Mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Liczy się...

Mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Liczy się tylko komplet punktów

Zagłębie Sosnowiec

3

• 90+2. Koniec meczu! Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 0:3!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 2 minuty.

• Bardzo dobra akcja Konrada Michalaka, ale uderzenie pomocnika gości złapał Hieronim Zoch!

• Igor Krzykowski zmienia Sebastiana Milewskiego.

• Seria rzutów rożnych dla Wigier, z których gospodarze nie potrafili skorzystać i nie oddali nawet celnego strzału.

• Bardzo dobrze w polu karnym zachował się Łukasz Bogusławski i wybił piłkę na rzut rożny.

• Kolejne uderzenie głową Macieja Wichtowskiego i ponownie na posterunku Jakub Szumski.

• Fantastyczna interwencja Hieronima Zocha, który tylko w sobie znany sposób odbił uderzenie Michała Fidziukiewicza!

• Frank Adu Kwame ostro potraktował Roberta Bartczaka i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Prosty, techniczny błąd popełnił Miłosz Kozak, który nie przyjął piłki nie będąc przez nikogo atakowanym.

• Bardzo dobra interwencja w defensywie Michała Fidziukiewicza, który przerwał kontratak Wigier.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był Sebastian Milewski i goście mają stały fragment gry.

• Łukasz Wroński zmienia Janusza Bucholca.

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Michał Fidziukiewicz pojawia się w miejsce Wojciecha Łuczaka.

• Na pozycji spalonej złapany został Konrad Michalak. Grę wznowi Hieronim Zoch.

• Groźne akcje ze strony Wigier! Najpierw głową nad bramką uderzył Maciej Wichtowski, a chwilę później Jakub Szumski złapał uderzenie Damiana Kądziora!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Miłosz Kozak, ale jego próba została zablokowana przez obrońców gości.

• GOOOLLL! Robert Bartczak idealnie zagrał do Wojciecha Łuczaka, a ten dopełnił formalności! Wigry - Zagłębie 0:3!

• Mamy drugą zmianę w drużynie z Suwałk. Kamil Adamek zmienia Damiana Gąske.

• Łukasz Matusiak ponownie zagrał długą piłkę, ale tym razem Wojciech Łuczak nie zdołał jej opanować.

• GOOOLLL!! Próby Zagłębia przyniosły efekt! Martin Pribula uderzył nie do obrony i podwyższył prowadzenie Zagłębia Sosnowiec! Wigry - Zagłębie 0:2!

• Wigry miały rzut wolny, ale uderzenie Franka Adu Kwame zablokował Konrad Budek.

• Zagłębie próbuje szukać długimi zagraniami Martina Pribulę, ale za każdym razem nie przynosi to powodzenia.

• Seria rzutów rożnych dla Wigier, ale za każdym razem Jakub Szumski wychodził obronną ręką z tych sytuacji!

• Z rzutu wolnego uderzał sam poszkodowany, ale piłka poszybowała nad bramką strzeżoną przez Jakuba Szumskiego.

• Łukasz Matusiak sfaulował Miłosza Kozaka i został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Miłosz Kozak zmienia Rafała Augustyniaka.

• Koniec I połowy! Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 0:1!

• Zagłębie wychodziło w przewadze do kontrataku, ale fatalnie go rozegrało i straciło piłkę.

• Piłka znalazła się w bramce gości, ale Frank Adu Kwame był na pozycji spalonej.

• Wigry miały rzut rożny, po którym minimalnie niecelnie głową uderzył Maciej Wichtowski! Dużo szczęścia po stronie Zagłębia!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Milewski, ale jego próba zatrzymała się na nogach obrońców Wigier.

• Świetnie w środku pola powalczył Sebastian Milewski i odzyskał piłkę dla swojej drużyny.

• Na uderzenie nożycami zdecydował się Kamil Zapolnik, ale na szczęście dla gości piłka minęła światło bramki!

• Zagłębie miało rzut rożny, ale dwóch zawodników gości nie porozumiało się i goście stracili piłkę.

• W dzisiejszym spotkaniu nie brakuje walki. Teraz byliśmy świadkami starcia przy linii autowej Roberta Bartczaka i Franka Adu Kwame.

• Niedokładne zagranie Łukasza Matusiaka, który próbował ''uruchomić'' Martina Pribulę. Środkowy pomocnik zagrał zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

• Bardzo dobrze z bramki wyszedł Jakub Szumski, który uprzedził szarżującego Kamila Zapolnika.

• W zakończonym już spotkaniu MKS Kluczbork przegrał 1:2 ze Stomilem Olsztyn i spadł do 2 ligi.

• To mogła być zaskakująca odpowiedź! Damian Kądzior dośrodkował w pole karne, tam najlepiej odnalazł się Mateusz Radecki, ale uderzył prosto w Szumskiego!

• GOOOLLL! Tomasz Nowak skutecznie wykonał rzut karny i daje Zagłębiu prowadzenie! Wigry - Zagłębie 0:1!

• Rzut karny dla Zagłębia! Faulowany w polu karnym został Tomasz Nowak i sam poszkodowany będzie wykonywał jedenastkę!

• Seria rzutów rożnych dla Zagłębia, ale goście nie potrafili zamienić ich na bramki.

• Kapitalne interwencje Jakuba Szumskiego! Bramkarz Zagłębia najpierw odbił uderzenie Santany, a następnie poradził sobie z przewrotką Kądziora!

• Żarko Udovicić dośrodkował w pole karne, a tam centymetrów zabrakło Wojciechowi Łuczakowi, by skutecznie zakończyć akcję!

• Błąd popełniła obrona gości, ale w porę interweniował Łukasz Bogusławski i uchronił swoją drużynę od utraty bramki!

• Strzał z dystansu oddał Tomasz Nowak, ale..lepiej zostawmy to bez komentarza.

• Łukasz Matusiak zagrał długą piłkę w kierunku Martina Pribuli, ale dobrze z bramki wyszedł Zoch i uprzedził pomocnika Zagłębia.

• Faulował Sebastian Milewski, ale gospodarze źle wykonali stały fragment gry i od bramki zacznie Szumski.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Damian Kądzior, ale jego próba poszybowała wysoko nad bramką.

• Rafał Remisz bardzo ostro potraktował Wojciecha Łuczaka i został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W poprzedniej Kolejce Wigry wygrały 3:2 z Bytovią Bytów, a Zagłębie przegrało w Legnicy z Miedzią 1:2.

• Dzisiejsze spotkanie będzie sędziował Pan Paweł Pskit z Łodzi.

• Tak statystycznie prezentują się dzisiejsi rywale:

• Wigry znajdują się na siódmej pozycji w tabeli i dzieli je tylko jeden punkt(!) od Zagłębia, które w tabeli jest..trzecie. Stawka dzisiejszego meczu jest bardzo wysoka.

• 31. kolejka Nice 1 ligi rozpoczęła się wczoraj. Sandecja Nowy Sącz rozbiła Znicz Pruszków 5:2, a Górnik Zabrze wygrał 1:0 z GKS-em Katowice.

• Ławka rezerwowych Zagłębia: Fabisiak, Fidziukiewicz, Wiktorski, Michalak, Ryndak, Krzykowski i Klama.

• Ławka rezerwowych Wigier: Podleśny, Baranowski, Kozak, Wroński, Ryczkowski, Karankiewicz i Adamek.

• W Suwałkach mamy dzisiaj piękną pogodę i miejmy nadzieję, że piłkarze swoim poziomem dostosują się do aury!

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec!

Adrian Milewski

Wigry - Zagłębie LIVE! Liczy się tylko komplet punktów

Wigry - Zagłębie LIVE! Liczy się tylko komplet punktów ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W 31 kolejce Nice I Ligi wszystkich zebranych o godzinie 19:00 na stadionie przy suwalskim Zarzeczu czeka arcyciekawy pojedynek drużyn, które w ostatnich kolejkach mogą zwiększyć sobie szanse na zdobycie drugiego miejsca w końcowej klasyfikacji w tabeli, a co za tym idzie - wywalczenie awansu do Lotto Ekstraklasy. Relacja LIVE w GOL24

Mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Meta pierwszoligowych rozgrywek jest już co raz bliżej i tylko Sandecja z dorobkiem 60 punktów na koncie praktycznie zapewniła sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce i tylko kataklizm mógłby spowodować by zespół z Nowego Sącza to utracił. Wciąż jednak trudno wskazać drugiego przyszłego beniaminka.

Mimo, iż mecz rozgrywany jest w środku tygodnia, licznie zgromadzonych kibiców tego dnia na Zarzeczu nie powinno zabraknąć. Szóste w tabeli Wigry Suwałki podejmą czwarte Zagłębie Sosnowiec, a różnica między tymi drużynami to zaledwie 1 punkt.

Gospodarze środowej potyczki w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli 8 punktów. Bezbramkowe remisy z Górnikiem Zabrze i Olimpią Grudziądz oraz wygrane 2:0 z MKSem Kluczbork i 3:2 z Drutex Bytovią Bytów plasuje drużynę Wigier na 6 lokacie w tabeli z dorobkiem 49 punktów. W ostatnim spotkaniu przeciwko podopiecznym Adriana Stawskiego zabrakło trzech podstawowych graczy - Damiana Kądziora, Omara Santany, a także Vaclava Cverny, którzy musieli odcierpieć karę za nadmiar kartek. Wigry udowodniły, że mimo braku najlepszego piłkarza I Ligi potrafią ograć rywala i strzelić aż 3 gole. W sobotę na listę strzelców wpisał się Kamil Adamek i dwukrotnie Kamil Zapolnik. Wszyscy w drużynie z bieguna zimna mają świadomość, że jeżeli chcą awansować to w środę po prostu muszą zgarnąć komplet punktów każdym możliwym sposobem.

Z dokładnie takim samym nastawieniem do spotkania podejdzie Zagłębie Sosnowiec, które w ostatnich 4 meczach wywalczyli 6 punktów. Sobotnia porażka z Miedzią Legnica 1:2 nie pokrzyżowała zbytnio planów, bo na swoim koncie nadal mają 50 punktów, czyli tyle ile obecny wicelider rozgrywek. Przeciwko Wigrom wyjdą nastawieni tylko i wyłącznie na zwycięstwo. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Zagłębia jest Martin Pribula, który strzelił 9 goli i z pewnością będzie chciał swój wynik poprawić w starciu z Wigrami.

Faworyta rozgrywek niewątpliwie bardzo ciężko jest wskazać. Obie drużyny prezentują bardzo dobry futbol i zdobywają sporo bramek. Miejmy nadzieję, że środowe spotkanie również będzie bardzo emocjonujące a na tablicy wyników po końcowym gwizdku arbitra nie będzie wyświetlał 0:0

Arbitrem tego spotkania będzie Paweł Pskit -z okręgu Łódzkiego.

Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Początek o 19:00.