Wigry Suwałki

6

Stal Mielec

0

• Wigry Suwałki pewnie rozgramiają dzisiaj Stal 6:0 i z dorobkiem 16 punktów na dłużej zachowają pozycję lidera I ligi. Stal nie weszła dobrze w to spotkanie i na pierwsze ligowe zwycięstwo bedą musieli poczekać do następnej kolejki. Święto w Suwałkach bo tak wysokiego wyniku na Zarzeczu dawno już nie było ! To wszystko, żegnam się z Państwem Adrian Milewski

• Koniec Spotkania ! Wigry wygrywają ze Stalą Mielec 6:0

• Wigry wbijają gwoździa ! Kozak znalazł się w polu karnym z piłką i dostrzegł lepiej ustawionego Kądziora, który strzela już dzisiaj drugą bramkę ! Stal znokautowana !

• Sędzia dolicza 2 minuty

• Dobre podanie od Kuku dostał Zapolnik jego strzał broni Libera!

• Strzelał Cholewiak, Zoch na raty ale bez problemów wyłapuje jego strzał.

• Szarpnięty został Gąska i będzie kolejny rzut wolny w środkowej części boiska dla gospodarzy.

• Uderzał Głowacki i będzie rzut rożny dla Stali

• Kozak ! Niczym petarda poleciał na bramkę Stali zdecydował się na mocny strzał z ostrego kąta a piłka o centymetry mija słupek bramki !

• Goście z Mielca zapewne chcieliby już skończyć ten mecz. Wigry ciągle utrzymują się przy piłce i szukają kolejnego gola. Będziemy mieli bramkę numer 6 ?

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za bardzo dobrego dziś Radeckiego wchodzi Kamil Zapolnik !

• Gooool ! Kolejna bramka w tym spotkaniu ! Radecki znalazł się w polu karnym podał do środka a tam Bartkowski spokojnie uderza do bramki ! Strzelanina w Suwałkach!

• Trzeba przyznać, że Stal przestała istnieć na murawie.. Wigry ciągle dominują i stwarzają zagrożenie na połowie rywala

• Druga zmiana w barwach Wigier. Za Adamka - Kuku !

• Goooooooool ! Wigry goool ! Kądzior ! Lewą flanką boiska pognał na bramkę Damian Kądzior i płaskim strzałem pokonuje bezradnego bramkarza Stali !

• Pierwsza zmiana w drużynie Wigier za Wrońskiego - Damian Gąska

• Wigry bardzo swobodnie czują się na boisku, bardzo możliwe, że nie zakończy się na tym wyniku.

• Goooool ! Chyba jest już pozamiatane ! Zamieszanie pod bramką Stali, do strzału dochodzi Adamek piłka przelatuje nad bramkarzem Adamek jeszcze dobija futbolówkę i Wigry prowadzą 3:0 !

• Ostatnia zmiana w szeregach Stali za Radulja - Głowacki

• Dobra wrzutka Getingera, która zmierzała prosto w bramkę strzeżoną przez Zocha ale bramkarz na posterunku !

• Próba strzału Kądziora minimalnie nad bramką !

• Łęchota ! No i zapachniało golem dla Mielczan ! Wrzutka z lewej strony boiska uderzał głową Łęchota, piłka odbija się od rąk Zocha, następnie od poprzeczki, wybijają obrońcy.

• Kądzior ! Strzał lewą nogą z trudem obroniony przez Liberę. Będzie rzut rożny.

• Rzut wolny dla Wigier z 18 metra. Do piłki ustawił się Kądzior

• Stal rozpoczęła tą drugą połowę dwoma rzutami rożnymi ale bez większego zagrożenia dla Zocha

• Zaczynamy drugą odsłonę tego spotkania ! Rozpoczną goście !

• Wigry jak na lidera tabeli od początku spotkania przejęły inicjatywę. To właśnie gospodarze prezentują swoją dojrzałość piłkarską a Stal Mielec będzie musiał się o wiele bardziej postarać aby odwrócić losy tego meczu. Goście przede wszystkim muszą spróbować odważniej zaatakować bo w pierwszej części spotkania przeprowadzili tylko jedną składną akcję. Miejmy nadzieję, że to nie koniec emocji i nie koniec bramek w tym spotkaniu. Za chwilę zaczynamy drugą odsłonę tego meczu.

• Koniec pierwszej części spotkania ! Wigry prowadzą po bramkach Radeckiego i Kozaka 2:0 ! Wracamy po przerwie.

• Bucholc ukarany żółtym kartonikiem, rzut wolny dla Wigier, do górnej piłki wyskakuje Radecki ale jego strzał nad bramką.

• Arbiter doliczył 3 minuty

• Goooooooool !! Gol ! Gol! Miłosz Kozak ! Ależ pięknie uderzył piłkę z powietrza ! Piłka po rzucie wolnym odbiła się od muru Stali a dobitka Kozaka była już nie do obrony !

• Ostro grają piłkarze z Mielca to już ich 10 faul i rzut wolny dla Wigier

• Gooooooool ! Wigry na prowadzeniu ! Autorem bramki Mateusz Radecki, który z prawej strony dostał podanie od Adamka i bez problemu pokonał Liberę.

• Niemal przez całe boisko przebiegł z kontrą Sobczak ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

• Nie wejdzie już na murawę Żubrowski, który najprawdopodobniej doznał jakiegoś urazu. Za niego melduje się Lech

• Leży we własnym polu karnym Żubrowski, potrzebna będzie pomoc medyków.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W drużynie gości Prejsa zastąpi Łęchota

• Za faul Cholewiak ogląda żółty kartonik.

• Uderzał Kądzior, piłka trafia wprost w bramkarza.

• Kądzior faulowany i kolejny stały fragment dla Wigier. Kto wie, może za chwilę padnie pierwsza bramka w tym spotkaniu

• Próba kontrataku Stali jednak złe podanie Radulja przechwytują obrońcy Wigier.

• Wigry co raz mocniej atakują, starają się przedostać pod pole karne Stali. jednak póki co goście dobrze sobie radzą w defensywie.

• Strzał Wrońskiego niecelny..

• Rzut wolny dla Wigier, centro-strzał Kądziora z problemami Libera obronił ten strzał .

• Mieliśmy krótką przerwę na uzupełnienie płynów przez piłkarzy obu zespołów.

• Rzut rożny dla Mielczan nie zbyt dokładny, po którym z kontrą wyszli piłkarze Wigier, jednak Kądzior źle podaje i Libera zacznie od własnej bramki .

• Tym razem Augustyniak szukał na prawej stronie Wrońskiego, ale to podanie również za mocne i od bramki Libera

• Próba kontry Wigier, jednak podanie Kozaka zbyt mocne i od autu piłkarze Stali

• Rzut wolny dla Wigier z okolic 25 metra, uderzał Kądzior ale prosto w dobrze ustawiony mur.

• Od pierwszych minut tego spotkania to gospodarze starają się dyktować warunki gry, dłużej utrzymują się przy piłce a Stal próbuje odgryzać się przecinaniem tych podań.

• Szybka akcja Wigier. Kądzior szukał prostopadłego podania w pole karne do swoich kolegów ale wywalczył tylko rzut rożny

• Pierwsza akcja Stali Mielec z prawej strony podawał Prejs do piłki w polu karnym dopadł Sobczak ale jego strzał pewnie wyłapany przez Zocha.

• Wracamy do gry, z rzutu wolnego Zoch, krótkim podaniem do swoich obrońców.

• Drobny faul na bramkarzu Wigier okazuje się być zbyt bolesny i potrzebna będzie pomoc medyczna

• Od ataku pozycyjnego rozpoczęli gospodarze.

• Zaczynamy! od środka Wigry !

• Piłkarze obu drużyn już na murawie ! Gospodarze w swoich białych strojach, natomiast Mielczanie na niebiesko. Za chwilę zaczynamy !

• Ławka rezerwowych Stali: Kozioł, Szczepański, Lech, Głowacki, Liberacki, Buczek, Łęchota

• Rezerwowi Wigry: Salik, Karankiewicz, Jarzębowski, Adu, Kuku, Gąska, Zapolnik

• Upalnie zrobiło się dziś w Suwałkach i miejmy nadzieję, że przy tak pięknej pogodzie będziemy świadkami dobrego, czysto piłkarskiego widowiska. A ja pozwolę sobie przedstawić Państwu ławki rezerwowych obu zespołów.

• Jeżeli chodzi o beniaminka z Mielca, oni będą dzisiaj walczyć o pierwsze zwycięstwo na zapleczu ekstraklasy. Ich obecny dorobek to 4 punkty. W ostatnim spotkaniu Stal zremisowała z Bytovią Bytów 2:2

• Gospodarze od początku rozgrywek prezentują wyśmienitą formę. Po pięciu spotkaniach zanotowali cztery wygrane i jeden remis. Nic więc dziwnego, że to drużyna z Suwałk obecnie zajmuje pozycję lidera w pierwszoligowej tabeli.

• Witamy Państwa bardzo gorąco ze stadionu w Suwałkach gdzie punktualnie o 17:00 rozpocznie się spotkanie w ramach 6 kolejki I Ligi pomiędzy Wigrami Suwałki a Stalą Mielec