Wigry Suwałki

3

GKS Katowice

2

• To wszystko ze stadionu w Suwałkach, dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do śledzenia innych na gol24.pl ! Żegnam się, Adrian Milewski !

• Wyśmienite widowisko dzisiaj w Suwałkach ! Piłkarze Wigier znakomitymi kontratakami pokonują GKS 3:2 i szczerze mówiąc było to zasłużone zwycięstwo. GKS w drugiej połowie nie potrafił wywalczyć klarownych sytuacji a nawet jeśli je miał to na przeszkodzie stał bramkarz Zoch !

• Koniec spotkania ! Wigry Suwałki - GKS Katowice 3:2

• Zamieszanie w polu karnym Wigier i Lebedyński znajduje miejsce do strzału do siatki. Zmniejszając rozmiary porażki.

• Gooooooooool !!! Mikołaj Lebedyński !

• z rzutu wolnego ze środka będzie zagrywał Bartkowski

• 4 minuty doliczone !

• Zapolnik pada przed polem karnym, sędzia wręcza mu żółtą kartkę za próbę wymuszenia faulu.

• Kądzior opuszcza boisko. Wroński już na placu gry.

• kartkę otrzymuje Sobków !

• Kozak ! Zaszarżował w polu karnym wystawił piłkę dla Kądziora ale jego strzał minimalnie obok lewego słupka !

• Za Augustyniaka melduje się Adrian Karankiewicz

• Sporo pracy ma dzisiaj Zoch ale świetnie spisuje się w bramce Wigier !

• GKS już chyba traci wiarę w zmianę wyniku i co raz łatwiej piłkarze z Suwałk przejmują inicjatywę ! Teraz Kozak z lewej strony otrzymał piłkę, zdecydował się na strzał z ostrego kąta jednak nad bramkę

• Sobków zastąpi Szołtysa

• Strzał Prokićia ! Na patelni piłkę wystawił mu jeden z kolegów a kapitalnie broni Zoch !

• Wigry bardzo ładnie dzisiaj prezentują się przed własną publicznością a GKS stara się odebrać piłkę rywalom

• Kamiński za ostry faul został żółtą kartkę !

• Kolejna kontra Wigier ! Kądzior popędził na bramkę rywala, zagrał do Adamka ten lekkim strzałem zewnętrzną częścią stopy minimalnie się pomylił !

• Schodzi Duda a w jego miejsce Goncerz

• Ostre starcia na boisku między piłkarzami. Gąska opuścił boisko na noszach, a przed chwilą ostro z faulowany został Augustyniak

• Strzał Foszmańczyka piłka po rykoszecie odbiła się i Zoch z problemami sparował piłkę na rzut rożny !

• Atakują goście, zostało im nieco ponad 20 minut na odrabianie strat !

• Gąska opuszcza boisko na noszach a w jego miejsce Radecki.

• Pielorz opuszcza plac gry

• Fantastyczna kontra Wigier ! Znowu Kozak dostał fantastyczne podanie popędził na bramkę rywala, zagrał do Kądziora ten wykiwał bramkarza podał do Bartkowskiego któremu nie pozostało nic innego jak strzelić na pustą bramkę !

• Gooooooooool !!!!! Jakub Bartkowski !

• Ostry faul Dudy i tylko żółta kartka !

• Kamiński po strzale głową nad bramką !

• Dośrodkowanie jednego z piłkarzy Gieksy wybija Wichtowski i mamy rzut rożny !

• Damian Gąska zatrzymał Foszmańczyka i otrzymał żółtą kartkę

• Żółta kartka dla Abramowicza !

• Abramowicz dośrodkowuje w pole karne tam wślizgiem piłkę wybija Wichtowski, znowu wrzutka Abramowicza strzał Czerwińskiego i kapitalnie broni Zoch !

• Uspokoili grę po strzelonej bramce zawodnicy Wigier a Gieksa buduje atak pozycyjny

• Wigry wychodzą na prowadzenie ! Perfekcyjna akcja biało-niebieskich! Kapitalne podanie od Kozaka dostał w pole karne Kamil Zapolnik, który wystawił piłkę Kądziorowi a on z zimną krwią skierował futbolówkę do siatki !

• Gooooooooooll !!! Damian Kądzior !

• Zaczynamy drugą odsłonę spotkania ! Od środka Adamek !

• W Suwałkach jesteśmy świadkami bardzo dobrego szybkiego spotkania ! Mimo deszczowej aury piłkarze dają z siebie wszystko co daje dobre dla oka widowisko. Mimo remisu 1:1 to GKS częściej gości pod bramką Zocha i to przyjezdni oddali więcej strzałów na bramkę. Z pewnością w drugiej odsłonie będzie się jeszcze działo tak więc gorąco zapraszam do śledzenia relacji po przerwie !

• Koniec tej pierwszej części spotkania ! Jak na razie remis 1:1 !

• Żółtą kartką ukarany Kądzior

• Mamy doliczoną 1 minutę gry

• Czerwiński świetnym podaniem obsłużył Foszmańczyka a on w sytuacji sam na sam lekkim technicznym strzałem minimalnie nad poprzeczką ! To powinien być gol !

• Abramowicz płaskim mocnym dośrodkowaniem znalazł Czerwińskiego ten uderzył z pierwszej piłki a ona przeleciała nad bramką !

• Wrzucał Kądzior piłkę głową strącił Zapolnik ale na posterunku Abramowicz !

• Za faul ostrzeżenie otrzymal Kamiński i mamy rzut wolny dla Wigier !

• Kolejny raz Duda, tym razem strzał z około 30 metrów zupełnie odległy od bramki.

• Piłkę w polu karnym po rzucie rożnym uderza Duda jednak niecelnie.

• Kolejny raz Foszmańczyk, jego płaski strzał wyłapuje Zoch.

• Niedokładne podanie jednego z graczy Suwałk i od bramki Abramowicz

• Mówiliśmy o dobrym tempie tego spotkania i mamy szybką wymianę ciosów ! A przy piłce nadal GKS !

• Ależ odpowiedź przyjezdnych ! Przed polem karnym piłkę otrzymał Szołtys i technicznym uderzeniem przy prawym słupku pokonuje Zocha ! Będzie się działo !

• Goooooooool !!! Paweł Szołtys i mamy wyrównanie !

• Fantastyczne prostopadłe podanie dostał od Augustyniaka Kamil Zapolnik i w sytuacji sam na sam pokonuje Abramowicza !

• Gooooooooool !!! Kamil Zapolnik !

• Lebedyński wystawił piłkę Foszmańczykowi do strzału i piłka tym razem obok bramki ! Rozkręcają się goście !

• Oddał strzał Foszmańczyk ale wysoko nad bramką ! Trzeba przyznać, że tempo tego spotkania stoi na bardzo wysokim poziomie, nikt nie próbuje się oszczędzać.

• Ruszyli z atakami Wigry i starają się zagrozić bramce Abramowicza

• Pielorz ! jak on tego nie wsadził do bramki ! Pielorz znalazł się 2 metry od bramki a jego strzał z linii bramkowej wybija wślizgiem Zapolnik !

• Przejęła teraz inicjatywę Gieksa groźne są ataki przyjezdnych. Z prawego skrzydła wrzucał piłkę Foszmańczyk skutecznie wybija głową Bartkowski .

• Urwał się prawą stroną Adamek w polu karnym piłkę zabrał mu Praznovsky i szybka kontra przyjezdnych, o piłkę walczył Lebedyński , Wichtowski skutecznie oddala zagrożenie.

• Dobre podanie z głębi pola otrzymał Adamek, znalazł się w sytuacji sam na sam z Abramowiczem, górą był bramkarz przyjezdnych ale sędzia odgwizduje spalonego !

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, piłkę wrzucał Kądzior, na 16 metrze piłkę uderzył Kozak ale bardzo niecelnie.

• Od środka goście i gramy !

• Piłkarze wychodzą na murawę, Wigry zagrają w niebieskich koszulkach białych spodenkach natomiast GKS czarne spodenki i żółte koszulki. Jeszcze tylko losowanie stron i zaczynamy !

• Piłkarze po przedmeczowej rozgrzewce udali się już do szatni a to oznacza, że niebawem rozpoczniemy to spotkanie !

• W kadrze gości brakuje Bartłomieja Kalinkowskiego, który jeszcze w ubiegłym sezonie prezentował barwy suwalskich Wigier. Dziś nie zmierzy się przeciwko swoim byłym kolegom z powodu nadmiaru kartek.

• Przed tygodniem w Suwałkach mieliśmy mroźną aurę, natomiast dziś ciepło i bardzo deszczowo. Miejmy nadzieję, że ulewa nie pokrzyżuje planów do odtworzenia dobrego widowiska !

• Obecna sytuacja drużyn w tabeli to wicelider GKS Katowice z dorobkiem 32 punktów i gospodarze z Suwałk z 23 punktami plasują się na 10 miejscu.

• Rozpoczynamy rundę wiosenną a co za tym idzie mecze będą miały charakter rewanżowy i to właśnie dzisiejsi goście spotkania będą chcieli się zrewanżować za porażkę na inauguracje ligi kiedy to przed własną publicznością przegrali 0:1 a na listę strzelców wpisał się wtedy Kamil Adamek

• Witam Państwa bardzo serdecznie, po tej stronie Adrian Milewski i gorąco zapraszam do śledzenia relacji live z meczu Wigry Suwałki - GKS Katowice.