• GOOOL! 2:1 po trafieniu Aleksandra Prijovicia!

• GOOOL! 2:0 dla Wisły po bramce Przemsława Szymińskiego!

• Malarz dobrze wyszedł z bramki i na 14. metrze wślizgiem uprzedził Gemegę

• W pojedynku powietrznym Rzeźniczak sfaulował Kiełpina

• Błąd Bożicia pod własna bramkę, wybił mu piłkę Prijović. Futbolówka trafiła do Kucharczyka, który strzelił prosto w Kiełpina

• Dwóch zawodników Legii zaatakował Kiełpina, ale bramkarz Wisły zachował spokój i pewnie wybił piłkę

• Wisła już w pierwszej akcji wywalczyła rzut rożny, piłkę dośrodkował Furmann, a na krótkim słupku najwyżej wyskoczył Bożić. Obrońca gospodarzy głową wpakował futbolówkę do siatki

• GOOL! Wisła prowadzi 1:0 po trafieniu Tomislava Bożicia!

• Początek meczu! Rozpoczęli gospodarze

• Piłkarze wychodzą na murawę, trybuny wypełnione w większości. Za chwilę początek meczu w Płocku

• Wisła Płock wygrała z Lechią Gdańsk 2:1 i przegrała 1:2 z Piastem Gliwice. Legia natomiast dwukrotnie zremisowała: ze Śląskiem 0:0 i Jagiellonią 1:1

• Trwa jeszcze rozgrzewa obu zespołów. Beniaminek z Płocka po dwóch kolejkach ma o punkt więcej niż mistrz Polski

• Trzeba przyznać, że beniaminek z Płocka ma ciekawy skład. Legia nie może liczyć na łatwe spotkanie zwłaszcza, że jej forma w lidze jest daleka od oczekiwań. W Wiśle jest wielu zawodników z ekstraklasowym doświadczeniem, a także kilku niezłych obcokrajowców. Przed sezonem do drużyny dołączył były legionista Dominik Furman, ze Stalą zadebiutował znany z gry w Lechu Siergiej Kriwiec (strzelił nawet gola).

• Rezerwowi Legii: Cierzniak, Wieteska, Vranjes, Jodłowiec, Langil, Niezgoda, Nikolić

• Rezerwowi Wisły Płock: Kryczka, Byrtek, Sylwestrzak, Merebaszwili, Kriwiec, D. Kun, Lebedyński

• Zapraszamy na relację na żywo z Płocka. Na Stadionie im. Kazimierza Górskiego Wisła zmierzy się z warszawską Legią.