Mecz Wisła Puławy - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Wisła Puławy - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

• 90+3. Koniec meczu! Wisła Puławy - GKS Katowice 0:3!

• 90+2. Żółtą kartką ukarany Mikołaj Lebedyński.

• 90+1. Sylwester Patejuk uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3 minuty.

• Bardzo dobra okazja dla GKS-u! Mandrysz stanął oko w oko z bramkarzem Wisły, ale przegrał ten pojedynek!

• Dużo niedokładności po stronie gospodarzy. Teraz zbyt mocne zagranie do Nowaka i piłka opuściła boisko.

• Fabian Hiszpański zmienia Tomasza Sedlewskiego.

• Ładna akcja Prokicia, ale z jego uderzeniem poradził sobie bramkarz Wisły.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Konrad Nowak zastępuje Piotra Darmochwała.

• Arkadiusz Maksymiuk brzydko sfaulował Zejdlera i ogląda zasłużoną żółtą kartkę.

• Wisła jest już pogodzona z losem. Próbuje atakować, ale widać brak wiary w powodzenie tych akcji.

• Tomasz Sedlewski sfaulował Andreje Prokicia i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Andreja Prokić pojawia się w miejsce Grzegorza Goncerza.

• GOOOLLL!! Mikołaj Lebedyński skutecznie dobił uderzenie Tomasza Foszmańczyka! 3:0 dla GKS-u Katowice!

• Sylwester Patejuk zmienia Konrada Szczotkę.

• Gospodarze starają się mocno naciskać GKS, ale goście z Katowic radzą sobie z atakami Wisły.

• Grzegorz Goncerz uderzył piłkę z woleja, ta trafiła w obrońcę gospodarze i GKS ma rzut rożny.

• Mamy drugą zmianę w GKS-ie. Kamil Jóźwiak opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Paweł Mandrysz.

• Piłkarze z Puław oddali dwa uderzenia w krótkim odstępie czasowym, ale za każdym razem górą był Mateusz Abramowicz.

• Odpowiedź GKS-u, ale Kamil Jóźwiak uderzył wysoko nad bramką.

• Seria dośrodkowań w pole karne GKS-u, ale za każdym razem obrońcy z Katowic wychodzili z opresji.

• Nieudane dośrodkowanie Jakuba Smektały i grę od bramki wznowi Mateusz Abramowicz.

• Łukasz Zejdler faulował w środku pola zawodnika Wisły i został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Mikołaj Lebedyński zmienia Armina Cerimagicia.

• Koniec 1 połowy.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 1 minutę.

• Falowany był Tomasz Foszmańczyk i GKS ma kolejny rzut wolny.

• Tak Grzegorz Goncerz podwyższył prowadzenie GKS-u.

• Próba dalekiego zagrania do Jakuba Smektały, ale pomocnik Wisły nie opanował piłki.

• Piotr Darmochwał brzydko fauluje Łukasza Zejdlera, ale sędzia nie pokazuje zawodnikowi Wisły żółtej kartki.

• Arkadiusz Maksymiuk zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie i piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Na razie bardzo dobre spotkanie rozgrywają goście z Katowic. Podopieczni Jerzego Brzęczka umiejętnie rozgrywają piłkę i konstruują kolejne ataki.

• Rozkręciło nam się spotkanie w Puławach. Przed chwilą w polu karnym gospodarzy padł jeden z zawodników GKS-u, ale gwizdek sędziego milczy.

• GOOOLLL!! Grzegorz Goncerz podwyższa prowadzenie GKS-u Katowice! Znowu stały fragment gry i Goncerz najlepiej odnalazł się w polu karnym! 2:0 dla GKS-u!

• Na razie mamy mało stworzonych sytuacji bramkowych. Brakuje dokładności i ''ostatniego'' podania. Za to walki nie brakuje.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Tomasz Sedlewski, ale z tym strzałem pewnie poradził sobie Mateusz Abramowicz.

• Trudne zadanie przed Wisłą, która musi gonić wynik, a do tej pory nie zagroziła bramce strzeżonej przez Mateusza Abramowicza.

• GOOOOLLL!! Mateusz Kamiński najwyżej wyskoczył w polu karnym i uderzeniem głowa pokonał Nazara Penkovetsa! 1:0 dla GKS-u Katowice!

• Seria przewinień z obu stron. Tym razem faulował Tomasz Sedlewski.

• Ładny atak GKS-u, ale dośrodkowanie Jóźwiaka zostało wybite na rzut rożny.

• Na razie mamy na boisku dużo walki, fauli i stałych fragmentów gry. Mało ''konkretów''.

• Tym razem Grzegorz Goncerz fauluje Mateusza Pielacha i Wisła ma rzut wolny na jej połowie.

• Armin Cerimagić uderzył z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Nazar Penkovets, który obronił to uderzenie.

• Ofensywna akcja Alan Czerwińskiego, ale obrońca GKS-u został nieprzepisowo powstrzymany przez Mariusza Idzika i zawodnik Wisły zostaje ukarany żółtą kartką.

• Spokojny początek meczu w wykonaniu obydwóch drużyn. Żadna z ekip nie chce się zbyt mocno otworzyć i narazić na kontratak.

• Pierwszy groźny atak Wisły, która wywalczyła rzut rożny, ale obrońcy GKS-u wybili dośrodkowanie.

• Rozpoczynamy meczu!

• Spotkanie poprowadzi arbiter główny Marek Opaliński z Legnicy.

• GKS Katowice w rundzie jesiennej wygrał 2:1 po golach Grzegorza Goncerza. Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?

• W poprzedniej kolejce Wisła przegrała ze Stomilem Olsztyn 2:3, a GKS wygrał ze Zniczem Pruszków 4:1.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Nowak, Kalinkowski, Mandrysz, Prokić, Pielorz, Garbacik i Lebedyński.

• Ławka rezerwowych Wisły: Baranowski, Cierpka, Poznański, Popiołek, Patejuk, Nowak i Hiszpański.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Wisła Puławy - GKS Katowice!

Marcin Puka

Kurier Lubelski

Mecz Wisła Puławy - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Maciej Gapinski

Mecz Wisła Puławy - GKS Katowice ONLINE. Pierwszoligowa Wisła Puławy w sobotę powalczy o pierwszą wiosenną wygraną u siebie. Rywalem biało-niebieskich będzie ekipa GKS Katowice. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Wisła Puławy - GKS Katowice ONLINE

„Duma Powiśla” ma tylko jeden cel w obecnych rozgrywkach – pozostanie na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Puławianie cały czas muszą mieć się na baczności. Co prawda, zajmują oni czternastą, bezpieczną pozycję, ale mają tyle samo punktów, co będący na piętnastej lokacie GKS Tychy. Ta pozycja oznacza grę w barażach. Natomiast aktualna przewaga Wisły nad strefą spadkową wynosi zaledwie jedno oczko.

Puławianie ostatnio przegrali w Olsztynie ze Stomilem 2:3, chociaż prowadzili 1:0, a później wyrównali stan meczu. – Chłopaki na pewno są źli, ponieważ nie wykorzystali szansy na zdobycie trzech punktów – zdradza Robert Złotnik, drugi trener Wisły. – W stolicy Warmii i Mazur mogli podwyższyć prowadzenie, ale w naszej grze za dużo było niedokładności. Rywal zdobywał bramki po stałych fragmentach gry. W sobotę, nie chodzi nawet o rewanż. Trzeba wyjść na boisko i w końcu zagrać równo przez 90 minut i później powiedzieć, że dało się z siebie wszystko - dodaje.

GKS od kilku lat bezskutecznie walczy o powrót do Lotto Ekstraklasy. Ostatni raz żółto-zielono-czarni w krajowej elicie występowali w sezonie 2004/05. Zdaniem wielu ekspertów, w tym roku katowiczanie są murowanym kandydatem do awansu. Wszyscy podkreślają, że w Katowicach zbudowano mocny zespół, a jeżeli teraz nie uda się wywalczyć promocji do wyższej ligi, to chyba nie uda się tego ślązakom uczynić przez kolejne lata.

– Nie chcę oceniać, czy GKS wywalczy awans. Są na pewno w gronie faworytów, ale my skupiamy się na sobie. Musimy być skoncentrowani, ponieważ każdy błąd może być przez przeciwnika wykorzystany. W piłce nożnej zdarzają się błędy, ale można ich uniknąć. Spodziewamy się ciężkiej potyczki, ale nie stoimy na straconej pozycji - uważa Złotnik.

Wisła Puławy - GKS Katowice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Zespół z Katowic w ostatniej serii spotkań przegrał u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:2. Jednak we wtorek, w zaległym meczu 23. kolejki, pokonał w Pruszkowie Znicz 4:1. Tym samym podopieczni Jerzego Brzęczka awansowali na drugie miejsce w tabeli (ta lokata daje awans), a do prowadzącej Chojniczanki tracą tylko punkt. Co ciekawe, GKS zwyciężając na Mazowszu odniósł dopiero pierwszą wygraną w rundzie rewanżowej.

– Nasz rywal na każdy mecz wychodzi ustawiony bardzo ofensywnie. Świetnie prezentują się boczni obrońcy, którzy cały czas atakują. To, że GKS wcześniej nie pokonywał przeciwników zupełnie o niczym nie świadczy. Katowiczanie, mający w swoich szeregach wielu doświadczonych piłkarzy stwarzali sobie mnóstwo sytuacji, ale brakowało im szczęścia. Ich zawodnicy obijali słupki i poprzeczki. Grzegorz Goncerz, Andreja Prokić, czy Tomasz Foszmańczyk potrafią strzelać gole. Podejmiemy twardą walkę - kończy II trener Wisły.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Wisła Puławy - GKS Katowice w GOL24.pl!