2

Zagłębie Lubin

1

• Ja już się z Państwem na dzisiaj żegnam. Dziękuję za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Zwycięstwo Wisły Płock pozwoli drużynie wciąż myśleć o grze w grupie mistrzowskiej natomiast przegrana Zagłębia znacznie utrudni im walkę o europejskie puchary.

• Byliśmy świadkami bardzo dziwnego spotkania w Płocku. W pierwszej połowie byliśmy świadkami naprawdę interesującego widowiska, niestety druga połowa kompletnie nie spełniła oczekiwań. Szczególnie Zagłębie wyszło na II połowę spotkania bez pomysłu na wygranie tego spotkania, a zmiany wykonane przez Piotra Stokowca tylko pogorszyły obraz drużyny z Lubina.

• Paweł Gil kończy spotkanie.

• Jeszcze jedna zmiana w Wiśle. Schodzi Piotr Wlazło, a na boisku pojawia się Bartłomiej Sielewski.

• Zmiana w drużynie Marcina Kaczmarka. Nie pogra już dzisiaj strzelec pierwszej bramki dla Wisły Jose Kante w jego miejsce pojawia się Mateusz Piątkowski.

• Merebaszwili przejął piłkę zboku na wysokości pola karnego, ruszył z piłką w kierunku bramki Zagłębia minął dwóch rywali i precyzyjnym strzałem pokonuje Polacka. Mamy niespodziankę w Płocku.

• Cóż za bramka Giorgi Merebaszwili!!!!!!!

• Strzał z dystansu Woźniaka w bezpiecznej odległości mija bramkę Wisły.

• Piotr Stokowiec zdejmując z boiska Filip Starzyński w miejsce którego pojawia się Jan Vlasko, wykorzystał ostatnią zmianę w swoim zespole.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Arkadiusz Reca, a na boisku pojawił się Damian Piotrowski.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska zaskoczyło Polaczka lecz na jego szczęście piłka odbiła się od poprzeczki. Szczęścia jeszcze próbował Kante ale jego strzał minął bramkę Zagłębia.

• Sylwestrzak stanął przed fantastyczną okazją na zdobycie bramki, niestety z najbliższej odległości nie trafił dobrze w piłkę.

• Druga zmiana w drużynie Piotra Stokowca, schodzi Łukasz Janoszka, a do gry został delegowany Krzysztof Janus.

• Niestety ale do tej pory druga połowa spotkania jest dużo mniej emocjonująca niż pierwsza i wygląda jakby żadna z drużyn nie miała pomysłu na pokonanie bramkarza rywali.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Filip Jagiełło w jego miejsce na boisku pojawił się Adam Rakowski

• Faulowany Kante w środku boiska.

• Starzyńskiego strzela ale piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę Kiełpina.

• Faul Rogalskiego przed własnym polem karnym i będzie okazja na strzał dla Starzyńskiego.

• Fragment spokojniejszej gry obu drużyn.

• Byrtek wbiega na boisko.

• Leży na murawie Damian Byrtek, wygląda na uraz barku. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i będzie w stanie kontynuować grę.

• Janoszka wbiega w pole karne podaje do Woźniaka lecz bardzo niedokładnie i wybijają obrońcy Wisły.

• Furman zademonstrował swoje umiejętności mijając zawodników z Lubina podał do Sylwestrzaka, ten szybko do Kante lecz obrona Zagłębia zdążyła się przygotować do obrony i wybijają piłkę daleko od własnego pola karnego.

• Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Miejmy nadzieję, że czeka nas przynajmniej tyle emocji co w pierwszej połowie.

• Na ciąg dalszy relacji zapraszam zaraz po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. W Płocku jesteśmy świadkami na prawdę ciekawego widowiska. Po pierwszej połowie mamy remis 1:1 ale jestem przekonany że wynik ten nie zadowala żadnej ze stron dzięki czemu w drugiej połowie czeka nas jeszcze więcej emocji.

• Filip Starzyński próbował strzału z dystansu, lecz jego uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Kiełpina.

• Fantastyczny strzał z dystansu Merebaszwilego wprost w poprzeczkę. Dużo szczęścia miała drużyna z Lubina.

• Dobre dośrodkowanie Furmana ale tym razem na posterunku Cotra i jeszcze jeden rzut rożny.

• Lewą flanką pognał Reca i wywalczył rut rożny. Znowu do piłki podchodzi Dominik Furman.

• Było groźne pod bramką Wisły ale z piłkarzom Marcina Kaczmarka sprzyja szczęście i wciąż mamy remis.

• Gooollll. Krótko rozegrane dośrodkowanie z rzutu rożnego przez Giorgio Merebaszwilego wprost na głowę Jose Kante i mamy już 1-1 w Płocku.

• Filip Starzyński ponownie dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, tym razem kompletnie nie dokładnie.

• Maksymilian Rogalski ukarany żółtą kartką przez sędziego za wślizg na Filipie Jagiełło.

• Cały czas przy piłce Zagłębie ale na razie nie mają pomysłu jak dostać się pod bramkę Kiełpina.

• Bardzo dobre spotkanie rozgrywa dzisiaj Filip Jagiełło, który idealnie rozrzuca piłkę pomiędzy swoimi kolegami.

• Gol!!!!! Precyzyjne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego wykorzystał Marin Nespor, który fantastycznym strzałem głową pokonuje bramkarza Wisły!

• Giorgi Merebaszwili, zostaje ukarany żółtą kartką i będzie szansa na bramkę dla Zagłębia.

• Stefańczyk próbował dośrodkować ale trafia prosto w nogi Cotry. Rzut rożny dla Wisły.

• Giorgi Merebaszwili fantastycznie dośrodkował w pole karne, a tam z najbliższej odległości Arkadiusz Reca trafia prosto w Polaceka. Fantastyczna okazja gospodarzy.

• Zagotowało się trochę pod bramką Zagłębia ale sędzia odgwizdał przewinienie zawodnika z Płocka.

• Swoją techniką błysnął Filip Starzyński, po jego podaniu w świetnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Woźniak ale ponownie na posterunku bramkarz Wisły.

• Piotr Wlazło strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza Zagłębia ale niestety piłka nie leciała w światło bramki.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką Wisły ale Seweryn Kiełpin przytomnie łapie piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynają gospodarze.

• Do meczu pozostało już niespełna 27 minut, a na relację zapraszam wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.

• Natomiast gospodarze zajmują obecnie 13 pozycję w ligowej tabeli utrzymując bezpieczny dystans nad miejscami spadkowymi. Mimo znacznej przewagi Płockiej Wisły nad drużynami z Chorzowa i Łęcznej już nie długo dojdzie do podziału punków w tabeli, a co za tym idzie Marcin Kaczmarek musi motywować swoich piłkarzy do ambitnej walki.

• Goście zajmują obecnie 5 pozycję w ligowej tabeli i jeżeli nie chcą stracić dystansu do uciekających drużyn muszą wrócić z Płocka z 3 punktami. Po zeszłorocznej nie udanej przygodzie zespołu z Lubina w Europejskich Pucharach, Zagłębie jeżeli marzy o rehabilitacji w tym roku musi regularnie zdobywać punkty tym bardziej że walka o puchary w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco.

• Już za 30 minut rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie 23 kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Płocka Wisła podejmować będzie Zagłębie Lublin.