3

Chrobry Głogów

4

• Arbiter zakończył spotkanie. Chrobry wygrał pierwszy mecz w sezonie!

• Bartosz Kwiecień wytrzymał presję. Zawodnik gości strzelił pewnie w prawy róg bramki strzeżonej przez Witana. Chrobry znów na prowadzeniu! Ależ spotkanie!

• GOOOOOL! BARTOSZ KWIECIEŃ!

• Arbiter podyktował rzut karny dla Chrobrego!

• Sędzia doliczył 180 sekund do drugiej połowy spotkania.

• Damian Sędziak ukarany żółtą kartką.

• Po dośrodkowaniu Damiana Sędziaka znakomitą okazję miał Łukasz Szczepaniaka, ale uderzył ponad poprzeczką!

• Aktywny w dzisiejszym spotkaniu Sylwester Patejuk wywalczył korner dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Damian Sędziak. Zawodnik gości uderzył piłkę głową dosyć lekko, ale ta przeleciała nad zbyt daleko wysuniętym Witanem i wpadła do siatki.

• GOOOOOL! DAMIAN SĘDZIAK!

• Gospodarze mogli zdobyć kolejną bramkę. Silny strzał Piotra Darmochwała obronił jednak Karol Szymański!

• I w miejsce Mateusza Machaja na murawie zameldował się Damian Kowalczyk.

• Tomasz Sedlewski wszedł w miejsce Dawida Pożaka.

• Wprowadzony niedawno na boisko Piotr Darmochwał zagrał prostopadle do Mateusza Olszaka. Zawodnik gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzałem między nogami pokonał Szymańskiego.

• GOOOOOOL! MATEUSZ OLSZAK!

• Strzelał z dystansu Arkadiusz Maksymiuk, ale niecelnie. Od bramki rozpoczął Karol Szymański.

• Zmiana także w ekipie gości. W miejsce Dominika Kościelniaka wszedł Karol Danielak.

• Piotr Darmochwał zameldował się na boisku w miejsce Konrada Nowaka.

• Po bramce jeszcze wzmógł się doping dla gospodarzy. Do wejścia na boisko szykuje się Piotr Darmochwał.

• Adrian Popiołek z lewego skrzydła dograł idealną piłkę do Sylwestra Patejuka. Pomocnik Wisły musiał tylko odpowiednio dostawić nogę, co też uczynił. Wisła Puławy wyrównała na 2:2.

• GOOOOOL! SYLWESTER PATEJUK!

• Szybka akcja gospodarzy. Dawid Pożak zagrywa do Sylwestra Patejuka, ten zdecydował się oddać strzał w pełnym biegu. Uderzenie było jednak niecelne.

• Za Pawła Wojciechowskiego wchodzi Damian Sędziak.

• Chrobry miał rzut rożny, ale centra była niedokładna. Obrońcy Wisły zbyt krótko wybili futbolówkę, która spadła pod nogi Bartosza Kwietnia. Zawodnik Chrobrego uderzył przy lewym słupku, a Andrzej Witan nie zdołał sięgnąć piłki. 2:1 dla gości!

• GOOOOOOL! BARTOSZ KWIECIEŃ!

• Bartosz Kwiecień ostro sfaulował Konrad Nowaka i obejrzał żółtą kartkę.

• Sylwester Patejuk zdecydował się na indywidualny rajd. Minął trzech zawodników gości, ale kolejny piłkarz już go zatrzymał.

• Sebastian Duda dośrodkował w szesnastkę. Tam uderzał jeden z graczy gospodarzy, ale wyraźnie ponad poprzeczką.

• Po szybkim rozegraniu futbolówki przez gospodarzy ta trafiła w pole karne do Konrada Nowaka. Napastnik Wisły oddał strzał, ale piłka nieznacznie minęła słupek.

• Obrońca gospodarzy będzie mógł kontynuować grę. W ataku gospodarze. Piłka zagrana w kierunku Konrada Nowaka, ale zbyt mocno.

• W starciu z rywalem ucierpiał Michał Budzyński.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wisła Puławy remisuje z Chrobrym 1:1.

• Arbiter Lasyk przedłużył pierwszą połowę o 60 sekund.

• Sylwester Patejuk bardzo dobrze wrzucił piłkę z rzutu wolnego, a Klimas Gusocenko głową wbił ją do siatki. W tej sytuacji niezbyt pewnie interweniował Karol Szymański.

• GOOOOOL! KLIMAS GUSOCENKO!

• Rzut wolny dla Wisły Puławy. Faulowany był Adrian Popiołek.

• Paweł Wojciechowski strzela z dość ostrego kąta. Andrzej Witan na posterunku.

• Mateusz Olszak podawał do Konrada Nowaka, ale zbyt mocno i futbolówkę złapał Karol Szymański.

• Zupełnie nieudana interwencja Michała Budzyńskiego i goście mają rzut rożny.

• Gospodarze próbowali wyjść z kontratakiem, ale Łukasz Szczepaniak faulem zatrzymał tą akcję.

• Mateusz Olszak pojawia się na murawie w miejsce Sebastiana Głaza.

• Masażyści musieli udzielić pomocy Sebastianow Głazowi. Wygląda na to, że potrzebna będzie zmiana.

• Indywidualna akcja Sebastiana Głaza. Zawodnik Wisły stracił futbolówkę. Przy okazji nabawił się jeszcze urazu.

• Arkadiusz Maksymiuk sfaulował Dominika Kościelniaka i sędzia Lasyk ukarał go żółtą kartką.

• Sebastian Głaz wrzucił piłkę w pole karne. Karol Szymański piąstkuje na rzut rożny.

• Maciej Kona uderzał zza linii 16 metra, ale pewnie wyłapał futbolówkę Andrzej Witan.

• Wrzutkami w pole karne próbują stworzyć zagrożenie pod bramką Szymańskiego gracze Wisły Puławy. Golkiper Chrobrego złapał jednak dośrodkowanie Konrada Nowaka.

• Dośrodkowanie gości z rzutu wolnego. Centra nie była zbyt mocna, ale mimo to z małymi problemami złapał futbolówkę Andrzej Witan.

• Nerwowo rozpoczęli to spotkanie gospodarze. Brakuje im dokładności i spokoju w rozegraniu piłki. Przed chwilą futbolówkę stracił Arkadiusz Maksymiuk.

• Ależ to był błąd defensywy gospodarzy. Michał Budzyński zbyt krótko zagrał do Witana, a futbolówkę przejął Mateusz Machaj. Były zawodnik Lechii uderzył po długim rogu i zaskoczył golkipera Wisły.

• GOOOOOOL! MATEUSZ MACHAJ!

• Wiślacy próbowali kontry, ale bardzo szybko została ona zatrzymana. Chwilę później faulował jeszcze Arkadiusz Maksymiuk.

• Dynamicznie pociągnął z piłką Dawid Pożak, ale dośrodkowanie było już niedokładne.

• Futbolówka zagrana w kierunku Pawła Wojciechowskiego. Napastnik Chrobrego został jednak uprzedzony przez Andrzeja Witana.

• Gwizdek arbitra Piotra Lasyka z Bytomia. Zaczęli od środka zawodnicy Chrobrego!

• W Puławach rozbłysły jupitery, a obie jedenastki są już na murawie. Za kilka chwil początek pojedynku w Puławach.

• Na razie po dobrej postawie Chrobrego w poprzednim sezonie pozostały wspomnienia. Obecny głogowianie rozpoczęli od przegranej w Olsztynie ze Stomilem 0:3, następnie przegrali u siebie z GKS Katowice 0:2, bezbramkowo zremisowali ze Zniczem w Pruszkowie, a w ostatniej serii spotkań ulegli przed własną publicznością spadkowiczowi z krajowej elity, Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:2.

• Rezerwowi Chrobrego: Sławomir Janicki, Sebastian Boniecki, Michał Bednarski, Karol Danielak, Damian Kowalczyk, Sebastian Murawski, Damian Sędziak

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Wisły: Nazar Penkovets, Patryk Darmochwał, Mateusz Olszak, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Konrad Szczotka, Bartosz Tetych

• Mimo, że gospodarze są beniaminkiem, to wystąpią w roli faworyta starcia z Chrobrym. Przynajmniej tak wskazuje tabela. Wisła Puławy po 4 kolejkach jest czwarta, mając w swoim dorobku siedem punktów. Ekipa z Głogowa zajmuje ostatnie, osiemnaste miejsce, mając zaledwie oczko.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym Wisła Puławy zmierzy się z Chrobrym Głogów. Beniaminek z Puław po pierwszej ligowej porażce z Wigrami w Suwałkach, będzie się starał zrehabilitować w spotkaniu przed własną publicznością.