Wigry Suwałki

1

Pogoń Siedlce

4

• Stało się ! W Suwałkach byliśmy świadkami ogromnej niespodzianki ! Pogoń przez siedem kolejek zdobyła 3 gole a dziś w Suwałkach ich worek strzelecki się rozwiązał i wsadzili Wigrom 4 bramki. Pogoń całkiem zasłużenie dziś wygrywa to spotkanie, wypracowali sobie doskonałe sytuacje strzeleckie i je wykorzystali. Dziś Wigry już drugi raz z kolei muszą uznać wyższość przeciwnika. To wszystko ze stadionu na Zarzeczu, dziękuję Państwu i zapraszam na kolejne relacje live na naszym portalu gol24.pl . Żegnam się Adrian Milewski

• Kibice opuszczają już trybuny, a sędzia kończy to spotkanie !

• Tomasiewicz melduje się z powrotem na murawie, jeszcze jedna akcja Wigier.

• Pomocy medycznej potrzebuje Tomasiewicz, ale wstaje o własnych siłach i musi opuścić boisko

• Próbują jeszcze gospodarze, ale bez sukcesu.

• Mecz potrwa nieco dłużej, arbiter dolicza 3 minuty

• Ostatnie minuty tego spotkana. Pogoń nieco znów się rozbudziła i wywalczyła rzut rożny

• W ostatniej zmianie Kurbiel zastąpi Gołębiewskiego

• Próbował Bajdur ale jego strzał wysoko nad bramką. Mógł podwyższyć prowadzenie, bo znalazł się w bardzo dobrej sytuacji . Zabrakło zimnej krwi.

• Mamy oficjalną informację co do frekwencji tego meczu, na stadionie w Suwałkach zasiadło 2637 widzów.

• Akcja Wigier, w zamieszaniu uderzał Wroński a piłka w boczną siatkę !

• Kontratak Pogoni, już było trzech na dwóch, ale Bajdur nie potrzebnie szukał kolejnego podania. Przy piłce Wigry.

• Brutalny faul Augustyniaka w środkowej strefie boiska na Demianiuku i żółta kartka.

• Rzucili się z atakiem Wigry ale Pogoń skutecznie się dziś broni. Agresywne wejście Wrońskiego i wolny dla Siedlec.

• Kolejny rzut wolny dla Wigier, wszyscy zawodnicy biało-niebieskich w polu karnym Pogonii ale nic z tego nie wynikło.

• Rzut wolny dla Wigier, wrzucał oczywiście Kądzior ale strzał Zapolnika minimalnie obok bramki

• A w Wigrach za Wichtowskiego - Kuku ! Wigry z trójką obrońców i trójką napastników przez te ostatnie 20 minut

• Za Lewandowskiego - Demianiuk

• Będą zmiany w obu zespołach

• Ożywiło Wigry wejście Wrońskiego, który bardzo dobrze napędza akcje Wigier. Pachnie kolejnym golem dla gospodarzy.

• Zółtym kartonikiem ukarany Kądzior za faul na Gołębiewskim w środkowej strefie boiska.

• Goooooool !! Adamek zdobywa honorowego gola ! Wroński prostopadłym podaniem znalazł Adamka w polu karnym, który najpierw zamarkował strzał a poźniej na pustą bramkę uderzył.

• Gooooool ! Wigry na kolanach ! Gołębiewski fantastycznie zagrywa w pole karne do Wrzesińskiego a on z zimną krwią lobuje Zocha. 4 gole Pogoni !

• Za Gąske - Wroński

• Zmiana w drużynie gości. Burkharda zastępuje Makowski

• Gooooool !!! Pogoń zdobywa 3 bramkę w tym spotkaniu ! Piękna akcja Pogoni ! Z lewej strony urwał się Wrzesiński podał na środek do Burkharda który popisowo piętką zagrywa do Bajdura a ten płaskim strzałem przy lewym słupku podwyższa prowadzenie !

• Szukał dośrodkowania Kozak ale piłka odbija się od Lewandowskiego i rzut rożny.

• Cofnięta od pierwszych minut tej drugiej połowy jest Pogoń, a Wigry starają się zagrozić bramce rywala.

• Uderzał Augustyniak ale bardzo niedokładnie.

• Falowany Kozak i do rzutu wolnego podchodzi Kądzior

• Co ciekawe w przerwie meczu Burkhard z Gołębiewskim pomylili koszulki i jeszcze przed gwizdkiem rozpoczynającym drugą połowę się nimi wymienili na właściwe.

• Uderzał z dystansu Kozak ale Misztal na raty to wyłapuje

• Zaczynamy drugą odsłonę ! Od środka gracze z Siedlec.

• Pierwsza połowa już za nami, jesteśmy świadkami dobrego, wyrównanego i twardego widowiska. Wigry Suwałki starają się narzucić swoje tempo gry, ale to Pogoń po dwóch przepięknych strzałach zza szesnastki prowadzi z Wigrami 2:0. Miejmy nadzieję, że to nie koniec strzelania w Suwałkach i będziemy świadkami równie dobrego spotkania za kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy spotkania!

• Chyba w tej pierwszej połowie już nic nie będzie, brak ataków z obu stron.

• Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowych 45

• Groźna akcja Wigier ! Bucholc dobrze wypatrzył Kądziora, który miał trochę wolnego miejsca uderzył z lewej nogi a Misztal z problemami wybronił ten strzał !

• Trzeba przyznać, że dobry pressing narzucili piłkarze z Siedlec na gospodarzach, którzy zmuszeni są do ciągłego biegania z piłką.

• Obrońcy spokojnie sobie z tym poradzili i oddalają zagrożenie

• Faul na Zapolniku przez Żytko i rzut wolny a przy piłce ustawia się Kądzior

• I to właśnie Radecki opuszcza boisko. Zmiana z nastawieniem na atak, za niego melduje się Zapolnik

• Żółtą kartką ukarany zostaje Radecki

• Rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę wrzucał Kądzior, w polu karnym dobrze głową uderzył Wichtowski ale gwizdek sędziego - spalony!

• Akcja Wigier, lewą flanką boiska wrzucał piłkę Kądzior ale bez trudu przejmuje ją Misztal.

• Rzut rożny dla Pogoni a zaskoczony Zoch wypiąstkowuje piłkę.

• Gra wznowiona i piłkarze Wigier starają się rozgrywać piłkę ale Pogoń bardzo skutecznie im to uniemożliwia

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów i troche wskazówek od trenerów

• Pogoń dość agresywnie traktuje rywali. Większość akcji zatrzymują faulami.

• Misztal wyłapuje wrzutkę Kądziora i Pogoń bardzo szybko przeniosła się pod bramkę rywala.

• Mocne dośrodkowanie Kozaka ale skutecznie głową wybija jeden z obrońców. Będzie rzut rożny.

• Dybieci ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Augustyniaku w środkowej strefie boiska

• Rzut wolny dla Wigier, dośrodkowanie Kądziora i spokojnie radzą sobie z tym obrońcy Pogonii

• Mieliśmy na murawie trochę przepychanek Wrzesiński ukarany żółtym kartonikiem za faul na Kozaku.

• Dwa kapitalne strzały zza pola karnego Pogoni i dwubramkowe prowadzenie gości w Suwałkach !

• Goooool ! Ależ co tu się dzieje ! Kolejny piękny strzał Pogoni Siedlce ! Zoch znów był bez szans ! Tym razem piłkę otrzymał Daniel Gołębiewski, który w dość dziecinny sposób minął Cvernę a następnie uderzył w same okienko bramki !

• Goooooool !! Pogoń wychodzi na prowadzenie ! Ależ przepiękny strzał wpada do siatki ! Wrzesiński otrzymał podanie przed polem karnym, rozpędził się jeszcze z piłką a jego strzał pod poprzeczką bez szans dla Zocha !

• Akcja Pogoni, ale Tomasiewicz z prawej strony boiska stracił piłkę a następnie faulował Wichtowskiego

• Bardzo widoczny od pierwszych minut jest Kozak, który bardzo popisowo zagrywa do swoich kolegów.

• Akcja Pogoni spokojnie wybroniona przez Zocha który potem został sfaulowany przez Gołębiewskiego.

• Kolejna akcja Wigier, Augustyniak świetnie przedarł się pod pole karne tam na prawą stronę podał do Kądziora ale jego dośrodkowanie w rękach bramkarza.

• Szansa dla gospodarzy, w środkowej strefie boiska piłkę otrzymał Gąska ale jego uderzenie bardzo niecelne.

• Próba akcji Pogoni, prostopadłą piłkę zagrywał Tomasiewicz ale Bajdur nie zdołał do niej dojść.

• Pierwszy rzut wolny dla Wigier, krótko rozegrany, uderzał Kozak i piłka na rzut rożny

• Zaczynamy ! Od środka zaczynają gospodarze !

• Piłkarze obu drużyn właśnie wchodzą na murawę. Dziś goście zagrają w czerwonych strojach, natomiast trykoty Wigier są biało-niebieskie

• Przy trybunie dla gości właśnie podstawił się autokar kibiców z Siedlec, ale ich wpuszczanie zajmuje bardzo dużo czasu i chyba nie wszyscy zdążą zameldować się na swoim miejscu przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

• Bardzo gorąco jest dziś w Suwałkach, piłkarze właśnie przeprowadzają przedmeczową rozgrzewkę a my czekamy na pierwszy gwizdek sędziego !

• Warto dodać, że rozjemcą tego niedzielnego spotkania będzie Łukasz Bednarek z Koszalina

• Pogoń Siedlce ostatni swój mecz rozgrywała w ubiegły wtorek, na własnym boisku pokonali Drutex Bytovię Bytow 1:0 a jedynego gola zdobył Burkhardt

• Wigry mają w dorobku 16 oczek a w ostatnim meczu po raz pierwszy w sezonie ulegli w wyjazdowym meczu w Tychach 1:2 . Jeżeli chodzi o Pogoń, mają zaledwie 7 punktów, zajmują 15 lokatę w tabeli a najbardziej razi nieskuteczność linii ofensywnej bowiem jak do tej pory zdobyli oni tylko 3 gole.

• Wigry po wczorajszym meczu Zagłebia Sosnowiec musiały opuścić pozycję lidera, ale to właśnie dziś wszystko ma wrócić do normy i drużyna z Suwałk zapowiada powrót na najwyższą lokatę.

• Witam Państwa bardzo gorąco, prosto ze stadionu w Suwałkach. Punktualnie o 17:30 rozpocznie się spotkanie w ramach 8 kolejki I Ligi pomiędzy Wigrami Suwałki a Pogonią Siedlce