0

Arka Gdynia

0

• Dziękuje Państwu za uwagę. Zapraszam na kolejne relacja NA ŻYWO, prowadzone przez nasz serwis.

• Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany, zaś w drugiej połowie Wisła zmiażdżyła rywala. Ostatnimi czasy w Arce źle się dzieje, zespół ten nie ma pomysłu na co raz to kolejnego rywala. Dziś podopieczni trenera Nicińskiego powinni cieszyć się z rezultatu. Wisła zaś powinna zamiast do szatni zejść na boczne boisko i popracować nad skutecznością, patrząc na dzisiejsze spotkanie inaczej nie można określić poczynań "Nafciarzy". Potyczka ta nie mogła także się podobać, faul za faulem. Konsekwencją tego są kary dla piłkarzy, rzadko się zdarza abyśmy podczas spotkania zobaczyli aż 6 kartek.

• KONIEC! Podział punktów w Płocku.

• Szósta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem Sobieraj.

• W 75 minucie odbyła się jeszcze zmiana w zespole Marcina Kaczmarka. Na boisku pojawil się Iliev, zmienił Krivetsa.

• Sędzia dolicza 4 minuty gry!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Hameha za Merebashviliego.

• Merebashvili dobrze wbiegł z piłka w pole karne i oddał niecelny strzał na długi słupek bramki strzeżonej przez Jałochę.

• Następna kartka dla zawodnika z Gdyni. Tym razem Siemaszko za uderzenie łokciem rywala.

• Kolejna szansa dla Wisły! Po zamieszaniu w polu karnym, piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Kiełpina.

• Furman popisał dobrym strzałem z rzutu wolnego. Jałocha dobrze interweniuje, lecz do niepilnowanej piłki nikt dobiegł. Bardzo gorąco pod bramką Arki.

• Żółtą kartkę obejrzał przed chwilą Marciniak.

• Dobra próba Yussuffa. Anglik dobrze opanował piłkę i oddał groźny, a zarazem niecelny strzał z okolic linii pola karnego.

• Yussuff ukarany kartką za faul na Piotrze Wlazło.

• Ostatnia zmian w zespole z Gdyni. Marciniak za Abbotta. Arka zostaje z jednym nominalnym napastnikiem na boisku.

• Dzisiejsze spotkanie dziwnie rozgrywa zespół z Gdyni. Wejście w pierwszą, jak i druga połowę podopieczni Grzegorza Nicińskiego mieli bardzo dobre. Zaś z upływem każdej minuty Arkowcy nie mają pomysłu na gospodarzy.

• Przed ostatnim zagrożeniem dla "Nafciarzy" odbyła się zmiana w zespole Arki. Yussuff za Błąda.

• Sylwestrzak! Kolejna okazja dla gospodarzy. Piłkarz ten powinien zdobyć gola, z niewielkiej odległości nie trafił w bramkę. Zagrożenie to było następstwem dobrej centry z prawej strony .

• Mogło być 1:0 Świetną okazję zmarnowali piłkarze Wisły Płock. Sobieraj wybija piłkę z linii bramkowej. To powinien być gol!

• Ależ teraz gorąco pod bramką Jałochy! Arka nie wie jak wyjść z pola karnego.

• Reca!Ależ miałby wejście ten zawodnik! Błąd popełnił Warcholak, na korzyść Merebaszwiliego. Ten wyłożył piłkę do Arkadiusza Recy, szczęśliwie dla gości piłkarz nie trafił w piłkę.

• Roszada także w szeregach gospodarzy. Reca za Kuna.

• Pierwsza zmiana. Siemaszko za Hofbauera.

• Wlazło dograł płasko w pole karne. Piłkarzy z Płocka dobrze uprzedził Szwoch.

• Wlazło fauluje Szwocha w środku boiska. Przy piłce Arka.

• Dobra próba teraz Błąda. Po centrze Warcholaka z lewej strony boiska pomocnik oddał strzał głową. Piłką powędrowała nad poprzeczką.

• Zagrania ręką Krivetsa z parwej strony boiska. Od stałego fragmentu zacznie Arka.

• Na boisku leży Hofbauer, opatrywany jest przez sztab medyczny. Pomocnik został brutalnie potraktowany przez łokieć Piotra Wlazło.

• Rzut wolny dla Arki. Dośrodkowanie Hofbauera wybijają obrońcy zespołu z Płocka.

• START drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy. Mało atrakcyjny mecz dla oka oglądamy dotychczas w Płocku. Remis to wynik sprawiedliwy, a rezultat to wciąż sprawa otwarta.

• Następne zagrożenie dla Wisły. Dobrze jednak zachował się Sobieraj, wybijając piłkę.

• Wlazło! Mogło być 1:0. Dośrodkowanie wykonane przez Furmana. Piłka trafiła do Wlazły, który oddał strzał z 5 metra. Dobrze refleksem popisał się Jałocha.

• Furman faulowany przez Szwocha. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Nieprzyjemny dla Kiełpina "centrostrzał", wykonany przez Błąda. Bramkarz z trudnościami interweniuje.

• Warcholak teraz faulowany z lewej strony boiska. Dobra szansa dla Arki.

• Stępiński ukarany kartonikiem za nieprzepisowe zagranie na Bożoku.

• Dobre dogranie Warcholaka z autu w stronę Hofbauera. Pomocnik Arki nie doszedł do piłki, ta zaś na koszt defensorów gospodarzy.

• Ładny kontratak ze strony gospodarzy. Na lewej stronie boiska piłkę stracił Kun, lecz ta trafiła do Krivetsa, który nie zrozumiał się z partnerem i piłkę "oddał" rywalom.

• Abbot dobrze wyłożył piłkę teraz na prawej stronie Abbot. Piłkę uderzył Błąd, pomocnik ten pomylił znacznie z ostrego kąta.

• Po zamieszaniu w polu karnym Nafciarzy piłka wypadła przed szesnastkę, do futbolówki doszedł Sobieraj i strzelił. Zagranie zostało zablokowane.

• Merebaszwili oddał techniczny strzał zza pola karnego. Jałocha z trudnością odbija piłkę, dobitka także dobrze powstrzymana przez bramkarza Arki.

• Żółtko dla Sołdeckiego za agresywny faul z prawej strony boiska.

• Jose Kante otrzymał piłkę od partnera. Na 20 metrze dobrze się obrócił i oddał strzał. Niecelnie, więc od bramki Jałocha.

• Bardzo dobry atak pozycyjny Wisły zakończony "bombą" Furmana. Piłka powędrowała nad poprzeczką.

• Szybka akcja Wisły szybko zażegana przez defensorów gości. Kolejna akcja to kontra Arkowców, lecz Abbot traci piłkę przy linii bocznej.

• Krivets teraz faulowany w środku pola przez Kakoko. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Kaczmarka.

• Piłkarze z Płocka domagają się rzutu karnego. Arbiter uznał, że Zbozień jest niewinny.

• Próba dogrania prostopadłej piłki do Abbota, lecz napastnik nie doszedł do piłki.

• Po chwili ofensywnych zapędów gości piłka przeszła do środka pola.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła do Sołdeckiego. Stoper pomylił się strzałem głową, z 5 metra.

• Hofbauer oddał teraz dobry strzał z 20 metra, piłka zatrzymała się na klatce piersiowej Bożić'a.

• Rzut wolny z lewej strony boiska dla Arki, lecz Błąd nie popisał się dobrym dośrodkowaniem.

• Pierwsze minuty spotkania to bardzo spokojne rozgrywanie piłki w środku pola.

• Zaczynamy! Od środka gospodarze.

• Sędzia Lasyk wyprowadza obie drużyny. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

• Trybuny w Płocku powoli się zapełniają, pozostało niespełna 10 minut do meczu. Który z beniaminków okaże się dziś lepszy? Przekonajmy się!

• SKŁAD GOŚCI:

• SKŁAD GOSPODARZY:

• Już tylko 20 minut dzieli nas od pojedynku beniaminków. Na murawie trwa rozruch zawodników.

• Witam, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam na relację NA ŻYWO!