2

Real Madryt

3

• Spotkanie relacjonował Mateusz Hawrot. Dziękuję za uwagę.

• Wydawało się, że "Królewscy" wrócą do domu z niczym, ale zaimponowali wspaniałą remontadą i ostatecznie zgarnęli trzy punkty. Wpływ na rezultat miał bardzo kontrowersyjny rzut karny po rzekomej ręce Bruno Soriano. Jedno jest pewne - Real wraca na fotel lidera La Liga!

• Koniec! Real wyszarpał zwycięstwo!

• Co zrobił Morata?! Dostał genialne podanie od Carvajala i nie wiadomo czemu z kilku metrów katastrofalnie spudłował.

• Długa piłka w stronę Moraty, który został powalony na ziemię. Sędzia jednak nie odgwizdał faulu.

• Doliczone cztery minuty.

• Faul Gaspara na Ronaldo. Żółta kartka.

• Zrobiło się gorąco w polu karnym Realu. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia ani myślał podyktować jedenastki. Po chwili dos Santos uderzył minimalnie obok słupka.

• Groźnie po wrzutce z rzutu rożnego. Strzelał oczywiście Ramos, choć to jeszcze nie doliczony czas gry :) Niewiele zabrakło.

• Bale już wstał, ale od razu udał się do linii bocznej. W jego miejsce Lucas Vazquez.

• Bale leży na murawie, nie wygląda to najlepiej.

• Marcelo z pomocą Pepe uporał się z Bakambu.

• Rodri stracił piłkę na prawej flance.

• Jak padł gol? Marcelo po raz kolejny dziś dośrodkował w pole karne, tam Morata wygrał pojedynek główkowy i pokonał niepewnie interweniującego Fernandeza! Wydaje się, że golkiper gospodarzy popełnił błąd w tej sytuacji. Cóż za comeback Realu!

• RE-MON-TA-DA! MORATA! 2:3!

• Castillejo zatrzymał na skrzydle Marcelo.

• Marcelo dobrze dośrodkował w pole karne, ale bodajże Ronaldo i Morata minęli się z piłką.

• Gaspar zablokował szarżującego Isco.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie rożnym, próbowali Ronaldo i Marcelo, ale uderzenia obu zostały zablokowane.

• Modrić dość przypadkowo uderzył w okolice twarzy Costę.

• Morata in, Benzema out. Real w natarciu!

• Rodri za Triguerosa.

• Soriano dostał kartkę za sprokurowanie rzutu karnego.

• Pewnie Ronaldo! Fernandez był blisko, ale nie zdołał obronić tego strzału. 2:2!

• Kartka dla najgłośniej krzyczącego na ławce Soldado.

• Ostry protest Frana Escriby, kłócą się też zawodnicy rezerwowi. Jest gorąco.

• Rzut karny dla Realu! Strzelał Kroos, piłka odbiła się od jednego z zawodników Villarreal, trafiła w rękę Bruno, a sędzia podyktował jedenastkę!

• Real raz za razem próbuje doprowadzić do wyrównania.

• Benzema wycofał do Bale'a, ten potężnie uderzył, ale swoim strzałem znokautował ofiarnie interweniującego Jaume Costę.

• Ronaldo źle trafił w piłkę i uderzył bardzo niecelnie.

• Real ma 25 minut, by odrobić straty. Szykuje się znakomita końcówka spotkania!

• GOOOOOL! Kontaktowa bramka dla gości. Bale pewnie wykończył głową dośrodkowanie Carvajala z prawej strony. Będą jeszcze emocje!

• Groźny strzał aktywnego Castillejo. Boczna siatka. Ładna akcja skrzydłowego gospodarzy.

• Marcelo z dystansu ponad bramką.

• Ajajaj! Ronaldo w słupek! Bardzo blisko gola dla gości, o dużym szczęściu mogą mówić piłkarze "Amarillos".

• Roszada także w zespole gości. Isco za Casemiro.

• Awizowana zmiana - Czeryszew za Adriana Lopeza.

• Jak padł gol? Bakambu dostał kapitalne prostopadłe podanie od Bruno, ruszył na bramkę Navasa i pokonał go bardzo precyzyjnym uderzeniem. Sergio Ramos nie wyglądał na zainteresowanego powstrzymaniem napastnika Villarreal.

• 2:0! Bakambu!

• Adrian Lopez sygnalizuje chęć do zmiany. Zapewne za chwilę na boisko wejdzie Czeryszew.

• Kroos niecelnie do Bale'a.

• W Barcelonie i Sevilli zapewne zapanowała euforia. Real nie dość, że przegrywa, to po prostu gra słabo. Bardzo słabo.

• Kolejna akcja gospodarzy, tym razem gościom udało się powstrzymać ten atak.

• Jak padł gol? Adrian świetnie górą dograł do Castillejo, ten zgrał głową piłkę do Triguerosa, który od razu mocno uderzył na bramkę. Navas nie zdołał obronić tego strzału. Villarreal na prowadzeniu! Halo "Królewscy", pobudka!

• GOOOL! 1:0! Trigueros!

• Szybka akcja Realu; Bale żwawo wpadł w pole karne gospodarzy, dograł do Benzemy, ten bez zastanowienia uderzył, ale kopnął prosto w Fernandeza.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Próbował jeszcze Benzema, lecz dobrze interweniował Andres Fernandez. Przerwa. 0-0. Wracamy za około kwadrans.

• Wrzutka Kroosa w pole karne, ale Pepe został złapany na spalonym.

• Faul Bruno na Ronaldo w dość niebezpiecznym miejscu. Będzie niezła okazja dla gości.

• Aż trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Pepe w ostatniej chwili powstrzymał Bakambu przed oddaniem strzału z okolicy dziesiątego metra.

• Prosty błąd Castillejo przy przyjęciu piłki.

• Od dłuższego czasu zawodnicy Realu głównie biegają za piłką.

• Z kornera nic nie wynikło, ale gospodarze wciąż są w posiadaniu piłki.

• Rozpędzony Castillejo wywalczył rzut rożny.

• Szarżujący Bale zatrzymany przez Ruiza.

• Słaby strzał Benzemy. Bez problemu Andres Fernandez.

• I jest zmiana. Andres Fernandez w miejsce kontuzjowanego Asenjo, który doznał urazu przy fantastycznej interwencji kilka minut temu.

• Leży na boisku Asenjo. Prawdopodobnie nie będzie mógł kontynuować gry.

• Bale zdecydowanie ruszył na piłkę, lecz nie zdołał oddać groźnego strzału.

• Bakambu chciał zaskoczyć Navasa strzałem w krótki róg, lecz golkiper "Królewskich" dał radę odbić piłkę.

• Jak on tego nie strzelił?! Castillejo znalazł się w rewelacyjnej sytuacji kilka metrów od bramki Navasa, ale nieczysto trafił w piłkę i bardzo przestrzelił! To była świetna okazja.

• Navas faulowany po dośrodkowaniu z kornera.

• Kolejna dobra akcja Villarreal, Castillejo dograł piłkę w pole karne, po chwili chaosu spadła ona pod nogi dos Santosa, ten od razu uderzył, ale minimalnie się pomylił. Był rykoszet, będzie rzut rożny.

• Świetna akcja gospodarzy, Gaspar dorzucił piłkę w okolice dos Santosa, ale ten był w trudnej pozycji i źle się złożył do strzału.

• Asenjo udzielono pomocy lekarskiej i golkiper "Amarillos" już jest gotowy do gry.

• Asenjo źle upadł po tej fenomenalnej paradzie. Przerwa w grze.

• ASENJO! Nieprawdopodobna, kapitalna interwencja bramkarza Villarreal. W tylko sobie znany sposób obronił uderzenie głową Benzemy z bardzo bliskiej odległości. Niesamowity refleks Asenjo. Coś wspaniałego.

• Adrian wykazał się niezłym dryblingiem w polu karnym, chciał bardzo sprytnie zaskoczyć Navasa, ale uderzenie przeciął bodajże Pepe. Korner.

• Benzema popędził na bramkę strzeżoną przez Asenjo, ale sędzia odgwizdał ofsajd.

• Wrzutka Marcelo w pole karne, piłka nie dotarła jednak do żadnego z zawodników gości.

• Ronaldo wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt z jego partnerów nie wydawał się być zainteresowany odebraniem podania.

• Casemiro ofiarnie nie dopuścił Bakambu do strzału i będzie rzut rożny dla Villarreal.

• Modrić dograł do Ronaldo, ten przyjął piłkę i szykował się do strzału, jednak w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Ronaldo złożył się do główki po centrze z rzutu rożnego, lecz nie zdołał oddać groźnego uderzenia.

• Dobra interwencja Ruiza uchroniła gospodarzy przed zagrożeniem podbramkowym.

• Kroos wypuścił na skrzydło Benzemę, ten próbował dryblingu, po chwili chciał dośrodkować, ale kompletnie to zepsuł.

• NAVAS! ALEŻ PARADA! Fenomenalna interwencja golkipera gości po sprytnym strzale Gaspara z dystansu.

• Ostry faul Kroosa w środku pola. Niemiec może mówić o dużym szczęściu, bo nie ukarano go żółtą kartką.

• Castillejo do spółki z dos Santosem chcieli rozmontować defensywę rywala, zabrakło im dokładności.

• Przebudzili się podopieczni Escriby, od kilkudziesięciu sekund mozolnie budują atak pozycyjny.

• Wysoki pressing Villarrealu przysporzył trochę kłopotów defensywie Realu. Próba ataku okazała się jednak nieskuteczna.

• Bale znalazł w polu karnym Modricia, ten ruszył w stronę linii i próbował dograć na piąty metr, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

• W kadrze gospodarzy brakuje dziś najlepszego strzelca zespołu. Sansone, bo o nim mowa, ma problemy z udem.

• Żwawy początek w wykonaniu gości. Villarreal ma problem, by wyjść z własnej połowy.

• Ronaldo spróbował zaskoczyć Asenjo z dystansu, lecz strzelił bardzo niecelnie.

• Długa piłka w stronę Bale'a, ale walijski skrzydłowy nie zdołał dojść do tego podania.

• Rozpoczęli!

• Po niespodziewanej porażce Realu z Valencią w środku tygodnia, sytuacja w tabeli zrobiła się bardzo ciekawa. Pierwszy raz od dawna "Królewscy" spadli z fotelu lidera, który obecnie zajmuje Barcelona. W razie dzisiejszej wygranej, podopieczni Zidane'a wrócą na tę pozycję, na dodatek mają jeszcze zaległy mecz z Celtą. Pomimo tego, sprawa mistrzostwa jeszcze absolutnie nie jest rozstrzygnięta.

• Rezerwowi Villarreal: Andres Fernandez, Antonio Rukavina, Alvaro Gonzalez, Rodrigo Hernandez, Denis Czeryszew, Robert Soriano, Roberto Soldado

Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Nacho, Mateo Kovacić, Isco, James Rodriguez, Lucas Vazquez, Alvaro Morata

• Zapraszamy na relację ze spotkania Villarreal - Real Madryt. Pierwszy gwizdek arbitra za około kwadrans.