Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Goście...

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Goście zagrają o awans

Wigry Suwałki

2

Chojniczanka Chojnice

3

• Koniec spotkania ! Chojniczanka wygrywa w Suwałkach 3:2 ! Dziękuję za uwagę - Adrian Milewski !

• Adamek jeszcze upomniany żółtą kartką !

• Dośrodkowanie Gąski, Radecki nie doszedł do strzału głową. Od bramki Budziłek.

• 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry!

• Grzelak opuszcza boisko. Kieruzel już na murawie.

• Piotr Kieruzel gotowy do wejścia na murawę, tymczasem akcję kreują Wigry.

• Wroński uderzył na bramkę piłka odbiła się po rykoszecie trafiła do Zapolnika a jemu nie pozostało nic innego jak kopnąć futbolówkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOLLLL !!!! Kamil Zapolnik !!!

• Zmiana W Chojniczance. Rybski opuszcza murawę, a w jego miejsce Karolis Chvedukas

• Wojciech Lisowski ukarany żółtym kartonikiem

• Wroński uderzył piłkę na bramkę, lekko i po ziemi. Bez problemów bramkarz Chojniczanki to łapie.

• Nie dzieje się zbyt dużo na boisku. Bez klarownych sytuacji pod bramkami..

• Wroński za Santanę.

• Mikołajczak upadł w polu karnym, dostał żółtą kartkę za symulowanie.

• Nic z tego nie wynikło, jedynie Radecki faulował rywala. Od bramki Budziłek.

• Leży Zapolnik w polu karnym będzie tylko rzut rożny,

• Rybski faulowany w środkowej części boiska, jednak nic poważnego się nie stało.

• Santana faulował Mikołajczaka i został ukarany żółtą kartką

• Grzelak zdecydował się na strzał z 16 metra, technicznie i niestety niecelnie!

• Adamek zmienia Ryczkowskiego

• Biskup opuszcza boisko, w jego miejsce Niedziela.

• Niedziela i Adamek gotowi są do wejścia na murawę

• Strzał Kądziora zza pola karnego, piłka zmierzała w okienko bramki ale świetnie zbronił to Budziłek !

• Akcja Chojniczanki, z lewej strony odbitą piłkę po rykoszecie dostał Rafał Grzelak i na raty pakuje piłkę do siatki !

• GOOOOOOOL !!! Rafał Grzelak !

• Pierwsza akcja Wigier po zmianie stron i to właśnie wpuszczony niedawno Gąska popisał się fantastycznym podaniem do Kądziora który sam na sam nie miał problemów by pokonać Budziłka ! Piłka długo toczyła się po murawie ale wpadła !!

• GOOOOOOOOL !! Damian Kądzior !!

• Gąska ------> Baranowski

• Rozpoczynamy drugą część spotkania! Ze zmianą w Wigrach Gąska za Baranowskiego.

• Koniec pierwszych 45 minut. Chojniczanka prowadzi 2:0 !

• 45+1' Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

• Adrian Karankiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Bucholc dośrodkowuje do Zapolnika, jednak szybciej był bramkarz Chojniczanki.

• Faulowany w środku boiska Kądzior przez Grzelaka i żółta kartka dla tego zawodnika.

• Bardzo jednostronnie jak na razie prowadzi mecz arbiter Mateusz Złotnicki, kibice są bardzo rozzłoszczeni i wykrzykują wulgaryzmy w stronę arbitra...

• Baranowski prawdopodobnie ma rozciętą głowę, opatrywany przy linii bocznej boiska.

• Faul na zawodniku Wigier, wszyscy domagali się żółtej kartki a dostał ją za największe pretensje Bucholc..

• Tym razem za faul ukarany Gierszewski.

• GOOOOOL !!! Zawistowski bezpośrednio z rzutu wolnego pakuje piłkę do siatki !

• Baranowski faulem zasłużył na żółtą kartkę.

• Korner dla Wigier, kolejny raz do piłki doszedł Baranowski, wydawało się że jeden z piłkarzy gości zagrał piłkę ręką a sędzie odgwizduje faul w drugą stronę.

• Co ciekawe Podleśny jeszcze dwa sezony temu bronił barw Chojniczanki, teraz sprokurował rzut karny..

• Zawistowski wykorzystuje rzut karny ! Podleśny w prawo, kapitan gości w lewo !

• Rzut karny dla Chojnic ! Podleśny faulował Mikołajczaka!

• Bogusz dośrodkował piłkę w pole karne, tam w doskonałej sytuacji znalazł się Ryczkowski i posłał piłkę nieznacznie obok lewego słupka! Najgroźniejsza sytuacja jak do tej pory !

• Baranowski wyskoczył do piłki, strzał głową i wysoko ponad bramką.

• Będzie rzut rożny dla gospodarzy, piłkę ustawia sobie Kądzior.

• Akcja Wigier, dobrą piłkę posłał Ryczkowski do Zapolnika ten dośrodkował do Kądziora jednak źle uderzył futbolówkę. Od bramki Chojnice.

• Strzał Kądziora z lewej strony boiska, ostry kąt i piłka przeleciała obok bramki strzeżonej przez Budziłka.

• Dużo walki w środku pola, bez konkretnych akcji bramkowych.

• Indywidualna akcja Kądziora lewą stroną boiska, Biernat przejął jednak futbolówkę i mieliśmy pierwszą akcję Chojniczanki.

• Zaczynamy to spotkanie ! Od środka Wigry!

• Piłkarze obu ekip już na murawie! Chojniczanka w swoich tradycyjnych czerwonych strojach z żółtymi wstawkami, natomiast gospodarze na biało !

• Kilka zmian w wyjściowych składach mamy w dzisiejszym spotkaniu. W obu bramkach zmiennicy : Damian Podleśny a po drugiej stronie Łukasz Budziłek .

28. Kamil Adamek
  • Wyjściowe jedenastki już znamy, za chwilę podamy ławki rezerwowych obu ekip!

• Witamy Państwa bardzo gorąco, dziś punktualnie o 12:30 rozpocznie się przedostatnia -33 kolejka NICE I Ligi. Gospodarze Wigry Suwałki zmierzą się z Chojniczanką Chojnice, a na relację live prosto ze stadionu w Suwałkach zaprasza Adrian Milewski.

Adrian Milewski

©Piotr Hukalo

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W ostatnim spotkaniu na suwalskim zarzeczu w sezonie 2016/2017 Wigry Suwałki podejmą Chojniczankę Chojnice, która ciągle liczy się w kwestii awansu do Lotto Ekstraklasy. Celem gospodarzy na to spotkanie jest godne pożegnanie z suwalską publicznością.

Jeszcze dwie kolejki temu wśród drużyn, które miały szansę na awans znajdował się zespół z Suwałk. Jednak po dwóch przegranych z rzędu, ekipie Dominika Nowaka przychodzi walczyć już tylko o honor i jak najwyższe miejsce w tabeli Nice 1. Ligi. Szanse na historyczny awans wciąż zachowała Chojniczanka Chojnice, która dzięki wygranej w najbliższą niedzielę na stadionie w Suwałkach może znacznie się do tego przybliżyć. Niewątpliwie zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na polskim biegunie zimna!

Wigry Suwałki na dwie kolejki przed końcem rozgrywek plasują się na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 49 punktów na koncie. Byłoby znacznie lepiej, jednak ostatnie dwie porażki aż 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec i 1:2 z Chrobrym Głogów sprawiły, że biało-niebieskim pozostaje walczyć już tylko o jak najwyższą lokatę w tabeli. W ciągu ostatnich czterech spotkań Wigry ugrały tylko cztery punkty. Ostatnie zwycięstwo to te z 30. kolejki z Drutex Bytovią Bytów 3:2.

Pod Ostrzałem GOL24

WIĘCEJ odcinków Pod Ostrzałem GOL24

Z zupełnie innym nastawieniem do meczu przystąpią zawodnicy Chojniczanki Chojnice. Drużyna po wygranej z 1:0 z Olimpią Grudziądz i ostatnim remisie 1:1 z Bytovią, która ugrzęzła w strefie spadkowej wciąż ma szanse na wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Niedzielny mecz ma pomóc w tym, by awansować o kilka pozycji, a kto wie – może nawet objęciu lokaty wicelidera.

W ostatnich czterech meczach Chojniczanka pod wodzą Artura Derbina zainkasowała pięć punktów. Zaczęło się od dotkliwej porażki z Górnikiem Zabrze 1:6 a później było już lepiej: remisy 1:1 z Kluczborkiem i Bytovią oraz wygrana 1:0 z Olimpią Grudziądz lokuje drużynę z Chojnic na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 52 punktów.

Niewątpliwie w Suwałkach nie zabraknie emocji, ostatni mecz sezonu przed wigierską publicznością powinien przyciągnąć kibiców, którzy w tym sezonie niezwykle okazale wspierają swój zespół.

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Telewizja Polsat nie będzie transmitowała tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE w portalu gol24.pl Początek spotkania Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice o 12:30!