0

MKS Kluczbork

0

• Koniec! Wisła Puławy remisuje z MKS Kluczbork 0:0.

• W końcówce, tak jak w całym meczu, przewagę mają piłkarze gospodarzy. Strzałów na bramkę Pogorzelca jednak brakuje.

• Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

• Gierak zmienia Tunkiewicza.

• Sanocki uderza z dystansu, ale piłka wyraźnie mija bramkę gospodarzy.

• Kontuzja Nitkiewicza, ale zawodnik gości wraca na plac gry.

• W drużynie Wisły Pożak zmienia Nowaka.

• Zmiana w MKS. Kubiak za Szewczyka.

• Raz jeszcze blisko gola dla Wisły! Uderzenie głową Nowaka broni Pogorzelec!

• Zmiana w Wiśle. Schodzi Patejuk, wchodzi Pożak.

• Sanocki fauluje Budzyńskiego i ogląda żółtą kartkę.

• Zmiana w drużynie z Kluczborka. Schodzi Olszewski, wchodzi Sanocki.

• Raz jeszcze uderza Nowak, ale tym razem ponad poprzeczką!

• Wisła coraz odważniej atakuje. Rzut rożny, centra Patejuka i uderzenie Nowaka zablokowane!

• Szansa dla gospodarzy!!! Po podaniu Patejuka uderza Darmochwał, ale drużynę z Kluczborka ratuje Pogorzelec! Wciąż 0:0!

• Godzina gry za nami. Wciąż bez bramek w Puławach i nie ma zbyt wielu sytuacji stuprocentowych.

• Rzut rożny dla Wisły po akcji Patejuka.

• Kolejni zawodnicy rozgrzewają się poza boiskiem. Niedługo powinny nastąpić kolejne zmiany.

• Pogorzelec łapie dośrodkowanie Patejuka z lewej strony boiska.

• Przerwa w grze, bo jakiegoś urazu doznał Radosław Kursa.

• Pogorzelec uprzedza w polu karnym Kluczborka Patejuka.

• Wznawiamy grę!

• Zmiana w Wiśle w przerwie. Schodzi Szczotka, wchodzi Darmochwał.

• Koniec pierwszej połowy! W pierwszej części gry bliżej gola była Wisła, ale na razie nie mamy goli w Puławach.

• Kolejne rzuty rożne dla Wisły Puławy.

• Powinno być 1:0, ale uderzenie głową Budzyńskiego broni Pogorzelec!

• Było groźnie! Po podaniu Szewczyka Olszewski przegrał pojedynek z Witanem, a w dodatku był na spalonym!

• Odpowiedź gości. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelne uderzenie oddaje Niziołek. Wciąż bez bramek w Puławach.

• Uderzenie zza pola karnego Nowaka poszybowało ponad poprzeczką bramki MKS.

• Po podaniu Patejuka, Pogorzelec zdołał uprzedzić w polu karnym Konrada Nowaka.

• Sporo fauli obserwujemy w Puławach. Na pewno więcej niż składnych akcji z obu stron.

• Nie oglądamy na razie wielkiego meczu w Puławach. Może jeszcze to widowisko się rozkręci.

• Odbite uderzenie Roberta Tunkiewicza przynosi Kluczborkowi rzut rożny.

• Andrzej Witan łapie dośrodkowanie Patryka Gondka, a po chwili w odpowiedzi uderzenie z daleka Sylwestra Patejuka broni Oskar Pogorzelec.

• Sporo walki w środku pola z obu stron, ale sytuacji bramkowych ewidentnie brakuje.

• Korner dla gości nie przyniósł zagrożenia pod bramką Wisły.

• Dopiero teraz kibice Wisły Puławy rozpoczęli doping dla swoich ulubieńców.

• Odpowiedź Kluczborka. Po akcji Szewczyka niecelnie uderza Kowalczyk.

• W pierwszych minutach nie działo się zbyt wiele. Dopiero teraz Patejuk swoim podaniem szukał dobrze ustawionego Nowaka, ale ten został uprzedzony przez obrońcę z Kluczborka.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy.

• Przed meczem piłkarze Wisły otrzymają puchar za awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

• Sędzią spotkania będzie pan Łukasz Szczech z okręgu warszawskiego.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów. Ławki rezerwowych poniżej:

• Wisła: Penkovec, Gusocenko, Pożak, Darmochwał, Olszak, Słotwiński, Popiołek.
    • MKS: Wnuk, Gierak, Kojder, Kubiak, Ganowicz, Sanocki, Skoczylas.
  • Za 20 minut Wisła Puławy rozegra swoje pierwsze w historii spotkanie na zapleczu Ekstraklasy. Beniaminek zmierzy się z MKS Kluczbork, który w poprzednim sezonie do końca walczył o utrzymanie w 1. lidze.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 1. kolejki pierwszej ligi, w którym Wisła Puławy zmierzy się z MKS Kluczbork.