Wisła Puławy

2

Bytovia Bytów

1

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni!! Wisła Puławy wygrywa z Bytovią 2:1 po ciekawym spotkaniu.

• Żółtą kartką ukarany również Martin Cseh.

• Sylwester Patejuk ukarany żółtą kartką. Gospodarze ofiarnie bronią wyniku!

• Sędzia doliczył 5 minut!

• GOOOLL dla Wisły!! Z rzutu karnego piłkę pewnie uderzył Sebastian Głaz!!

• Sylwester Patejuk prosi o pomoc fizjoterapeuty.

• Tomasz Kafarski decyduje się na drugą zmianę. Jakub Bąk w miejsce Michała Efira.

• Konrad Nowak urwał się obrońcom, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

• Żółtym kartonikiem ukarany został Bartłomiej Poczobut.

• Konrad Nowak uderza mocno. Piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki!

• GOOOLL dla Wisły!! Konrad Nowak strzelcem gola!

• Zmiana w zespole gości. Kamil Wacławczyk opuszcza boisko. W jego miejsce Bartłomiej Poczobut.

• Robert Mandrysz leży na boisku trzymając się na nogę, na co kibice Wisły reagują gwizdami sugerując sędziemu, że zawodnik gości gra na czas.

• Trener gospodarzy sięga po ostatnia zmianę. Boisko opuszcza Dawid Pożak. W jego miejsce wchodzi Piotr Darmochwał.

• Konrad Szczotka schodzi z murawy. Mateusz Olszak melduje się na murawie.

• Kolejny raz z dobrej strony pokazał się Sylwester Patejuk, który został faulowany na wysokości pola karnego.

• Konieczna zmiana. Schodzi kontuzjowany Mateusz Pielch. w jego miejsce Tomasz Sedlewski.

• Mateusz Pielach prosi o pomoc masażysty.

• Sylwester Patejuk wziął na siebie ciężar gry. Tym razem jego dośrodkowanie obrońcy rywala wybijają na rzut rożny.

• Lewy skrzydłem na bramkę gości popędził Sylwester Patejuk, który nie mając wsparcia kolegów uderzył z dystansu. Piłka uderzyła w boczną siatkę.

• Kolejny strzał gości. Tym razem Kamil Wacławczyk uderzył wysoko nad bramka.

• Goście odpowiadają strzałem, który blokuje Ivan Lytvynyuk i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Gospodarze rzucili się do ataku. Dawid Pożak dośrodkowywał w pole karne, ale sytuację wyjaśniają obrońcy Bytovii.

• Zaczynamy II połowę. Przy piłce goście

• Sędzia kończy I połowę. Wracamy za kilkanaście minut.

• Łukasz Wróbel pokonuje bramkarza rywali.

• Mamy pierwszą w tym meczu żółtą kartkę. Ukarany nią został zawodnik Bytovii, Artur Formela.

• Gospodarze próbowali szybkiej ko kontry, jednak Sylwester Patejuk dośrodkował wprost w ręce Gerarda Bieszczada.

• Goście coraz bardziej dominują. Tym razem strzał oddał Robert Mandrysz i nie wiele zabrakło by pokonać bramkarza.

• Obrońca Wisły podał zbyt lekko do Andrzeja Witana i gospodarze sami stworzyli sobie kłopoty, co spotkało się gwizdami ze strony kibiców.

• Goście próbowali strzału z dystansu, jednak od dłuższego czasu nie mogą zagrozić bramce rywala.

• Robert Mandrysz dośrodkował w pole karne, jednak zrobił to bardzo niecelnie i tym razem bramkarz gospodarzy nie musiał interweniować.

• Dobrze w dzisiejszym meczu czyta grę Andrzej Witan, który wyłapuje wszystkie piłki centrowane w pole karne.

• Niepilnowany Artur Formela dostał piłkę, którą uderzył w słupek!!

• Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Konrad Nowak. Wyszedł do prostopadłego podania i tylko ofiarna interwencja obrońców gości pozwoliła zażegnać niebezpieczeństwo.

• Konrad Nowak próbował strzału, jednak zrobił to z ostrego konta i skończyło się na kolejnym rzucie rożnym dla Wisły.

• Bartosz Tetych po dynamicznej akcji dośrodkował w pole karne, jednak zawodnicy Bytovii wybili piłkę na rzut rożny.

• Sebastian Kamiński próbował strzału z dystansu, jednak zrobił to zbyt lekko i bramkarz gospodarzy nie miał problemu z obroną tego strzału.

• Sebastian Kamiński dośrodkował z rzutu rożnego, jednak Andrzej Witan wybił piłkę.

• Martin Cseh dopuścił się faulu. Rzut wolny dla Wisły.

• Gospodarze zaczynają mecz od długiej wymiany piłki w środku pola. Oba zespoły nie zamierzają rzucić się do ataku.

• Sędzia rozpoczyna mecz, przy piłce gospodarze!

• Za chwilę zespoły rozpoczną mecz!

• Obsada sędziowska na dzisiejszy mecz: Sebastian Jarzębak, Adam Jakubczyk, Damian Rokosz

• Z kolei na ławce Bytovii zasiedli dziś: Michał Szromnik, Krzysztof Bąk, Jakub Bąk, Mario Cieślik, Mateusz Klichowicz, Omar Montedere, Bartłomiej Poczobut

• Na ławce rezerwowych Wisły znaleźli się: Nazar Penkovets, Piotr Darmochwał, Klimas Gusocenko, Mateusz Olszak, Adrian Popiołek, Patryk Słotwiński, Tomasz Sedlewski

• Z kolei goście zaczęli ten sezon od zwycięstwa na Zniczem Pruszków 2:1. Jednak w drugiej kolejce musieli uznać wyższość Podbeskidzia Bielsko-Biała z którym przegrali 0:2.

• Gospodarze dzisiejszego meczu w pierwszej kolejce zremisowali bezbramkowo z MKS Kluczbork, a następnie pokonali 1:0 Olimpię Grudziądz.

• Mecz ten nie ma zdecydowanego faworyta i oba zespoły powinny zagrać o pełną pulę.

• Witam serdecznie! Przed nami mecz Wisła Puławy - Drutex-Bytovia. Na relację zaprasza Mateusz Wojciechowski.