West Bromwich Albion 1 - 2 Manchester City

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec! West Brom walczył dzielnie, ale ostatecznie to City przechodzi dalej!

• Ponownie Hal Robson-Kanu, to powinno być wyrównanie, piłka trafia w słupek!

• Trwa pierwsza z pięciu doliczonych przez arbitra minut.

• Hal Robson-Kanu miał szansę urwać się obrońcom i oddać strzał na bramkę, ale skończyło się to tylko mizernym uderzeniem w sam środek.

• Dalekie wybicie piłki przez Ellaquima Mangalę i The Baggies mają tylko wrzut z autu.

• West Brom opiera swoje ataki na serii dośrodkowań w pole karne City licząc na błąd gości.

• Piłkarze z The Hawthorns wyczuli swoją szansę i w końcówce szukają okazji do wyrównania!

• Ostatnia roszada Tony'ego Pulisa. Claudio Yacob zmieniony przez Jamesa McCleana.

• Nie będzie hat-tricka. Leroy Sane zmieniony przez Fernandinho.

• Świetna parada Claudio Bravo rozpoczęła kontratak City. Piłka trafiła do Leroy'a Sane,który przyjął ją na linii pola karnego i przepięknym uderzeniem tuż przy słupku zdobył swojego drugiego gola.

• A jednak! Leroy Sane, Manchester City ponownie na prowadzeniu, piękny gol młodego Niemca!

• Goście przeważali, ale nie potrafili tego udowodnić, co kończy się stratą gola i teraz to West Bromwich Albion tworzy sobie lepsze sytuacje do objęcia prowadzenia!

• Manchester City przejechał się na swoim sposobie gry! Po rzucie rożnym Claudio Yacob wyskoczył najwyżej i zapakował piłkę do siatki pewnym uderzeniem!

• Bramka! Claudio Yacob wyrównuje stan spotkania!

• James Morrison bardzo bliski wyrównania stanu meczu po strzale z ostrego kąta! Piłka przelatuje tuż obok słupka!

• Jose Rondon melduje się na murawie w miejsce Jaya Rodrigueza.

• Raheem Sterling z kartką za dyskusje z arbitrem.

• Po przerwie spotkanie dalej nie zachwyca. Oglądamy sporo walki w środku pola.

• Zmianę przeprowadzają również gospodarze. Garetha McAuley'a zastępuje Matt Phillips.

• Leroy Sane z żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Kontuzjowanego Ilkay'a Gundogana zastępuje Kyle Walker.

• Reprezentant Niemiec nie wróci na murawę, konieczna będzie zmiana.

• Były zawodnik Borussii Dortmund opuszcza murawę w asyście lekarzy. To musi być dla niego dramatyczny moment.

• Claudio Yacob z żółtą kartką za faul na Ilkay'u Gundoganie przed własnym polem karnym. Wygląda to na kontuzję Niemca...

• Yaya Toure długo nie podnosi się z murawy po pojedynku z Halem Robsonem-Kanu - kibice gospodarzy twierdzą, że to tylko efektowna gra aktorska.

• Aut dla West Bromu na wysokości pola karnego City.

• Rzut rożny dla City kończy się zablokowanym uderzeniem Gabriela Jesusa.

• Druga połowa rozpoczęta, piłkę ma West Brom.

• Zawodnicy wracają już na murawę.

• Po przerwie chcielibyśmy zobaczyć mniej jednostronne spotkanie. Gospodarze muszą obudzić się i odważniej zaatakować, bo na ten moment Manchester City prowadzi najmniejszym nakładem sił.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy goście skromnie prowadzą, choć ich dominacja jest niepodważalna.

• Grzegorz Krychowiak przenosi dośrodkowanie z rzutu wolnego wysoko ponad polem karnym, zmarnowana szansa gospodarzy.

• Fabian Delph z pierwszą żółtą kartką za ostry faul na rozpędzającym się przy linii bocznej przeciwniku.

• West Brom budzi się pod koniec pierwszej części spotkania. Dośrodkowanie Jaya Rodrigueza wybija Ellaquim Mangala.

• Johnny Evans efektownie ruszył na prawym skrzydle w kierunku pola karnego, ale został podręcznikowo powstrzymany przez Fabiana Delpha.

• Zablokowane dośrodkowanie Gabriela Jesusa daje Manchesterowi City rzut rożny.

• City wcale nie narzuca morderczego tempa, ale w pełni kontroluje to spotkanie.

• Lekki, szybujący powoli w kierunku bramki strzał ze spokojem łapie Claudio Bravo. Uderzenie to nie mogło zagrozić bramce, było zdecydowanie za lekkie.

• Skuteczna interwencja Johnny'ego Evansa przy narożniku boiska pozwoliła Srokom na chwilę przejąć piłkę.

• Gospodarze wciąż bez groźniejszej sytuacji bramkowej.

• Gareth McAuley fauluje Gabriela Jesusa przy linii środkowej - Brazylijczyk mocno odczuł skutki upadku.

• Gabriel Jesus cudownie obraca się z piłką w polu karnym i posyła piłkę tuż ponad poprzeczką! Ależ było blisko kolejnego gola!

• Dzisiejszy mecz jest 300. występem Yaya Toure w barwach Manchesteru City. Swój jubileusz uczcił zakładając dziś opaskę kapitańską.

• Póki co niepodważalnie dominują goście. The Baggies nie oddali ani jednego groźnego strzału na bramkę.

• Seria rzutów rożnych dla City zakończona zablokowanym uderzeniem Johna Stonesa.

• Perfekcyjna interwencja Bena Fostera po precyzyjnym dośrodkowaniu na głowę Ellaquima Mangali - bramkarz instynktowną paradą ratuje West Brom!

• Hal Robson-Kanu efektownie przyjął piłkę po wrzucie z autu bezpośrednio w pole karne The Citizens, jednak sędzia uznał, że Walijczyk pomagał sobie ręką.

• Po nieudanej akcji City na prawym skrzydle grę wznowi Ben Foster.

• Przytomna interwencja Grzegorza Krychowiaka w środku pola przerywa kombinacyjną akcję piłkarzy z Manchesteru.

• Piłka ląduje w siatce po uderzeniu Hala Robsona-Kanu, ale gol nie zostaje uznany - sędzia dopatrzył się faulu Grzegorza Krychowiaka w ofensywie dosłownie parę sekund wcześniej!

• Warto zwrócić uwagę na bardzo wysoki pressing postawiony przez gospodarzy, zaczyna się właściwie już na linii pola karnego Manchesteru City.

• Claudio Bravo spokojnie łapie dośrodkowanie z rzutu rożnego i szybkim wyrzutem uruchamia akcję City.

• Co ciekawe - wyjęcie piłki z siatki przez bramkarza West Bromu było dopiero pierwszym kontaktem z piłką gospodarzy w tym spotkaniu!

• Dobre, mocne uderzenie Raheema Sterlinga z około szesnastu metrów przed siebie odbił Ben Foster, natychmiastową dobitką popisał się stojący bliżej reprezentant Niemiec!

• To nie trwało długo! Leroy Sane trafia na 1:0 dla gości!

• Zawodnicy gości spokojnie wymieniają podania w środku pola.

• Pierwszy gwizdek arbitra i piłka w grze!

• Piłkarze już na murawie!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Mike Jones.

• Faworytem są oczywiście goście, ale z pewnością piłkarze Tony'ego Pulisa są w stanie sprawić dziś niespodziankę.

• Rezerwowi Manchesteru City: Ederson, Kyle Walker, Tosin Adarabioyo, Fernandinho, Oleksandr Zinchenko, Brahim Diaz i Phil Foden.

• Rezerwowi West Bromwich Albion: Boaz Myhill, Ahmad Hegazi, Sam Field, Gareth Barry, James McClean, Matt Phillips i Jose Rondon.

• Pep Guardiola nie zlekceważył meczu na The Hawthorns. Hiszpański szkoleniowiec wystawił dziś naprawdę mocną wyjściową jedenastkę.

• W dzisiejszym spotkaniu od pierwszej minuty zagra Grzegorz Krychowiak. Będziemy uważnie przyglądać się występowi polskiego pomocnika.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu West Bromwich Albion - Manchester City!