1

• Cracovia zasłużenie remisuje z Zagłębiem.

• Traore ukarany żółtą kartką.

• Traore miał piłkę jak na tacy. 5 metrów do bramki. Przestrzelił...

• Sędzia dolicza pięc minut. Pięc minut nadzei Zagłębia i rozpaczliwej obrony Cracovii.

• Sernas w dobrej okazji, jednak nie zdołał dobrze uderzyć, był wypychany przez obrońce.

• Traore za Telichowskiego.

• Od kilkunastu minut Zagłębie notorycznie traciło piłke za piłką i Cracovia wkońcu wykorzystała jeden ze swoich kontraataków. Należało się to Cracovii.

• Cracovia w dziewiątkę. Zagłębie w jedenastu.

• Strzelec ukarany drugą zółtą za radość po golu.

• Ntibazonkiza pokonuje Isailovicia.Należało się Cracovii.

• Pawłowski jak i całe Zagłębie wygwizdane.

• Dudzic pociągnął lewą stroną, dośrodkował na głowę Biezena i wzmagają się gwizdy na Dialog Arena, bo jak Zagłębie będzie grało tak dalej to może nie dowieźć tego prowadzenia do końca meczu.

• Biezen jest aktywny po wejściu. Teraz wywalczył rzut rożny,

• Rakowski ukarany.

• Ostatnia zmiana w Cracovii.

• Małkowski zza pola karnego i znowu problemy ze złapaniem ma Kaczmarek.

• Zmiana w Cracovii.

• Ntibazonkiza ukarany za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

• Rakowski za Rachwała.

• Szeliga ukarany za faul na Małkowskim

• Cracovia zorientowała się, że ciężko będzie im dojsć pod bramkę lubinian i próbuje z dystansu, być moze to jest jakiś sposób. Już dwa dośc mocne i celne strzały oddali zawodnicy na bramkę Zagłębia.

• Biezen mocno z dystnsu i isailovic na rzut rożny.

• Zagłębie gra dość nieudolnie pod bramką Cracovii.

• Bojlević z dwudziestu kilku metrów i mogła być z tego bramka.

• Cracovia przegrywa, a to Zagłębie atakuje. Brakuje tylko postawienia kropki na "i". Drugi gol przesądziłby o losach spotkania.

• Małkowski za strzelca bramki.

• Biezen w pierwszym kontakcie z piłką mógł strzelić bramkę, jednak uderzył zbyt sygnalizowanie.

• Biezen za Niedzielana.

• Teraz Zagłębie ma już Cracovię na tacy. A krakowianie na własne życzenie pozbyli się jednego zawodnika. Teraz żółtą kartkę otrzymuje Bartczak.

• Suvorov strzela bramkę, sędzia odgwizduje faul. Niezadowolony podniega do sędziego od tyłu i popycha go. No nieładne zachowanie. Czerwień dla Suvorova.

• Nykiel z dystansu, technicznie. Mogł się lepiej przyłożyć, ale Cracovia wyraźnie chce przejąć inicjatywę w tym meczu.

• Widać, że Cracovia będzie dążyć do strzelenia bramki. Zagłębie narazie skupia się tylko na obronie, na własnej połowie,

• Pawłowski z wolnego. Wysoko ponad bramką.

• Rozpoczęli goście. Miejmy nadzieję, że druga połowa meczu okaże się znacznie ciekawsza od pierwszej.

• Sędzia kończy pierwszą, niestety strasznie nieciekawą połowę. Minimalnie przeważało Zagłębie, choć pod koniec Cracovia starała się odryźć za dość szybko straconą bramkę.

• Abwo powstrzymywany był przez dwóch zawodników Cracovii. Gwizdek przerywa grę i mamy rzut wolny... dla Cracovii.

• Suvorov z wolnego. Niecelnie.

• Zaostrzył nam się pojedynek. Telichoiwski również ukarany.

• Za faul na Rachwale ukarany został Boljević

• Zagłębie nawet jak ma okazję na szybką kontrę, to specjalnie, albo i nie... zwalnia grę. Nie wiem czy to taki zamysł taktyczny, czy po prostu brak sił.

• Teraz Cracovia częściej przy piłce stara się coś wskurać pod bramką lubinian. Nykiel uderza potężnie, ale jego strzał blokuje Hanzel.

• Ntibazonkiza uwolnił się od krycia obrońców. Uderzył po ziemi, ale obok słupka.

• Abwo założył siateczkę Nykielowi, ten mógł tylko ratować się faulem.

• Kadrowicz Szymon Pawłowski wysoko wysoko ponad poprzeczką.

• Sernas miał piłkę, przed nim był Szeliga, jednak przewrócił się. Sernas mimo to, nie zdołał zaatakowac bramki Kaczmarka.

• To może trochę ożywi nam się to spotkanie, bo jak do tej pory to było dość marne widowisko.

• Kaczmarek wypuścił z rąk sygnalizowany strzał Pawłowskiego i nogę do całego zamieszania dołożył Galkevicius.

• Galkevicius.

• Jakby na moje zawołanie Suvorow, ale to tylko dla statystyk.

• Festiwal niedokładności na boisku. Kwadrans za nami, na razie bez jakiegokolwiek strzału.

• Abwo zakręcił Nykiela w polu karnym, ale źle dograł i nic z tej akcji.

• Tragiczne wykonanie tego rzutu wolnego. Co do gry Zagłębia, obawiam się, że znowu będzie to walenie głową w mur, tak jak to miało miejsce tydzień temu. Cracovia mądrze, solidnie w obronie, czeka na swoją okazję.

• Suvorow założył rybkę Hankowi i teraz po faula Cracovia ma groźny rzut wolny.

• Zagłębie gra piłką, ale to wszystko na swojej połowie. Dwukrotnie starał się pociągnąć Rymaniak ale bezskutecznie.

• Zagłębie gra wysoko, ale na razie dużo chaosu. Cracovia też zdaje sobie sprawę, że w tym meczu może coś ugrać.

• Rozpoczęło Zagłębie.

• Za chwilę zaczynamy, atmosfera iście piknikowa, obawiam się na trybunach zasiądzie, jeszcze mniej kibiców niż na ostatnim meczu.

• Pół godziny pozostało do rozpoczęcia tego spotkania. Na trybunach jak na razie garstka kibiców gospodarzy i dziesięciu najwierniejszych fanów Cracovii.

• Witam państwa z Lubina. Piękna pogoda, bezchmurne niebo. Być może to przyciągnie na lubiński stadion kibiców. W ostatnim meczu na Dialog Arenie zasiadło zaledwie 6 tysięcy kibiców.