West Bromwich Albion - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

2

Manchester City

3

• Na dzisiaj to wszystko !

• Kolejna wygrana podopiecznych Pepa guardioli stała się faktem. The Citizens wygrali absolutnie zasłużenie, chociaż dwa błędy, które sprezentowali gospodarzom którzy skrzętnie z nich skorzystali były zupełnie niepotrzebne.

• Koniec meczu !!!!

• Żółta kartka dla Walkera.

• GOOOOOL Robson Kanu !!!!! Fatalny błąd Otamendiego !!! Próbował zgrać piłkę klatką piersiową do bramkarza, jednak zrobił to na tyle nieudolnie, że Kanu skorzystał z prezentu i zdobył kontaktową bramkę !!!

• Kolejna zmarnowana szansa przez The Citizens. Tym razem strzał Silvy obroniony przez Fostera !

• Ależ miał okazję De Bruyne!!!! Znakomite dogranie od Sterlinga zostaje niewykorzystane przez belgijskiego pomocnika, który zmarnował wyborną sytuację!

• Kolejna zmiana. Tym razem w drużynie gości. Boisko opuścił Jesus, w jego miejsce na murawie zameldował się Gundogan.

• Zmiana w WBA. Boisko opuszcza Krychowiak. W jego miejsce melduje się na boisku McClean.

• I kolejne żółtko. Tym razem ukarany został Hegazi.

• Faul Otamendiego. Arbiter pokazuje żółtą kartkę.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Za Mcauley'a na murawie pojawia się Phillips.

• GOOOOOOL Mamy trzecią bramkę dla Manchesteru City. Perfekcyjna akcja The Citizens !! I Pewne wykończenie Sterligna !!!

• Gospodarze starają się grać coraz większym pressingiem.

• Żółta kartka dla Jesus'a

• Zmiana w zespole WBA. Z boiska schodzi Rondon, w jego miejsce na murawie pojawia się Kanu.

• Bliski szczęścia Krychowiak!!! Dośrodkowanie w pole karne i strzał polskiego pomocnika głową prosto w bramkarza !

• Zaczynamy drugą część spotkania !

• Prowadzenie gości jak najbardziej zasłużone. Podopieczni Pepa Guardioli mają zdecydowaną przewagę. Czekamy na drugą połowę wynik jaki do tej pory widnieje na tablicy świetlnej wróży nam niezłe emocje w drugiej części spotkania!

• Gwizdek arbitra! Kończymy pierwszą połowę!

• Szukają kolejnej bramki goście. Zdecydowana przewaga Manchesteru.

• Ależ bliski strzelenia gola był David Silva. Strzał głową hiszpana nad poprzeczką!

• Żółta kartka dla Evansa za wejście nakładką!

• Znakomity strzał zza pola karnego pomocnika Manchesteru City !

• GOOOOOL !!!! City znowu na prowadzeniu !!!!

• Błąd Edersona skrupulatnie wykorzystał Rodriuguez !

• GOOOOOL mamy wyrównanie !!!!!!

• GOOOOOOL Sane!!!!!

• Od samego początku przewagę mają goście.

• Gwizdek arbitra!! Startujemy !!!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Jeszcze chwila i zaczynamy !

• Ciężko przypuszczać, że dzisiejszego popołudnia się to zmieni. The Citizens idą jak burza i demolują każdego napotkanego rywala. Jedynym wyjątkiem był Everton, kiedy to ekipa Pepa Guardioli zremisowała jedyny raz w tym sezonie.

• W siedmiu meczach z rzędu podopieczni Tony Pulisa nie byli w stanie zgarnąć trzech punktów!!

• Czy gospodarze będą w stanie przełamać fatalną passę trwającą od 19 sierpnia? Wtedy to po raz ostatni odnieśli zwycięstwo w ligowych rozgrywkach.

• Tak prezentuje się skład podopiecznych Pepa Guarioli

• Oto wyjściowa jedenastka gospodarzy! Od pierwszej minuty będzie mieli przyjemność oglądać Grzegorza Krychowiaka !!!

• Na początek składy

• Witam państwa bardzo serdecznie. Z tej strony Michał Granosik. Zapraszam na relację z pojedynku WBA – Manchester City!! Szykują się spore emocje !!!

Michał Granosik

©East News

West Bromwich Albion - Manchester City ONLINE. Nie lada wyzwanie czeka dzisiejszego popołudnia zespół pomocnika reprezentacji Polski. West Brom podejmie na własnym stadionie aktualnego lidera tabeli Premier League – drużynę Manchesteru City. Relacja na żywo w GOL24!

©East News

West Bromwich Albion - Manchester City ONLINE

Z pewnością drużynę gospodarzy czeka piekielnie ciężka przeprawa. Nie dość, że w obecnych rozgrywkach ekipa Pepa Guardioli idzie jak burza i jest samodzielnym liderem w tabeli mając pięć punktów przewagi nad Manchesterem United, to w dodatku jako jedyny zespół w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku porażki.

Trudno uwierzyć, że po dzisiejszym pojedynku miałoby się to zmienić. Piłkarze z błękitnej części Manchesteru są niemal nieomylni. Tylko raz w tym sezonie musieli zadowolić się jednym oczkiem w starciu z Evertonem (1:1) w pozostałych ośmiu spotkaniach demolowali wręcz swoich przeciwników. Średnia bramek strzelonych na mecz przez zawodników The Citizens wynosi 3,5 gola na mecz. Podopieczni Pepa Guardioli zapewne będą chcieli w starciu z West Bromem podtrzymać tą znakomitą średnią.

Krychowiak wraz z kolegami będą starali się za wszelką cenę zatrzymać rozpędzony błękitny walec. Ekipa polskiego zawodnika plasuje się obecnie na 13. miejscu w tabeli i ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Na domiar złego ostatnie z dwóch zwycięstw jakie odnieśli w tym sezonie w Premier League piłkarze West Bromu miało miejsce 19 sierpnia w spotkaniu 2. kolejki z Burnley! Od tego momentu Krycha i spółka kończyli siedem kolejnych meczów z rzędu bez wygranej ( 4 remisy, 3 porażki). Ciężko przypuszczać, że po ostatnim gwizdku ta fatalna passa zostanie przerwana.

West Bromwich Albion - Manchester City TRANSMISJA TV

Spotkanie WBA z City od 15:55 pokaże CANAL+ Sport. Mecz skomentuje duet Przemysław Rudzki – Michał Gutka.