył David Abraham. Następcą Kevina Trappa między słupkami ma być Heinz Lindner.

• Eintracht także nie zagra w optymalnym składzie. Zabraknie przede wszystkim Alexandra Meiera, najskuteczniejszego strzelca drużyny. Poza tym kontuzje uniemożliwiły występ w niedzielne popołudnie na Volkswagen Arena pomocnikom Sonny'emu Kitellowi i Marcowi Stenderze oraz obrońcy Bambie Andersonowi.

• Dieter Hecking nie będzie mógł skorzystać przy ustalaniu składu z kilku piłkarzy, w tym z dwóch czołowych: bramkarza Diego Benaglio i pomocnika Andre Schurrle, którzy są kontuzjowani. Zawieszony jest polski napastnik Oskar Zawada za czerwoną kartkę, ale i tak szanse jego na występ byłyby iluzoryczne.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji live z przedostatniego meczu 1. kolejki Bundesligi, w którym zmierzą się Vfl Wolfsburg z Eintrachtem Frankfurt!