Wisła Kraków

3

Lechia Gdańsk

0

• Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne! Oczywiście na GOL24.pl. Komentował dla Państwa Filip Kliber.

• KONIEC MECZU, WISŁA WYGRYWA Z LECHIĄ 3:0!!!

• W ostatnich minutach Kazimierz Kmiecik zdecydował się na jeszcze jedną zmianę. Z boiska zszedł Brożek, którego zmienił Żemło.

• Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Zachara dobija Lechię! Świetna dwójkowa akcja z Mączyńskim i fantastyczne wykończenie napastnika gospodarzy!

• Kolejny niecelny strzał Kuświka z dobrej pozycji.

• Zaskakujące uderzenie Urygi, jednak golkiper Lechii na posterunku.

• Zmiana w zespole Wisły. Boisko opuszcza Brlek, którego zmienia Zachara.

• Co za podanie Brleka! Stolarski dosłownie w ostatniej chwili, przed samym polem karnym, interweniuj wślizgiem. W innym przypadku Małecki znalazłby się sam na sam z Saviciem.

• Jović głową przerywa akcję Lechii i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Końcówką palców Savić broni strzał Bartosza, który przed chwilą pojawił się na boisku!

• Kazimierz Kmiecik także decyduje się na zmianę. Ściąga Boguskiego, którego zmienia Bartosz.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Schodzi z boiska Chrapek, którego zastępuje Mila.

• Załuska niepewnie wychodził do interwencji i niewiele brakowało, a Kuświk zdobyłby dla Lechii pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

• Trwa napór Lechii. Goście chcą zdobyć jak najszybciej chociaż jedną bramkę, by złapać kontakt z przeciwnikiem.

• Boguski nie trafia z bliskiej odległości po dośrodkowaniu Sadloka z lewego skrzydła!

• M. PAIXAO NIE TRAFIA W BRAMKĘ!!!

• Małecki fauluje Kuświka w polu karnym i Lechia ma rzut karny!

• Świetne dośrodkowanie Peszki z rzutu wolnego, ale żaden z partnerów nie był w stanie go przeciąć.

• Naciskany przez M. Paixao Załuska popełnia błąd i wybija piłkę na aut.

• Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Kuświk.

• Piłkarze Wisły domagają się rzutu karnego, jednak arbiter jest nieubłagany. Razem z sędzią liniowym wskazują na rzut rożny.

• Mączyński bardzo mocno uderza ze słabszej nogi w kierunku dalszego słupka zza pola karnego. Niewiele brakło a podwyższyłby prowadzenie Wisły!

• Piłka w siatce, ale wcześniej ręką zagrywa Kuświk.

• Czas na drugą połowę! Od środka rozpoczęli już piłkarze Lechii.

• ...wchodzi także F. Paixao, który zmienia Wolskiego.

• W przerwie Piotr Nowak dokonał dwóch zmian. Schodzi Nunes, którego zmienia Stolarski...

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Wisła na przerwę schodzi z dwubramkową przewagą. Wracamy z relacją już za kwadrans!

• Do pierwszej części meczu sędzia dolicza 1 minutę.

• Żółtą kartką ukarany Peszko.

• Brożek fauluje przy zastawianiu piłki w polu karnym i piłka wraca do gości.

• Faul wracającego za Sadlokiem Paixao i Wisła ma rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

• Małecki uderza w kierunku dalszego słupka, ale znowu niewiele brakło do trzeciej bramki w tym spotkaniu.

• Indywidualna akcja Peszki, który świetnie przedarł się z piłką między trzema obrońcami Wisły, ale oddał za lekki strzał sprzed pola karnego.

• Potężna bomba Boguskiego z wysokości 12. metra minimalnie mija się z bramką. Savić mógłby tylko przyglądać się jak wpada do siatki, gdyby piłka zmierzała w światło bramki.

• Uderzenie Chrapka sprzed pola karnego, jednak wysoko ponad bramką.

• Popis w wykonaniu Wisły. Świetne wyjście spod pressingu z własnej połowy, wyprowadzenie kontrataku i rozegranie akcji. Do szczęścia dla krakowian zabrakło jedynie bramki, jednak świetnie zachował się w tej sytuacji Savić.

• Niesamowite rzeczy się dzieją w Krakowie! Wisła po bramce Boguskiego prowadzi już 2:0 w 28. minucie spotkania!

• CO ZA PARADA ZAŁUSKI! Golkiper Wisły obronił strzał Wolskiego z woleja, który zmierzał niemal pod samą poprzeczkę bramki!

• Peszko nie przyjmuje piłki w polu karnym Wisły i ląduje ona w rękach Załuski.

• Kolejna, dobra ofensywna akcja Wisły, jednak ponownie zabrakło ostatniego podania. Tym razem sytuację zmarnował Jović, którego podanie z prawego skrzydła bez problemów złapał Savić.

• Piłka po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu wolnego prześlizguje się po głowach Krasicia i Paixao, ale żaden z nich nie może skierować futbolówki w stronę bramki.

• Krasić próbował miękko dośrodkować w pole karne Wisły, ale świetnie w obronie był ustawiony Uryga.

• Oba zespoły stawiają na grę kombinacyjną w dzisiejszym spotkaniu. Tylko zawsze zawodnicy wybierają nieodpowiedni moment...

• Niedokładnie dośrodkowanie Boguskiego i Savić tylko oprowadza piłkę wzrokiem.

• GOOOOOOL DLA WISŁY! Ten, który miał nie zagrać w spotkaniu daje Wiśle prowadzenie już w 5. minucie meczu! Savić spóźnił się z interwencją i nie był w stanie obronić piłki, którą do bramki skierował Głowacki.

• Groźnie tym razem pod bramką Lechii! Piłkę za bramkę w ostatniej chwili wybija Vitoria i Brożek nie mógł do niej dojść.

• Zamieszanie w polu karnym Wisły. Piłkę z szesnastki ofiarnie wybija Sadlok, ale dopada do niej Paixao, który jednak oddaje niecelny strzał.

• Niedokładne podanie Małeckiego do zbiegającego na lewe skrzydło Sadloka. Aut dla Lechii.

• Pierwszy gwizdek sędziego, od środka rozpoczęli już zawodnicy Wisły!

• Przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy obu zespołów uczczą pamięć brazylijskich piłkarzy, którzy przed kilkoma dniami zginęli w katastrofie lotniczej.

• Piłkarze wrócili na kilka minut do szatni, niebawem znowu pojawią się na boisku.

• ... i graficzna prezentacja składów obu zespołów.

• Statystyki przed dzisiejszym meczem.

• Do składu Wisły wrócił Arkadiusz Głowacki, którego występ w dzisiejszym meczu stał do ostatniej chwili pod znakiem zapytania.

• Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Damian Podleśny, Sebastian Mila, Lukas Haraslin, Grzegorz Wojtkowiak, Flavio Paixao, Milen Gamakow, Paweł Stolarski.

• Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Piotr Żemło, Krzysztof Drzazga, Adam Mójta, Jakub Bartosz, Tomasz Cywka, Mateusz Zachara.

• Witamy Państwa na naszym portalu! Już za niecałą godzinę rozpoczniemy relację ze spotkania Wisła Kraków - Lechia Gdańsk.