Cracovia

1

• KONIEC MECZU. Sędzia kończy Wielkie Derby Krakowa, na tablicy wyników 1:1.

• Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkowuje Cetnarski, ale Głowacki wybija piłkę.

• Kontra Wisły. Małecki ze skrzydła zagrywa do Brleka, który oddaje strzał, ale po nogach obrońców Cracovii.

• Goście wyraźnie przejmują inicjatywę w doliczonym czasie gry.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Covilo zagrywa do Szczepaniaka, ten do Jendriska, który oddaje strzał, ale zostaje on zablokowany.

• Akcja Cracovii. Na pole karne dośrodkowywał Cetnarski ,ale niecelnie z głowy obok bramki uderzył Szczepaniak.

• Sadlok uderza z rzutu wolnego, ale fatalnie strzela i posyła piłkę nad poprzeczką.

• Oba zespoły bardzo zachowawczo rozgrywają piłkę. Ewidentnie każda ze stron boi się popełnić jakiś błąd.

• Zmiana w Cracovii. Zejdzie strzelec bramki na 1:1 Krzysztof Piątek, a za niego pojawi się Mateusz Cetnarski.

• Zmiana w Wiśle. Brożek schodzi, wchodzi Ondrasek.

• Małecki zagrywa górną piłkę na pole karne, ale Sandomierski wybija.

• Dąbrowski fauluje w środku pola i otrzymuje żółtą kartkę.

• Jović opuszcza boisko, wchodzi Bartosz.

• GOOOL!!! CRACOVIA WYRÓWNUJE. Strzela Krzysztof Piątek, który po złym wybiciu piłki przez Jovicia uderza niewielkiej odległości i jest remis na R22.

• Sadlok także był bardzo aktywny przy tej sytuacji i dostaje również żółtą kartkę.

• Piątek otrzymuje żółtą kartkę za zamieszanie pod polem karnym. Wywiązała się z tego mała przepychanka. Sędzia mógł sięgnąć nawet po czerwień.

• Kontra Cracovii Budziński dostaje podanie na wolne pole od Jendriska, ale marnuje okazję trafiając w Załuskę.

• Popović zagrywa górną piłkę z rzutu rożnego, ale Wołąkiewicz wybija futbolówkę.

• Wisła mocno zagroziła Cracovii. Małecki wychodził do podania na skrzydle, ale został zblokowany przez Wołąkiewicza.

• Brzyski zagrywa z rzutu wolnego do Covilo, ale ten traci piłkę.

• Kolejna zmiana w Cracovii. Boisko opuszcza Wójcicki, a na murawie pojawia się Erik Jendrisek.

• Teraz gracze Cracovii w natarciu, ale próby ataków jednak niezbyt udane.

• Na boisko wchodzi Damian Dąbrowski za Sebastiana Stebleckiego.

• Brzyski otrzymuje żółtą kartkę.

• Budziński zagrywa górną piłkę na na pole karne, przechodzi ona przez Wójcickiego, ale po przedłużeniu podania nikt nie doszedł do tej piłki.

• Bardzo groźnie pod bramką Cracovii! Sadlok posłał dośrodkowanie na pole karne, uderza Głowacki, ale świetnie broni Sandomierski!

• Dośrodkowanie na pole karne z rzutu rożnego, ale Covilo wybija tę piłkę.

• Brzyski zagrywa do Szczepaniaka na pole karne, który uderza głową, ale Załuska broni.

• Obie ekipy wyszły na murawę bez zmian w składzie.

• GWIZDEK SĘDZIEGO I PIŁKARZE WISŁY ROZPOCZĘLI DRUGĄ CZĘŚĆ DERBÓW KRAKOWA!

Faule: 8 - 7

• Koniec pierwszej zaciętej połowy derbowego meczu w Krakowie. Na drugą połowę piłkarze wyjdą za kilkanaście minut. Do przerwy 1:0.

• Żółta kartka dla Stebleckiego.

• Cracovia kilka sekund po akcji Wisły przeprowadza kontratak, ale zbyt głębokie zagranie do jednego z piłkarzy Pasów, który wychodził na wolne pole.

• Teraz zawzięta wymiana ciosów. Wisła przeprowadziła szybki atak, ale do ostatniego dogrania na pole karne nie dobiegł Małecki.

• Bardzo blisko zdobycia bramki Cracovia! Z dystansu płaski strzał oddał Budziński,ale piłka minimalnie przeleciała obok lewego słupka bramki Wiślaków.

• Szczepaniak zagrywa do Covilo górną piłkę na pole karne, ale Głowacki w ostatniej chwili przerywa zagranie. Mogło być groźnie.

• Piłkarze Wisły postanowili inaczej rozegrać stały fragment gry. Podanie odebrał Sadlok, dośrodkował na pole karne, ale Covilo wybija.

• Rzut wolny na wysokości pola karnego tym razem dla gospodarzy.

• Brzyski dośrodkowuje, ale Szczepaniak nie potrafił skierować piłki w światło bramki.

• Wójcicki jest sfaulowany przez Małeckiego, rzut wolny na wysokości pola karnego dla Cracovii.

• Oficjalnie 28 907 kibiców jest obecnych na stadionie Wisły.

• Budziński uderza z dystansu, ale niecelnie. Mogło być wyrównanie gdyby pomocnik Pasów czyściej uderzył w piłkę.

• Dośrodkowanie Szczepaniaka ląduje w rękach Załuski.

• Małecki na spalonym.

• Uderzenie Deleu zostało zablokowane.

• Cracovia ma problemy z przedostaniem się na 30 metr bramki Wisły.

• Małecki zbyt mocno zagrał do Sadloka.

• Głowacki uderzył obok bramki.

• Nieudane dośrodkowanie Brzyskiego, które wybili obrońcy Wisły.

• Błąd w środku pola gości, Wisła przeprowadza kontratak, ale obrońcy Cracovii udaremniają szansę na gola.

• Cracovia próbuje odrobić stratę. Deleu dośrodkowuje ze skrzydła, ale na darmo, bo nikt z jego kolegów nie dochodzi do piłki.

• Petar Brlek niespodziewanie huknął z dystansu i nie zostawił szans Sandomierskiemu, trafiając w okienko bramki.

• GOOOL!!! Ależ szybko zaczęła Wisła 1:0 przy Reymonta, strzelcem bramki Petar Brlek.

• POCZĄTEK SPOTKANIA! Od środka zaczęli goście.

• Ławki rezerwowe obu drużyn

Wisła Kraków: Miśkiewicz, Żemło, Ondrasek, Mójta, Bartosz, Cywka, Guzmics.

Cracovia: Stępniowski, Bejan, Cetnarski, Wdowiak, Dąbrowski, Jendrisek, Ferraresso.

• Zapraszamy na relację LIVE z Wielkich Derbów Krakowa. Już za niespełna pół godziny obie drużyny wyjdą na murawę stadionu Wisły Kraków. Stadion powoli się zapełnia , szacuje się, że na mecz zawita ponad 25 000 widzów. Sektor gości także prawie pełny. Zapowiadają się wielkie emocje, obie strony na trybunach bardzo bojowo nastawione. Oby piłkarze tak samo nie zawiedli!