VfL Wolfsburg

2

Real Madryt

0

• Koniec meczu!!! Wielka niespodzianka! Wolfsburg pokonuje Real 2:0 i jest w świetnej sytuacji przed rewanżem w Madrycie!

• Zmiana wśród gospodarzy. Schaefer za Draxlera.

• Dośrodkowanie Rodrigueza z rzutu wolnego pada łupem obrony Realu.

• Cztery minuty doliczone do tego meczu.

• Kontra Realu, świetna interwencja wracającego w pole karne ofensywnego pomocnika, Arnolda. Znakomity mecz tego zawodnika.

• Navas ratuje Real!!! Kruse kapitalnie w polu karnym zwiódł rywala, ale jego potężny strzał pod poprzeczkę odbija bramkarz Realu!

• Teraz, o dziwo, to Wolfsburg przez dłuższy czas utrzymywał się przy piłce. Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry.

• Benaglio pewnie łapie dośrodkowanie Bale'a.

• Zmiana w Realu. James Rodriguez za Toniego Kroosa.

• Zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Schuerrle, wchodzi Kruse.

• Real bije głową w mur. Królewskim od dłuższego czasu nie udaje się zagrozić bramkę Benaglio.

• Przerwa w grze, bo mamy nieproszonego gościa na murawie...

• Danilo wywalczył jeszcze jeden rzut rożny dla Królewskich.

• Zmiana w Wolfsburgu. Traesch za Bruno Henrique.

• Po krótko rozegranym rzucie rożnym fatalne uderzenie z 20 metrów oddaje Kroos.

• Kontra Wolfsburga! Po świetnym podaniu Draxlera źle piłkę przyjął Bruno Henrique i nie zdołał oddać strzału, którym zaskoczyłby Navasa!

• Benaglio wygrywa teraz pojedynek z Cristiano Ronaldo! Po chwili z powietrza ponad poprzeczką uderza Bale.

• Żółta kartka dla Bale'a za niesportowe zachowanie.

• Zagotowało się na boisku! Marcelo najpierw kopnął bez piłki Arnolda, a po chwili wykonał absurdalny teatrzyk. Brazylijczyk mógł obejrzeć czerwoną kartkę, a tylko żółtą ogląda gracz Wolfsburga.

• Schuerrle!!! Mogło być 3:0!!! Po podaniu Bruno Henrique w świetnej sytuacji Niemiec uderza ponad bramką!

• Zamieszanie w polu karnym, Marcelo zablokowany, Wolfsburg rusza z kontrą!

• Przerwa w grze, bo interweniujący Naldo otrzymał piłką w czułe miejsce. Rzut rożny dla Realu.

• Pojedynek biegowy Schuerrle z Ramosem! Niemiec mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale minimalnie szybszy był Hiszpan!

• Zmiana w Realu. Schodzi Modrić, wchodzi Isco.

• Popędził lewym skrzydłem Schuerrle, ale zabrakło mu sił, żeby celnie dośrodkować w pole karne.

• Cristiano z rzutu wolnego uderza w mur, a piłka wychodzi na rzut rożny. Z tego stałego fragmentu gry nie było strzału na bramkę Benaglio.

• Żółta kartka dla Luiza Gustavo za faul na Ronaldo.

• Godzina gry za nami w Wolfsburgu. Goście zaczęli drugą połowę z animuszem, ale Wolfsburg odparł te ataki i z minuty na minutę wygląda coraz lepiej.

• Po dośrodkowaniu Bale'a z lewego skrzydła Ronaldo główkuje ponad poprzeczką!

• Żółta kartka dla Benaglio za grę na czas.

• Draxler raz jeszcze dośrodkowuje w pole karne, gdzie piłki ostatecznie nie sięgnął Bruno Henrique.

• Pierwsza akcja gospodarzy po przerwie. Centra Draxlera nie dociera w polu karnym do Schuerrle.

• Real od początku drugiej połowy szybko odbiera piłkę rywalom i rozgrywa ją w ataku pozycyjnym. Królewscy biorą się ostro do pracy.

• Kiks Ronaldo przy próbie uderzenia z dystansu. Radość na trybunach Volkswagen Arena.

• Dobra akcja Realu! Lewym skrzydłem popędził Bale i zagrał na 11. metr do Ronaldo, który pod naciskiem obrońców uderzył nieczysto i niecelnie!

• Kroos z dystansu uderza bardzo niecelnie.

• VfL Wolfsburg - Real Madryt

• Real już w ataku! Rzut rożny nie przyniósł strzału na bramkę Benaglio, a po chwili Marcelo został zablokowany w polu karnym.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy tego spotkania! Fenomenalnie grający VfL Wolfsburg prowadzi z Realem Madryt 2:0!

• Gareth Bale uderza ponad poprzeczką bramki Benaglio!

• Sędzia uznał, że Naldo faulował tuż przed polem karnym Jese. Szansa dla gości z rzutu wolnego.

• Znowu kontratak Wolfsburga! Bruno Henrique przedarł się prawym skrzydłem i próbował dograć do Schuerrle, ale ten uprzedzony przez Ramosa!

• Kontuzja mięśniowa Karima Benzemy! Zmienia go Jese Rodriguez.

• Kolejny rajd Draxlera, ale tym razem Niemiec zatrzymany przez szesnastką!

• Bardzo niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Juliana Draxlera.

• Mocne uderzenie z dystansu Kroosa pewnie łapie Benaglio!

• Świetny wślizg Naldo w polu karnym! Brazylijczyk wybił piłkę spod nóg Bale'a na rzut rożny.

• Real przycisnął! W polu karnym rywala zablokowany Ronaldo!

• I okazja Benzemy! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Francuz głową fatalnie pudłuje!

• Próba kombinacji przed polem karnym Realu. Schuerrle nie zrozumiał się jednak z Arnoldem.

• Ma problem Real Madryt. Akcja ofensywna Królewskich, ale Marcelo łatwo powstrzymany przez defensywę gospodarzy.

• I raz jeszcze Wolfsburg! Po indywidualnej akcji Schurrle płaski strzał Niemca broni Navas! Chwilę wcześniej w pojedynku z Kroosem zęba stracił Vieirinha, który przypadkowo oberwał łokciem.

• Na spalonym złapany Karim Benzema.

• Nieprawdopodobne! 2:0 dla gospodarzy! Akcję rozkręcił Draxler, a Bruno Henrique wyłożył piłkę przed bramką Arnoldowi, który z bliska dopełnił formalności!

• GOOOOOOOOOOOL!!! Maximilian Arnold! Co się dzieje w Wolfsburgu?!

• Kolejna groźna kontra gospodarzy! Rozpędził się lewym skrzydłem Arnold, ale po jego centrze uprzedzony w polu karnym został Schuerrle. Wcześniej bardzo nieudany strzał z dystansu zanotował Casemiro.

• Na spalonym złapany Gareth Bale.

• Vieirinha ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! Ricardo Rodriguez wykorzystuje jedenastkę!!!

• Rzut karny dla Wolfsburga! Zdaniem sędziego Casemiro faulował w polu karnym Schuerlle!

• Setka dla Realu!!! Benzema kapitalnie poradził sobie z Dante, ale przegrał pojedynek z Benaglio! Dobitka Bale'a również niecelna!

• Kontra Wolfsburga! Po dośrodkowaniu Draxlera główkuje Bruno Henrique, ale prosto w ręce Harta!

• Szybka akcja Królewskich, ale przerwana przez pozycję spaloną jednego z Królewskich. Jeszcze ucierpiał w tej akcji Benzema, ale Francuz raczej się pozbiera.

• Centra Marcelo z lewego skrzydła nie dociera do żadnego napastnika Realu, podobnie jak płaskie dośrodkowanie Bale'a po szybkiej akcji Walijczyka. Piłkę łapie Benaglio.

• Akcja indywidualna Bruno Henrique, który z prawego skrzydła zszedł do środka, ale został zatrzymany przez obrońców gości.

• Ronaldo dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne, gdzie przy próbie strzału z powietrza skiksował Gareth Bale.

• Twarde starcie w polu karnym pomiędzy Dante a Balem. Walijczyk pada na murawę, ale o karnym nie ma mowy.

• I już bramka dla Realu Madryt, ale zdaniem sędziego strzelający płasko z kilku metrów Cristiano Ronaldo był na spalonym! Gol nieuznany!

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę Volkswagen Arena.

• Sędzią tego spotkania będzie Włoch Gianluca Rocchi.

• W drużynie Wilków brakuje Sebastiana Junga, Daniela Caligiuriego oraz Nicklasa Bendtnera.

• Rezerwowi Wolfsburga: Koen Casteels, Robin Knoche, Carlos Ascues, Marcel Schaefer, Christian Traesch, Max Kruse, Bas Dost.

• W zespole gości kontuzjowany jest Raphael Varane, brakuje także Mateo Kovacicia i Borjy Mayorala. Ponadto zabrakło miejsca w meczowej osiemnastce dla Alvaro Arbeloi.

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Nacho Fernandez, Daniel Carvajal, Isco, James Rodriguez, Jese Rodriguez, Lucas Vazquez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! W ataku Wolfsburga nie ma Dosta, ani Kruse, a jest za to Bruno Henrique. W Realu jedna zmiana w jedenastce w stosunku do El Clasico - Danilo na prawej obronie zastąpi Carvajala.

• VfL Wolfsburg, podobnie jak Real, ligowego sezonu do udanych zaliczyć nie może. Wilki w tabeli Bundesligi są dopiero ósme, ale za to w Champions League notują serię czterech zwycięstw z rzędu. Co więcej, podopieczni Dietera Heckinga wygrali w tej edycji wszystkie cztery spotkania na własnym boisku, co może być przed dzisiejszym pojedynkiem zapowiedzią wielkich piłkarskich emocji. Oby tak właśnie było!

• Dzisiejszy mecz ma tylko jednego faworyta. Jest nim oczywiście Real Madryt, który po raz szósty z rzędu chce awansować do półfinału Champions League. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a będą dodatkowo zmotywowani po swoim wielkim weekendowym zwycięstwie w El Clasico nad Barceloną. Dla Los Blancos Liga Mistrzów jest już jedynym trofeum do zdobycia w tym sezonie, więc nie ulega wątpliwości, że dzisiaj wszystkie siły zostaną rzucone na pojedynek na Volkswagen Arena.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, w którym VfL Wolfsburg zmierzy się z Realem Madryt.