Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Wigry Suwałki

2

Stal Mielec

0

• Koniec meczu! Wigry Suwałki pokonały u siebie Stal Mielec (2:0) w meczu 12. kolejki Nice 1 Ligi. Do zwycięstwa ekipę Artura Skowronka poprowadzili rezerwowi - Mariusz Rybicki oraz Robert Obst, którzy wpisali się na listę strzelców.

• GOOOOOL!!! ROBERT OBST USTALA WYNIK NA 2:0 DLA WIGIER!!!

• Szymon Przystalski wchodzi za Michała Janotę na ostatnie minuty.

• Za Radeckiego na placu melduje się Robert Obst.

• Wigry dosyć pewnie zmierzają po drugie domowe zwycięstwo. To nie jest dzień mielczan, którzy nie mają dzisiaj argumentów.

• Oraz Tomasz Swędrowski za Piotra Marcinieca.

• Będzie podwójna zmiana u gości. Przemysław Lech wchodzi za Krystiana Getingera.

• Kolejna klarowna sytuacja dla suwalczan, ale zabrakło celnego uderzenia na bramkę Stali.

• Jeśli takim wynikiem zakończy się to spotkanie, to Wigry przesuną się na 14., bezpieczne miejsce. Tabela 1. ligi na żywo TUTAJ.

• Mateusz Gancarczyk obejrzał właśnie żółtą kartkę.

• Radaszkiewicz schodzi. W jego miejsce Patryk Klimala.

• Kartka dla Leandro.

• Mariusz Rybicki pojawił się na placu w drugiej połowie i była to znakomita decyzja trenera Skowronka. Mierzonym strzałem z lewej nogi z linii pola karnego pokonał młodego bramkarza Stali.

• GOOOOOL!! WIGRY NA PROWADZENIU!! RYBICKI!!

• Dominują podopieczni Artura Skowronka, ale póki co nie się w stanie udokumentować tej przewagi strzelonym golem.

• Niezła sytuacja tuż po przerwie dla gospodarzy, ale broni Strączek!

• Rafał Grodzicki ogląda żółty kartonik.

• Laurentiu Iorga został zmieniony. W jego miejsce wchodzi Mariusz Rybicki.

• Wracamy po przerwie. Liczymy na większą dawkę emocji, a przede wszystkim na bramki.

• Koniec pierwszej połowy. Z gry nieco więcej mieli przyjezdni, ale to suwalczanie stworzyli minimalnie groźniejsze sytuacje podbramkowe. Wracamy za kwadrans.

• Łukasz Wroński, który wraca do Suwałk, może się podobać. Skrzydłowy wykazuje dużo ochoty do gry. Po drugiej stronie świetnie spisuje się Mateusz Radecki, który występuje na pozycji defensywnego pomocnika.

• Przy piłce dłużej utrzymują się podopieczni Zbigniewa Smółki, którzy co i rusz są faulowani w środku pola.

• Zdecydowanie mocniej przycisnęła Stal. Był pierwszy celny strzał na bramkę, ale dobrze spisał się Łukasz Budziłek.

• Na trybunach nie ma wielu kibiców. Wszystko przez kolidujący mecz siatkówki, który rozpoczął się o godz.16. MKS Ślepsk Suwałki wygrał już 3:0 ze swoim rywalem, więc niewykluczone, że fani pojawią się jeszcze na stadionie.

• W ataku Wigier od początku oglądamy wychowanka klubu, Macieja Radaszkiewicza, który ambitnie przepycha się i walczy z obrońcami Stali.

• Ma co robić dzisiaj 18-letni Rafał Strączek, ale młodzieniec w bramce Stali nie popełnił do tej pory żadnego błędu.

• Przewaga w sytuacjach podbramkowych gospodarzy, którzy nie boją się uderzać. Goście na pewno dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie oddali ani jednego celnego strzału.

• Spokojny początek tego spotkania. Goście doskonale pamiętają, że w poprzednim sezonie przegrali tutaj aż 0:6. Najważniejsze jest dla nich dzisiaj zabezpieczenie tyłów.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Rezerwowi Stal: Marek Kozioł, Szymon Przystalski, Tomasz Swędrowski, Przemysław Lech, Konrad Misztal.

• Rezerwowi Wigry: Przemysław Wróbel, Robert Dadok, Patryk Klimala, Krzysztof Wołkowicz, Mariusz Rybicki, Robert Obst,Bartosz Gużewski.

• Wygrana mielczan może znacznie podnieść morale drużyny, ale także poprawić sytuację w tabeli. Stal po 11. kolejkach z dorobkiem 18 punktów usadowiła się na 5. miejscu a strata do lidera to zaledwie 4 oczka. Gospodarze sobotniego pojedynku będą musieli zwrócić uwagę przede wszystkim na Dejana Djermanovicia, który jak dotąd zdobył 3 bramki i z pewnością będzie chciał poprawić swój dorobek.

• Zawodnicy Stali Mielec po porażce z Odrą Opole 0:1 oraz ostatnim remisie 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec będą chcieli się za wszelką cenę zrehabilitować na polskim biegunie zimna. Suwalski obiekt na Zarzeczu 26 doskonale zna Łukasz Wroński, który w poprzednim sezonie występował w drużynie Wigier.

• Suwalczanie rozegrają na własnym obiekcie już trzeci z rzędu mecz. Niewielu sympatyków Wigier spodziewało się tak marnego dorobku punktowego. Po dwóch dotkliwych porażkach z Rakowem Częstochową 0:3 (zaległy mecz 7. kolejki) oraz Chojniczanką Chojnice 0:2 z coraz większym trudem przychodzi kibicom optymistyczne spojrzenie w przyszłość suwalskiego klubu. 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punków i bilansem bramkowym 6:14 sprawia, że na oficjalnej stronie suwalskiego klubu sportowego Wigry pojawia się wiele negatywnych komentarzy, a nawet takie, że nadszedł czas na zmianę trenera.

• Witamy! W zaplanowanym na sobotę spotkaniu Nice 1 Ligi Wigry Suwałki na własnym stadionie zmierzą się ze Stalą Mielec. Dla gospodarzy będzie to kolejna szansa na poprawienie swojej sytuacji w tabeli, która z meczu na mecz robi się coraz trudniejsza. Początek spotkania o godzinie 17:00. Zapraszamy na relację na żywo.

Adrian Milewski

Wigry - Stal Mielec LIVE! Gospodarze chcą opuścić strefę spadkową

Wigry - Stal Mielec LIVE! Gospodarze chcą opuścić strefę spadkową ©Lucyna Nenow

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. W zaplanowanym na sobotę spotkaniu Nice 1 Ligi Wigry Suwałki na własnym stadionie zmierzą się ze Stalą Mielec. Dla gospodarzy będzie to kolejna szansa na poprawienie swojej sytuacji w tabeli, która z meczu na mecz robi się coraz trudniejsza. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE

Suwalczanie rozegrają na własnym obiekcie już trzeci z rzędu mecz. Niewielu sympatyków Wigier spodziewało się tak marnego dorobku punktowego. Po dwóch dotkliwych porażkach z Rakowem Częstochową 0:3 (zaległy mecz 7.
kolejki) oraz Chojniczanką Chojnice 0:2 z coraz większym trudem przychodzi kibicom optymistyczne spojrzenie w przyszłość suwalskiego klubu. 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punków i bilansem bramkowym 6:14 sprawia, że na oficjalnej stronie suwalskiego klubu sportowego Wigry pojawia się wiele negatywnych komentarzy, a nawet takie, że nadszedł czas na zmianę trenera.

Wigry Suwałki nigdy dotąd nie prezentowały tak bezbarwnego futbolu, a dogodne sytuacje strzeleckie z ostatnich spotkań można policzyć na palcach jednej ręki. Wigrom brakuje przede wszystkim siły ofensywnej i jedynym ruchem na jej poprawienie było sprowadzenie 18-letniego Bartosza Gużewskiego, który w poprzednim sezonie prezentował barwy Rospudy Filipów z podlaskiej grupy A.

Dobrą wiadomością dla suwalskich kibiców jest wykluczenie zerwania więzadeł krzyżowych lidera Wigier – Karola Mackiewicza. - Pierwsze badania rezonansem najprawdopodobniej wykluczyły ten najczarniejszy scenariusz. Aby mieć pewność na początku tygodnia badanie zostanie powtórzone. Karola czeka dłuższa przerwa, ale miejmy nadzieję, że operacja nie będzie potrzebna.- komentuje Dariusz Mazur, prezes Wigier.

Sonda

Wigry Suwałki - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi drużynami na szczeblu pierwszej ligi to bilans jest remisowy. Jesienią w sezonie 2016/2017 Wigry Suwałki rozgromiły Stal Mielec 6:0, a wiosną mielczanie zdołali się zrewanżować, bowiem pokonali drużynę z Suwałk 2:1.

Arbitrem spotkania Wigry Suwałki – Stal Mielec będzie Łukasz Bednarek z Koszalina. Początek spotkania punktualnie o 17:00!