Wisła Puławy

1

Zagłębie Sosnowiec

1

• Koniec meczu! W samej końcówce Zagłębie straciło, wydawało się, pewną wygraną z Wisłą Puławy. Dziękujemy za uwagę.

• Zagłębie niefrasobliwie straciło piłkę, dośrodkował Patejuk prosto do Budzyńskiego, który z bliska zaskoczył Szumskiego.

• GOOOOOOOL!!! JEST NIESPODZIEWANE WYRÓWNANIE!! BUDZYŃSKI!!

• Spokojne ostatnie minuty. Gospodarze nie mają pomysłu jak sforsować obronę dobrze zorganizowanego Zagłębia.

• Kartkę w kolorze żółtym ogląda Głaz.

• Łuczaka zastępuje Jakub Wilk.

• Ucierpiał w jednym z pojedynków Głaz i musi skorzystać w pomocy medycznej.

• Mierzył zza pola karnego Łuczak i niewiele zabrakło mu do szczęścia.

• Przekładanka Dudka w polu karnym, ale strzał trafił prosto w obrońcę.

• Sprytna próba loba w wykonaniu Nowaka, ale obronił to Szumski.

• Zagłębie nie rzuca już wszystkiego do ataku; lider 1. ligi zaczyna pilnować korzystnego rezultatu.

• Adam Patora wchodzi za Szczotkę. To ostatnia zmiana u miejscowych.

• W dwóch ostatnich akcjach pokazał się z dobrej strony Bartczak, ale niewiele wynikło z jego przebojowości.

• Hiszpański sfaulował Pribulę i zarobił żółtą kartkę.

• U gospodarzy Jakub Smektała wchodzi za Pożaka.

• Robert Bartczak wchodzi za niewidocznego Ryndaka.

• Francuz dostał podanie od Łuczaka i precyzyjnym uderzeniem z linii pola karnego wpakował futbolówkę do sieci.

• GOOOOOOL!!! SANOGO POKONAŁ WITANA!!! 1:0 DLA ZAGŁĘBIA!!

• Dla odmiany katastrofalne zagranie Szumskiego, który podał prosto do... jednego z rywali. Jeszcze zdołał się zrehabilitować i obronić jego strzał.

• Teraz ogromne szczęście sosnowiczan! Dośrodkowanie trafiło do Patejuka, który uderzył dobrze, ale świetnie interweniował Szumski!

• Z kornera precyzyjnie dograł Dudek, a z bliska minimalnie pomylił się Najemski! Było bardzo blisko pierwszego gola.

• Teraz wrzucenia w szesnastkę próbował Brzeski, ale bramkarz Zagłębia zachował czujność.

• Patejuk zagrywał płasko w pole karne, ale na posterunku Jakub Szumski.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Zagłębie mocno naciskało, ale nie było w stanie pokonać Andrzeja Witana. Po drugiej stronie w poprzeczkę uderzył Konrad Nowak. Na razie bezbramkowy remis, ale z pewnością bramki tutaj padną. Wracamy za kwadrans.

• Żółty kartonik dla Najemskiego, który sfaulował Sebastiana Głaza.

• Patejuk w dobrej sytuacji przymierzył w boczną siatkę.

• Będzie zmiana. Dawid Brzeski zastępuje Bartosza Tetycha.

• Niesamowite. Wisła znowu jakimś cudem nie straciła gola. Bohaterem Witan, który w kotłowaninie obronił dwa strzały.

• Pielach ma szczęście. Nieprzepisowo zatrzymał Sanogo i zapachniało drugą żółtą kartką dla obrońcy Wisły.

• Patejuk dośrodkował ze skrzydła do Konrada Nowaka, lecz kapitan ekipy beniaminka przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Piękne zagranie Łuczaka do Udovicicia, lewy obrońca Zagłębia był przed Witanem, ale bramkarz Wisły znowu górą!

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu dla Mateusza Pielacha.

• Przed momentem Pribula dośrodkował prosto w... plecy kolegi, Żarko Udovicicia.

• Miły dla oka drybling Martina Pribuli, ale zagranie Słowaka w pole karne już prosto do przeciwnika.

• Groźnie po stałym fragmencie pod bramką gospodarzy. Najpierw nie sięgnął futbolówki Łuczak, a po chwili spóźnił się Wiktorski.

• Niecelne uderzenie z dystansu Vamary Sanogo.

• Znowu świetnie Dudek obsłużył Budka. Prawy obrońca Zagłębia uderzył po krótkim roku, ale broni Witan!

• Ależ blisko puławianie! Konrad Nowak wypuszczony prostopadłym zagraniem sam na sam, ale trafił w poprzeczkę!

• Sporo walki oglądamy na boisku. W ostatnich fragmentach nie było żadnej składnej akcji z żadnej ze stron.

• Dośrodkowanie Dudka z rzutu rożnego prosto na głowę Wiktorskiego, który uderzył jednak niecelnie.

• Iwan Łytwyniuk bliski gola samobójczego! Sytuację uratował dla miejscowych czujny Witan.

• Szybka kontra Zagłębia, ale w decydującym momencie podanie Dawida Ryndaka w pole karne wybił jeden z obrońców Wisły.

• Arkadiusz Najemski sfaulował Sylwestra Patejuka.

• Konrad Budek wpuszczony prawym korytarzem w pole karne, oddał strzał, ale poradził sobie Andrzej Witan. Mocny początek Zagłębia.

• Długie podanie Kamila Wiktorskiego górą, zaskakująco kropnął Wojciech Łuczak i z najwyższym trudem obronił bramkarz Wisły!

• Rozpoczęli gospodarze. Gramy.

• Rezerwowi Wisła: Penkovets, Brzeski, Darmochwał, Patora, Sedlewski, Słotwiński, Smektała.

• Rezerwowi Zagłębie: Fabisiak, Sierczyński, Bartczak, Bała, Wilk, Handzlik, Matić.

• Nowy szkoleniowiec - Jarosław Araszkiewicz na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że nie miał wystarczająco dużo czasu na poznanie drużyny, wad i zalet każdego z piłkarzy. Olimpia wyjechała z Sosnowca z trzema punktami, strzelając aż pięć bramek. To dużo, w porównaniu do ilości jaką tracili piłkarze Zagłębia do tej pory w pozostałych meczach. Czy Araszkiewicz potrafił w ciągu tych kilku dni odbudować defensywę sosnowiczan?

• Przed gospodarzami możliwość ucieczki z dołu tabeli i awansu kilka pozycji wyżej. Obecnie zajmują 15. miejsce z dziesięcioma punktami i tylko dwoma wygranymi spotkaniami. Zadanie wcale nie wydaje się niemożliwe do wykonania. Podopieczni Roberta Złotka z pewnością będą chcieli skończyć z passą porażek i remisów na swoim stadionie.

• Witamy! W sobotnim meczu 11. kolejki 1. ligi Wisła Puławy podejmuje Zagłębie Sosnowiec. Czy beniaminek postawi trudne warunki liderowi? Zapraszamy do relacji na żywo.