Wigry Suwałki

2

Znicz Pruszków

1

• I to by było na tyle, Wigry zasłużenie pokonują beniaminka z Pruszkowa i dopisują sobie kolejne 3 oczka ! Znicz dzielnie się bronił ale zabrakło im zimnej krwi w ostatnich minutach i dali sobie wbić dwa gole. Cóż taki jest sport, Znicz musi szukać pierwszych punktów za tydzień a dziś sprawiedliwie wygrywa lepszy !

To wszystko ze stadionu w Suwałkach, dziękuję państwu i zapraszam na kolejne relacje. Żegnam się z państwem, Adrian Milewski

• Koniec spotkania ! Wigry Suwałki po emocjonującym meczu pokonują ostatecznie Znicz Pruszków 2:1 ! Co tu się działo !

• No i stało się ! Ostatnie minuty spotkania a na tablicy wynik 2:1 dla Wigier !

• Gooool Co tu się stało ! Wrzutka zawodnika Wigier uderzał Adamek, Misztal zbronił ale przy dobitce Zapolnika był już bez szans !

• Świetne podanie Kądziora a Adamek bez problemów pakuje piłkę do siatki ! Szykuje się emocjonująca końcówka !

• Goooooooooool ! Wigry gool !

• Kozak przedzierał się lewą stroną boiska podawał do Kądziora ale ten nie zdołał przejąć piłki .

• I kolejna żółta kartka, tym razem Wichtowski za brzydki faul w środkowej strefie boiska.

• Wigry odważnie stawiają na atak. Za obrońcę Bucholca kolejny napastnik - Zapolnik

• Za faul "żółtko" ogląda Kozak

• Niecały kwadrans z szansą dla Wigier na remis a kto wie, może nawet na wygranie tego meczu. Znicz musi bronić wyniku grając w osłabieniu

• Faul na Adamku i druga żółta kartka dla zawodnika gości ! Gorąco zrobiło się na boisku

• Kontra Wigier Adamek przebiegł dobre kilkanaście metrów ale wypuścił za daleko sobie piłkę..

• Zdaje się, że Znicz obrał taktykę Wigier sprzed tygodnia, mocno defensywnie, broniąc się na własnej połowie, szukając chwili wytchnienia drobnymi faulami .

• I druga zmiana w Wigrach. Debiut w barwach Wigier. Gambijczyk Kuku zastępuje Wrońskiego

• Druga zmiana w drużynie gości za strzelca jedynej jak na razie bramki Jagiełło wchodzi Kopciński

• Rzut wolny dla Wigier, z lewej flanki wrzuca Kądzior, ale przytomnie obrońcy Znicza oddalają zagrożenie

• Rzut rożny dla Wigier, wrzutka Kądziora, Augustyniak uderza głową niecelnie..

• Zamieszanie pod bramką Znicza, Adamkowi udaję się oddać strzał, który minimalnie mija bramkę !

• Zmiana w zespole gości schodzi Stryjewski a za niego Basiuk

• Wigry od początku drugiej odsłony szukają gola, na próbę strzału ze sporej odległości zdecydował się Augustyniak lecz zdecydowanie niecelnie.

• Zembrowski za wcześniejszy faul obejrzał zółty kartonik

• Uderzał Kądzior a Misztal z problemami interweniuje i będzie rzut rożny !

• Brzydki na zawodniku gospodarzy, Rzut wolny z 18 metra

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, na drugą połowę melduje się Kozak

• Zaczynamy drugą część spotkania ! Ze środka Wigry !

• Niespodziewanym wynikiem zakończyła się ta pierwsza połowa spotkania. Goście z Pruszkowa dobrze poczynali sobie na boisku jedynie przez pierwszy kwadrans. Później to całkowita dominacja Wigier, którzy byli blisko strzelenia bramki. Ostatecznie poszczęściło się gościom i to oni są w lepszej sytuacji. Co nas czeka w drugiej odsłonie spotkania ? Już niedługo się wszystko okaże.

• Koniec pierwszej połowy. Znicz prowadzi na wyjeździe z Wigrami 1:0.

• Minuta doliczona.

• GOOOOOL!!! JAGIEŁŁO!! ZNICZ PROWADZI!

• Znicz próbuje zaskoczyć rywala, faul Zocha, a sędzia odgwizduje rzut karny dla Znicza ! dość kontrowersyjna decyzja arbitra!

• Wigry kombinują, ale piłka wychodzi po za boisko i od bramki Misztal. Nie dzieje się zbyt wiele w ostatnich minutach tej pierwszej połowy

• Pierwsza ładna kombinacyjna akcja Znicza, piłkę z lewej strony dostał Banaszewski, jego strzał zablokowany !

• Trochę chaosu wdarło się na boisko i na razie poziom widowiska opadł..

• Pachnie golem dla gospodarzy, którzy swobodniej czują się na murawie budując swoje kolejne akcje. Znicz póki co musi cierpliwie czekać na swoją okazje.

• Kądzior ! Ależ było blisko ! świetne uderzenie z lewej nogi minimalnie przelatuje obok słupka !

• Świetnie teraz Wroński, lewą stroną boiska przedarł się przez obrońców dwukrotnie uderzał na bramkę i dwukrotnie został zablokowany. Rzut rożny dla Wigier

• Daleki wyrzut Bartkowskiego pod bramkę, głową uderzał Cverna lecz na posterunku Misztal

• Potężne uderzenie Damiana Kądziora zza pola karnego ale wysoko ponad bramką, a jeszcze gorzej zrobił to Zaborowski

• Teraz to Wigry mają więcej z gry i to właśnie gospodarze budują swoje akcje

• Wrzutka Bartkowskiego w pole karne głową uderza Radecki, piłka odbija się od poprzeczki a sędzia odgwizduje spalonego.

• Kolejny faul na zawodniku gości i tym razem sędzia pokazuje zółty kartonik Wrońskiemu

• Kolejny rzut wolny dla Znicza z okolic 20 metra strzelał Zaborowski a bramkarz Wigier piąstkuje na rzut rożny

• Wrzutka w pole karne z której nic nie wynikło i od bramki Hieronim Zoch

• twarda walka w środku boiska, faul Kądziora i rzut wolny dla Pruszkowian

• Znicz kolejny raz stara się rozgrywać piłkę szukając długiego podania w pole karne ale obrońcy Wigier są bezbłędni

• 4' Było blisko ! Wigry bardzo dobrze czują się w polu karnym rywala i w zamieszaniu piłkę uderza Adamek, interwencja bramkarza i pierwszy corner dla gospodarzy

• Goście budują swoje akcje od ataku pozycyjnego jednak póki co, rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska

• Rozpoczęli goście z Pruszkowa.

• Rezerwowi Znicz: Michał Bigajski, Grzegorz Janiszewski, Marcin Rackiewicz, Maciej Machalski, Piotr Basiuk, Krzysztof Kopciński, Adrian Paluchowski.

• Rezerwowi Wigry: Karol Salik, Tomasz Jarzębowski, Adrian Karankiewicz, Miłosz Kozak, Kamil Zapolnik, Kuku.

• W takich koszulkach zagrają dzisiaj piłkarze Wigier:

• Pruszkowianie nie mieli tyle szczęścia w swoim starciu – po naprawdę dobrej grze przegrali z Drutex-Bytovią Bytów. Znicz otworzył wynik spotkania bramką Rafała Zembrowskiego, ale potem stracił dwa gole, których nie udało się już odrobić. Trzeba jednak przyznać, że beniaminek postawił swoim rywalom twarde warunki i pokazał, że nie zamierza być w tej lidze przysłowiowym chłopcem do bicia.

• Piłkarze z Suwałk tydzień temu grali na wyjeździe z katowickim GKS-em. Mecz obfitował w sytuacje strzeleckie po obu stronach. Jedyną i zwycięską bramkę dla Wigier zdobył w 65. minucie Kamil Adamek. Po tym trafieniu suwalczanie cofnęli się do defensywy i nie pozwalali na wiele swoim rywalom, co pozwoliło dowieźć im do końca korzystny wynik.

• Witamy z Suwałk. W drugim piątkowym meczu 2. kolejki 1. ligi, Wigry zagrają u siebie ze Zniczem Pruszków. Zapraszamy na tekstową relację na żywo.