• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i oczywiście zapraszamy na kolejne! Ze stadionu przy Reymonta w Krakowie żegna się Filip Kliber.

• Koniec spotkania, Lech Poznań awansował do półfinału Pucharu Polski!

• Małecki za przepychanki słowne upomniany żółtą kartką.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Uryga był bliski zdobycia bramki głową, ale myli się z bliskiej odległości.

• Jović faulowany na wysokości pola karnego.

• Ostatnia zmiana po stronie Lecha. Gajos schodzi, w jego miejsce pojawia się Dudka.

• Lech chce jak najdłużej utrzymać się przy piłce, piłkarze wymieniają sporo podań w obronie.

• Koniec marzeń dla Wisły, Majewski pięknym uderzeniem podwyższa wynika na 4:2!

• Ostatnia zmiana w zespole Wisły. Drzazga zmienia Boguskiego.

• Żemło ogląda żółtą kartkę.

• Niewiele brakowało, a Lech strzeliłby do własnej bramki!

• Zmiana napastników w Lechu. Robak zmieniani przez Kownackiego.

• Widać, że druga bramka podbudowała Wiślaków. Śmielej atakują, przy czym nie popełniają błędów przy wyprowadzaniu piłki.

• Druga zmiana w Wiśle. Brożka zmienia Zachara.

• Zmiana w zespole Lecha. Jevticia zmienia Jóźwiak.

• Boguski oddaje strzał zza pola karnego po zamieszaniu w szesnastce Lecha, ale piłka wychodzi obok bramki.

• PATRYK MAŁECKI NA 2:3! Wisła jest już bliska wyrównania rezultatu!

• Sporo ostrej gry pojawiło się w ostatnich minutach. Zawodnicy obu zespołów popełniają wiele fauli.

• Pierwsza zmiana w zespole Wisły. Schodzi z boiska Popović, w jego miejsce wchodzi Bartosz.

• Jevtić zabawił się w polu karnym Wisły z jej obrońcami, ale oddaje niecelny strzał.

• Spóźniony z interwencją Mójta fauluje na wysokości pola karnego i arbiter nie ma wątpliwości - czerwona kartka dla obrońcy Wisły!

• Faul taktyczny Tetteha na Brożku w okolicach środkowej linii. Zawodnik Lecha napomniany żółtą kartką.

• Petar Brlek zdobywa pierwszą bramkę dla Wisły po błędzie Lecha w defensywie!

• Sędzia przerywa mecz, na boisku leży Jevtić.

• Świetna dwójkowa akcja Jevtić - Robak, ale ten drugi na pozycji spalonej.

• Drugą połowę rozpoczęli goście, czas na drugie 45 minut!

• Koniec I połowy, czas na 15 minut przerwy.

• Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej części spotkania.

• Świetna obrona Załuski, który z bliskiej odległości broni strzał Robaka!

• Brlek potężnie uderza sprzed szesnastki zupełnie niepilnowany, ale piłka minimalnie ponad bramką.

• Świetne wyjście Jevticia zza linii obrony Wisły. Pomocnik Lecha zabrał się z piłką i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Załuska był bez szans i "Kolejorz" wygrywa już 3:0!

• Składna akcja Wisły przed szesnastką Lecha, lecz przy ostatnim zagraniu myli się Boguski. Rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

• Dalekie zagranie Mójty w pole karne Lecha wprost na głowę Boguskiego, jednak uprzedza go Tetteh.

• Kolejna żółta kartka dla piłkarza Wisły. Tym razem ukarany Popović.

• MAKUSZEWSKI PODWYŻSZA NA 2:0 PO ŚWIETNYM PODANIU PRZEZ CAŁE POLE KARNE!

• Mójta faulował Makuszewskiego przy linii bocznej za co ogląda żółtą kartkę.

• Żółtą kartką napomniany Mączyński.

• Dośrodkowanie Kędziory z prawego skrzydła wgłąb pola karnego, lecz piłka nie znalazła nikogo z partnerów z drużyny.

• Lech prowadzi 1:0 po bramce Robaka z rzutu karnego!

• Majewski pada w polu karnym po pchnięciu Jovicia i mamy rzut karny dla Lecha!

• Uryga popełnia prosty błąd pod własną bramką przy wybiciu, jednak szybko go naprawia.

• Żaden z zespołów nie decyduje się na odsłonięcie. Trwa wymiana ciosów, przy czym oba zespoły są schowane za podwójną gardą.

• Burić wychodzi daleko od bramki, zmierza wprost na Brożka, który pada przed golkiperem Lecha. Gwizdek arbitra jednak milczy.

• Niedokładnie dośrodkowanie Brleka z lewego skrzydła. Futbolówka wychodzi za linię bramkową.

• Uderzenie Gajosa zablokowane. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Dwójka stoperów Lecha na własnej połowie. Reszta zawodników po przeciwnej stronie, Wisła zepchnięta do defensywy.

• Poteżne uderzenie Jevticia sprzed szesnastki. Załuska nie był nawet zmuszony do interwencji.

• Załuska niebezpiecznie przytrzymał piłkę przed bramką, kiedy zmierzał do niego Robak. Na szczęście dla Wisły wyszli z tej sytuacji bez szwanku.

• Od środka rozpoczęli już piłkarze Wisły!

• Przed rozpoczęciem spotkania prawdopodobnie kontuzji doznał Arkadiusz Głowacki, który nawet nie wybiegł na murawę. Zastąpił go Piotr Żemło.

• Zawodnicy oraz sędziowie już na murawie. W Krakowie ma miejsce minuta ciszy ku czci piłkarzy, którzy zginęli we wczorajszej tragedii.

• W Krakowie od kilku godzin pada śnieg, jednak murawa nie wygląda strasznie na chwilę przed pierwszym gwizdkiem.

• Pół godziny do rozpoczęcia spotkania, na stadionie przy Reymonta w Krakowie trwa rozgrzewka obu zespołów.

• Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Matus Putnocky, Robert Gumny, Dariusz Dudka, Dariusz Formella, Dawid Kownacki, Marcin Wasilewski, Kamil Jóźwiak.

• Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Piotr Żemło, Krzysztof Drzazga, Jakub Bartosz, Mateusz Zachara, Krystian Kujawa, Bartłomiej Purcha.

• Serdecznie witamy Państwa na naszym portalu! Już niebawem rozpoczniemy relację z 1/4 finału Polski między Wisłą Kraków a Lechem Poznań!