Wigry Suwałki 2 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wigry Suwałki

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Wigry Suwałki jutro poznają swojego kolejnego rywala, a będzie nim lepszy z pary Górnik Zabrze - Legia Warszawa . Ja za dziś dziękuję państwu i zachęcam do śledzenia kolejnych relacji na gol24.pl . Żegnam się z Państwem, Adrian Milewski

• Koniec spotkania ! Wigry mądrze pokonują ekstraklasową Termalikę Bruk-Bet Niecieczę i meldują się w 1/8 finału Pucharu Polski ! Mimo, iż Termalika dłużej utrzymywała się przy piłce to Wigry po kontrach znalazły sposób na pokonanie ekipy Czesława Michniewicza ! Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza 2:1

• Augustyniak teraz świetnie zatrzymał Miśaka i nie ma nawet rzutu rożnego dla gości !

• Zaczyna się nerwówka w obu ekipach ! A arbiter dolicza 4 minuty !

• Ostatnie minuty tego spotkania ! Czy popularne " słoniki " zdołają wpakować piłkę do siatki na wagę remisu ?

• Wigry atakują ! Najpierw potężnie i minimalnie niecelnie strzelał Kądzior, a chwilę potem rzut rożny wywalczył Miłosz Kozak !

• W ostatniej zmianie melduje się Gąska za Wrońskiego

• Kontra Wigier ! Wroński wbiegł w pole karne ale oddał zbyt lekki strzał aby zaskoczyć bramkarza gości.

• Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu a otrzymuje ją Augustyniak

• W polu karnym leżał Zapolnik, ale może już kontynuować grę.

• Termalika idzie za ciosem ! Wydawało się, że już będzie po meczu a goście teraz są co raz bliżej wyrównania ! Kolejny rzut rożny i od bramki Zoch.

• Termalica ! Ależ teraz niewiele brakowało a mielibyśmy remis. Fantastyczny strzał Miśaka na raty broni Zoch !

• I kolejna bramka ! Tym razem Termalika szybko odpowiada na drugiego gola. Strzałem głową Nowak zmniejsza przewage bramkową Wigier i mamy już 2:1 !

• Goooool dla Wigier ! To już chyba jest po meczu ! Rzut rożny dla Wigier, po którym strzał oddaje Wroński, Baran to wybronił a dobitka Zapolnika była nie do obrony ! Termalika na kolanach !

• Wigry! Bardzo dobra teraz akcja podopiecznych Dominika Nowaka w dobrej sytuacji znalazł się Kozak, który oddał strzał. po rekoszecie piłka na rzut rożny !

• I kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Za strzelca jedynej jak dotąd bramki Kuku wchodzi Kądzior

• Pierwsza zmiana w Wigrach za Radeckiego - Augustyniak

• Dobra wrzutka Miśaka ale czujnie na rzut rożny wybija Karankiewicz

• Termalika znów naciska na rywala i mają teraz rzut wolny

• Będzie ostatnia zmiana w szeregach Bruk-Betu za Babiarza wejdzie Stefanik

• Wszyscy piłkarze Termaliki na połowie rywala, szukając swojej szansy na zdobycie gola

• Po kontrze strzelał Radecki ale obok bramki.. Termalica ciągle w natarciu.

• Termalica od początku tej drugiej odsłony szuka swojej szansy na strzelenie gola, ale defensorzy Wigier spisują się bez zarzutów

• Miśak bardzo dobry strzał na bramkę rywaka i z problemami Zoch wybija piłkę !

• Ciekawostką z pewnością będzie fakt, iż cały mecz trener Termaliki - Czesław Michniewicz ogląda z pozycji trybun

• W drugiej zmianie Juhara zastąpi Miśak

• Dwie zmiany w szeregach Niecieczan !

• Zaczynamy II odsłonę tego spotkania !

• Wigry od początku tego spotkania szukały swoich szans z kontry i ta ostatnia przyniosła im upragniony wynik. Termalica z pewnością tanio skóry nie sprzeda więc czeka nas emocjonujące kolejne 45 minut.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania! Wigry prowadzą 1:0

• Gooooooooool ! Wigry prowadzą 1:0 Kontra Kozaka środkiem boiska idealnie podał do wychodzącego Kuku który pięknym strzałem z prawej nogi pokonuje Barana !

• Na strzał ze znacznej odległości odważył się Kozak, ale był on daleki od celnego.

• Ostatnie minuty tej pierwszej połowy i to Wigry szukają gola do szatni

• Znów przyjezdni spokojnie rozgrywają swoje akcje, a Wigry jak na razie w szeregach obrony są bezbłędni.

• Miłosz Kozak dostał podanie na prawej flance boiska, pognał na bramkę rywala, lecz rozpędzony wyszedł z futblówką po za bosko. Od bramki zacznie Baran

• Teraz to Wigry zaatakowały! W pole karne wrzucał piłkę Bartkowski a strzał głową Radeckiego obroniony przez Barana

• A teraz za taki sam faul ukarany Jakub Wróbel

• Za faul w środku pola żółty kartonik ogląda Radecki

• Gracze z Termaliki zaczynają odważniej atakować i szybkimi podaniami dostają się pod pole karne rywala jednak nic z tego później nie wynika.

• Strzelał Kozak, ale bez problemów w bramce Baran

• Faulowany Wroński i będzie rzut wolny dla Wigier z okolic 25 metra

• Kolejna akcja Niecieczan, lewą nogą uderzał Juhar, ale Zoch bez problemów wyłapuje piłkę.

• Przez te pierwsze 20 minut to drużyna z Ekstraklasy częściej utrzymuje się przy piłce i to oni budują akcje pozycyjne. Zdaje się, że Wigry czekają na dogodną sytuację do kontry

• Ładnie teraz Babiarz wyszedł z kontrą środkiem boiska ale zabrakło wykończenia w tej akcji, chyba nieco przekombinowali goście..