• Koniec meczu! Miedź wysoko wygrywa z Wisłą!

• Ostatnia zmiana w Miedzi. Karbowy w miejsce Bartkowiaka.

• Dwie minuty doliczone do drugiej połowy. Czekamy na ostatni gwizdek.

• I schodzi Garguła, w jego miejsce Gardzielewicz

• Jeszcze rzut rożny dla goście, ale po wrzutce Garguły nikt nie oddał strzału.

• I pierwsza zmiana. Batina zastąpił Cierpka

• Pierwsza kartka dla Miedzi. Ukarany Batin.

• Po rzucie wolnym dla Wisły strzał Nowaka na rzut rożny sparował Kapsa, ale po dośrodkowaniu z kornera uderzenia głową napastnika Wisły nie był już w stanie wybronić.

• Goooool! Honorową bramkę dla Wisły zdobywa Nowak.

• Kontrowersyjna interwencja w polu karnym Wisły, ale sędzia nie dopatrzył się zagrania ręką. Bez powtórki trudno stwierdzić czy może go nie było, czy sędzia nie chce dobijać gospodarzy.

• Dośrodkowanie Bartkowiaka ofiarnie wybija Witan.

• Miedź zaczyna już niepotrzebnie się bawić, co utrudnia zdobycie kolejnego gola.

• Olszak pressingiem nie pozwolił na spokojną interwencję bramkarzowi gości, który naciskany musiał wybić piłkę na aut.

• Wisła walczy o bramkę honorową. Strzał Smektały wybronił Kapsa, a uderzenie Maksymiuka z dystansu przeszło nad bramką.

• Kolejna akcja Rybickiego, tym razem został jednak zatrzymany zanim oddał strzał na bramkę.

• I kolejna kartka, tym razem dla Budzyńskiego. Oj nie radzą sobie piłkarze Wisły.

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Patejuka zmienia Olszak. To już jednak nic nie zmieni.

• Płonowski za Brzeskiego. Druga zmiana w Wiśle.

• Miedź chce chyba pobić rekord bramek w 1 lidze! Kolejna okazja i strzał Rybickiego z ostrego kąta z trudem broni Witan!

• Rzut karny dla Miedzi i goooool! Forsell notuje hattricka! Mocny strzał w lewy róg bramki Witana!

• Miedź dominuje, zwłaszcza w środku pola. Wisła próbuje się odgryzać, ale jednak uderzył ponad bramką.

• Forsell miał okazję na hattricka! Strzelił jednak minimalnie obok bramki. Było blisko.

• Po ostrym faulu Hiszpańskiego rzut wolny z boku pola karnego Wisły. Wrzutka w pole karne, ale nikt z zawodników Miedzi nie wpakował piłki do bramki.

• Żółta kartka dla Nowaka. Nerwy zaczną puszczać piłkarzom z Puław?

• Kolejna okazja Miedzi. Batin w trudnej sytuacji oddał strzał na bramkę, ale Witan był na posterunku.

• Początek drugiej połowy. Czy będziemy świadkami kolejnych goli?

• Jedna zmiana w Wiśle. Darmochwał zmienił Głaza

• Koniec pierwszej połowy! Pogrom, łomot, totalna rzeź. Tak to można podsumować. Albo inaczej: Wisła - Miedź 0:4. Wracamy za kwadrans!

• Nawet rezerwowy dostał kartkę - konkretnie to Olszak.

• Nerwy, nerwy, nerwy. Smektała dostał kartkę.

• Kartka dla Maksymiuka.

• Fantastyczna, po prostu fantastyczna akcja Forsella. Przebiegł z piłką połowę boiska, utrzymał się mimo trzymania za koszulkę, a potem tak uderzył, że nie było co interweniować. Drugi gol napastnika, czwarty Miedzi - POGROM!

• GOOOOOOOL! Teraz już nie ma złudzeń - czwórka do zera!

• Mogło być i 4:0. Forsell zatrzymany w ostatniej chwili!

• Niesłychane rzeczy dzieją się w Puławach. Miedzi wykorzystuje każdą dobrą okazję. Teraz po wrzutce Garguły trafił Bartczak. Piłka trafiona głową odbiła się jeszcze od poprzeczki, nim zatrzepotała w siatce.

• GOOOOOOL! CO ZA LANIE. 3:0 dla MIEDZI!

• I już wszystko jasne - to Maksymiuk zaliczył samobója.

• Szybko poszło! Podanie od Rybickiego, strzela Garguła i jest podwyższenie. Możliwe, że sędzia uzna bramkę jako samobójczą, bo jednak piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Wisły. Będziemy to weryfikować.

• GOOOOOOL! 2:0 dla Miedzi!

• Wisła na razie nie umie odpowiedzieć. Hiszpański dośrodkował do rąk Kapsy.

• Przepiękne trafienie Forsella. Uderzył mocno i precyzyjnie z rzutu wolnego. Piłka wpadła do siatki. Z 30 metra!

• GOOOOOOOL! Dla Miedzi!

• Strzał Forsella... Piłka przechodzi tuż obok słupka!

• Na razie przewagę w posiadaniu piłki ma Miedź.

• Bartkowiak został złapany na pozycji spalonej.

• Daniel kopnął obok bramki.

• Garguła szukał podaniem Batina. Bez powodzenia.

• Zaczęli. Gospodarze na biało-niebiesko, goście w jednolitych czerwonych strojach.

• Piłkarze na boisku, za chwilę pierwszy gwizdek.

• Takim samym wynikiem zakończył się mecz Wisły z Zagłębiem Sosnowiec.

• W ostatniej kolejce Miedź zremisowała 1:1 z Podbeskidziem.

• Skoro zostało jeszcze trochę czasu, to odsyłamy do zapowiedzi meczu. Przeczytajcie ją w tym miejscu.

• Pierwszy gwizdek za niecały kwadrans. Znamy już składy obu zespołów. Prezentujemy je obok.