Stomil Olsztyn

1

• Koniec spotkania! Wisła Puławy remisuje ze Stomilem Olsztyn.

• Wiktor Biedrzycki został ukarany żółtą kartką.

• Strzelec bramki, Sylwester Patejuk opuszcza plac gry, zastąpi go Konrad Szczotka.

• Rzut rożny dla Stomilu Olsztyn, piłkę wybił Klimas Gusocenko.

• Tomasz Sedlewski został ukarany żółtą kartką.

• Ależ szybie wyrównanie! Piłkę głową do siatki Wisły Puławy wpakował Rafał Kujawa!

• Gooool! Rafał Kujawa!

• Zmiana w Stomilu, Szewczyk wszedł za Jeglińskiego.

• Rezerwowy Tomasz Sedlewski świetnie zagrał piłkę w pole karne, przyjął ją Sylwester Patejuk, który pewnym strzałem skierował do siatki.

• Gooool! Sylwester Patejuk!

• Kolejna zmiana w Wiśle, Sedlewski zastąpi Pożaka.

• Bardzo nieudany strzał z dystansu Patryka Kuna.

• Patryk Kun uderzał piłkę z rzutu wolnego, jednak pewnie broni Nazar Peńkoweć.

• Wiktor Biedrzycki uderzał sprzed linii pola karnego, futbolówka powędrowała obok bramki.

• Zmiana w Stomilu, Igor Biedrzycki opuścił plac gry, zastąpił go Marcel Ziemann.

• Tsubasa Nishi potężnie huknął z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Nazar Peńkoweć!

• Pierwsza zmiana w Wiśle Puławy, Olszak pojawił się za Darmochwała.

• Michał Leszczyński już poza własnym polem karnym powstrzymał pędzącego na bramkę Patejuka.

• Rafał Kujawa uderzał futbolówkę z jedenastego metra, ale obronił Nazar Peńkoweć! Nadal mamy bezbramkowy remis!

• Rzut karny dla Stomilu Olsztyn!

• Dośrodkowanie Ivana Lytvynyuka, futbolówkę wyłapał Michał Leszczyński.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Patryk Kun został złapany na spalonym.

• Strzał Dawida Pożaka na bramkę Stomilu, Michał Leszczyński pewnie broni.

• Rzut wolny tym razem dla Stomilu, do piłki podszedł Rafał Kujawa i kierował ją wysoko nad bramką Wisły.

• Konrad Nowak uderzał bezpośrednio na bramkę Stomilu, czujny między słupkami był Michał Leszczyński.

• Świetna akcja Wisły! Patejuk dośrodkował do Konrada Nowaka, który znalazł się w bardzo dobrej sytuacji do oddania strzału, ale trafił prosto w Leszczyńskiego.

• Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, futbolówkę zagrywał Sylwester Patejuk, jednak również ta sytuacja nie była zagrożeniem dla przyjezdnych.

• Łukasz Jegliński został ukarany żółtą kartką.

• Igor Biedrzycki huknął z dystansu, ale wysoko nad bramkę Wisły.

• Groźny strzał Rafała Kujawy, piłkę w ostatniej chwili zablokował Klimas Gusocenko.

• Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę uderzał Piotr Darmochwał, ale trafił tylko w mur.

• Niezła akcja gospodarzy, Patejuk zagrywał piłkę do Pożaka, a ten sprawnie minął kilku rywali i uderzał na bramkę. Futbolówkę bez problemów wyłapał Michał Leszczyński.

• Igor Biedrzycki został ukarany żółtą kartką.

• Arkadiusz Maksymiuk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłka powędrowała wysoko nad bramką Leszczyńskiego.

• Na murawie wynikło nieporozumienie między dwoma graczami Wisły, grę od własnej bramki wznowi Leszczyński.

• Kujawa zagrywał futbolówkę do Nishiego, ten jednak popisał się nieudanym dośrodkowaniem.

• Patryk Kun odebrał piłkę Arkadiuszowi Maksymiukowi, który padł po tym na boisko. Zawodnik Stomilu wszystko zrobił jednak zgodnie z przepisami.

• Groźny strzał w wykonaniu jednego z graczy Stomilu, dobrą interwencją popisał się w tej sytuacji Nazar Peńkoweć.

• Kujawa i Lech rozgrywali futbolówkę w środkowej strefie boiska, ale w żaden sposób nie udało im się zagrozić bramce gospodarzy.

• Pierwsze minuty spotkania upływają pod dyktando gospodarzy, którzy znacznie częściej utrzymują się przy piłce.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba, Paweł Głowacki, Łukasz Suchocki, Michał Trzeciakiewicz, Krzysztof Szewczyk, Piotr Klepczarek, Marcel Ziemann.

• Rezerwowi Wisły Puławy: Andrzej Witan, Mateusz Olszak, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Konrad Szczotka, Bartosz Tetych, Łukasz Turzyniecki.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Wisła Puławy - Stomil Olsztyn!