Wisła Płock

2

Wisła Kraków

3

• To tyle z naszej strony! Zapraszamy szybciutko na mecz Legia-Lechia, hit 11. serii spotkań. Początek meczu o godz. 20:30!

• KONIEC MECZU! To goście z Krakowa nieoczekiwanie wygrywają w Płocku! Bardzo dobry mecz, sporo bramek, zwrotów akcji!

• To będzie pierwsza wygrana podopiecznych Dariusza Wdowczyka na wyjeździe w kampanii 2016/17!

• Świetna akcja Małeckiego! Zawodnik z Krakowa znów ratuje skórę Białej Gwieździe!

• GOOL!! PATRYK MAŁECKI!!

• Dwa strzały zablokowane, a trzeci Kriwca poleciał nad bramką.

• To jednak Iliev strzelał.

• Teraz Głowacki kapitalnie blokuje strzał Furmana.

• Kiełpin złapał futbolówkę, uruchomił kontrę, ale Drozdowicz nie dopadł do prostopadłej piłki.

• Zablokowany Popović, będzie korner.

• Głowacki zastępuje Zacharę.

• Gospodarze osiągnęli przewagę. Brakuje kropki nad i.

• Drozdowicz zmienia Kante.

• Sadlok strzelił mocno po ziemi, ale nie zaskoczył Kiełpina.

• Chwilę wcześniej Iliev zmienił Rogalskiego.

• Reca strzelał bardzo mocno głową , ale jednak się pomylił. Kolejna, świetna centra Furmana.

• Co ciekawe w obecnej kampanii. Gospodarze na własnym obiekcie jeszcze nie zremisowali, podobnie jak biała gwiazda na wyjeździe. Czyżby pierwszy podział punktów w sezonie?

• Boisko opuszcza Wlazło, a w jego miejsce pojawi się Reca.

• Gospodarze teraz maja przewagę. Krakowianie chyba zbyt łatwo dali sobie wydrzeć prowadzenie.

• Kante ładnie dograł do Gruzina, a ten bez problemu pokonał golkipera Wisły! Mamy remis!

• GOOL! GIORGI MEREBASZWILI!!!

• Sylwestrzak był o włos od bramki! Piłka po strzale lewego defensora bardzo w niewielkiej odległości minęła bramkę krakowian!

• Sporo walki w środku pola, mało konkretów - tak wygląda druga odsłona.

• Czekamy na kolejne ataki zarówno ze strony gospodarzy, jak i gości.

• Cywka zmienia Jovicia.

• Miśkiewicz wybija piłkę po centrze Furmana.

• Kolejny faul Jovicia. Zawodnik Wisły Kraków mocno ryzykuje.

• Pietrzak zmienia Mójtę.

• Gospodarze w idealnym momencie zaczęli odrabiać straty! Czeka nas ciekawe ok. 40 minut!

• Pewny strzał byłego legionisty!

• GOOL! DOMINIK FURMAN!

• Wlazło popisał się świetnym rajdem i został faulowany przez Mójtę w polu karnym!

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Rozpoczynamy drugie 45 minut!

• Wracamy na stadion im. Kazimierza Górskiego! Za kilka minut start drugiej części zawodów!

• Koniec pierwszej części! Do przerwy krakowanie prowadzą w Plocku 2:0!

• 7558 - tylu widzów zgromadziło się dziś na obiekcie Nafciarzy.

• Zbliżamy się powoli do końca pierwszej odsłony, w której to krakowianie są lepsi. Gospodarze natomiast muszą coś zmienić w swojej grze, aby odwrócić losy zawodów.

• Po drugiej stronie boiska spróbował Furman, ale efekt podobny, jak w przypadku Ondraska.

• Ondrasek uderzył bardzo niecelnie.

• Miskiewicz odbił piłkę poza boisko! Dobre, dwie akcje gospodarzy!

• Jović wybił piłkę z linii bramkowej! Jeden z gospodarzy był bliski zdobycia bramki!

• Jak na razie mamy do czynienia z niespodzianką w Płocku!

• Węgier wykorzystał dobrą centrę Jovicia, a Kiełpin nie miał szans na skuteczną interwencję!

• GOOL!! RICHARD GUZMICS!

• Kolejny stały fragment gry. Tym razem z prawej strony.

• Małecki wywalczył kolejny korner.

• Płocczanie mają dziś ewidentny problem z przedarciem się przez zasieki krakowian.

• Wlazło poturbowany przez Mójtę.

• Kiepska centra Kriwca. Z 5. metra rozpocznie Miskiewicz.

• Troszkę zawodzą miejscowi. W Płocku na razie lepiej wyglądają przyjezdni.

• Krakowianie wywalczyli korner.

• Mójta uderzył z 26. metra z rzutu wolnego jedynie w mur.

• Centra jednego z płocczan odbiła się od Mójty i Miskiewicz zbił piłkę na poprzeczkę!

• Furman zagrywał z rzutu wolnego w szesnastkę gości. tam Sylwestrzak nie trafił piłki zbyt dobrze, która nie zmierzała w światło bramki.

• Gospodarze muszą ruszyć do przodu odważniej. Dotychczas Miskiewicz nie został zmuszony do wielkiego wysiłku.

• Kapitalna akcja Białej Gwiazdy! Jović centruje przed pole karne. Tam Małecki zagrał do Ondraska, który podał do Zachary, a napastnik Wisły trafił do bramki rywali!

• GOOL!!! MATEUSZ ZACHARA!

• Wykrakałem. Strzał głową Wlazło po centrze Sylwestrzaka mija bramkę gości.

• Nadal czekamy na celny strzał. Szczególnie bardziej aktywni powinni być gospodarze.

• W pierwszych minutach więcej z gry mają goście. kilka strzałów zablokowanych i uderzenie w słupek Małeckiego z 2. minuty robią pozytywne wrażenie.

• Merebaszwili przedzierał się lewą stroną, ale w ostatniej fazie akcji źle dograł w pole karne.

• Strzały Małeckiego i Ondraska zablokowane, a próba nr 3 przeleciała nad bramką gospodarzy.

• Jović pierwszy otrzymuje żółty kartonik. Ostry atak zawodnika Białej Gwiazdy!

• Zaczynamy Wiślackie Derby!

• Zawody poprowadzi dziś Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Rezerwowi Wisły Płock: Kryczka, Byrtek, Reca, Drozdowicz, Stefańczyk, Hemeha, Iliew

• Rezerwowi Wisły Kraków: Zając, Pietrzak, Głowacki, Uryga, Cywka, Drzazga, Brlek

• W poprzedniej kolejce zespół Marcina Kaczmarka bezbramkowo zremisował w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką, a krakowianie podzielili się punktami z Legią Warszawa (0:0).

• Płocczanie zajmują obecnie w tabeli 6. miejsce, mając na koncie 15 punktów. Podopieczni Dariusza Wdowczyka z dorobkiem 7 punktów zamykają tabelę Ekstraklasy.

• Witamy serdecznie! O godz. 18 rozpoczną się derby Wisły! Do Płocka przyjechała Biała Gwiazda! Serdecznie zapraszamy na relację!