0

• Koniec! Wysoka wygrana Zagłębia z Koroną

• Kolejna próba Diaw, tym razem futbolówka minęła bramkę

• Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Było blisko gola dla kielczan! Po wrzucie piłki z prawej strony i strzale głową Przybyły z trudem interweniował Polacek!

• Teraz było blisko piątego gola, ale Vlasko nieznacznie przestrzelił z dogodnej pozycji

• Spadło nam tempo tego widowiska. Zagłębie nie naciska już tak, jak w pierwszej połowie, a oszołomiona Korona nawet nie podejmuje takiej próby.

• I zaczynamy drugą połowę

• Zagłębie takie mocne czy Korona taka słaba? Chyba jedno i drugie, bo choć kielczanie nie robią praktycznie nic, by przeszkodzić swojemu rywalowi, to gospodarzom oddać trzeba, że jak dotąd wyglądają bardzo dobrze. Zobaczymy czy będą w stanie utrzymać to także w drugiej połowie

• I teraz mamy koniec pierwszej połowy

• Woźniak! Dobra okazja zawodnika Zagłębia na wysokości pola karnego gości, ale strzał słabiutki. Piłka wyraźnie minęła bramkę

• Gabovs dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, a strzał Sekulskiego został zablokowany

• I znów blisko gola dla Zagłębia! Kubicki świetnie dośrodkował z prawej strony a Krzysztof Piątek nieznacznie minął się z piłką!

• Woźniak dośrodkował z lewej strony boiska, Pesković łapie futbolówkę

• Krzysztof Piątek oddał strzał z rzutu wolnego, z dużej odległości, ale piłka minęła bramkę

• Zagłębie czuje się już bardzo pewnie i bawi się z rywalami. Krzysztof Piątek spokojnie ograł Wierchowcowa i przed zdobyciem gola powstrzymał go już tylko bramkarz

• I znowu groźne Zagłębie! Niezła próba Krzysztofa Piątka, tym razem Pesković górą

• Kolejny kryminał w obronie Korony. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piątek spokojnie wygrał walkę o pozycję i pokonał bramkarza. Czy kielczanie w końcu się obudzą?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Nokaut, 4:0! Krzysztof Piątek!

• Piątek! Dobry strzał sprzed pola karnego, Pesković z problemami odbił piłkę na rzut rożny

• Możdżeń zagrał niezłą piłkę z prawej strony pod bramkę Zagłębia, ale tam nikt nie potrafił jej przeciąć. Z piątego metra grę wznowi Polacek

• Gospodarze sprytnie rozegrali rzut wolny, Janus dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne, tam piłka spadła do Dąbrowskiego, a umieścił ją w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 3:0, Dąbrowski!

• A teraz na strzał na bramkę zdecydował się Vlasko, ale spokojnie poradził sobie z tym Pesković

• Sekulski przymierzył sprzed pola karnego, ale znów nie potrafił trafić w światło bramki

• Janus pada w polu karnym po starciu z Kallaste, ale tym gwizdek arbitra milczy

• Sekulski starał się dryblować w polu karnym Zagłębia, ale szybko stracił piłkę

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Janus bez problemów, 2:0!

• Rzut karny! Wierchowcow zagrał przewinił we własnej szesnastce i otrzymał za dodatkowo żółtą kartkę

• Krzysztof Piątek oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Mamy teraz okres przewagi gospodarzy, którzy mądrze utrzymują się przy piłce

• Janus dośrodkował z prawej strony boiska, ale Woźniak nie sięgnął piłki. Następnie piłkę wrzucono z lewej flanki i uderzał już sam Janus, ale on został zablokowany

• Możdżeń! Groźny strzał z rzutu wolnego, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Możdżeń oddał strzał sprzed pola karnego, a futbolówka po rykoszecie minęła bramkę

• Grzelak oddał strzał z dystansu, a piłka poleciała daleko od bramki

• Pilipczuk dośrodkował z lewej strony boiska, ale gospodarze wybili piłkę z własnej szesnastki

• Janus zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, ta po drodze otarła się od nogi jednego z kielczan i dopadł do niej Łukasz Piątek. Nie dał on szans bramkarzowi i Miedziowi błyskawicznie objęli prowadzenie

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 1:0, Łukasz Piątek!

• Arbiter daje znak, zaczynają gospodarze

• Piłkarze obu zespołów już są na murawie, początek spotkania za kilka chwil

• W zespole Kielc w porównaniu z poprzednim sezonem widzimy trzy nowe twarze. W Koronie zadebiutują dzisiaj Pesković, Kallaste oraz Możdżeń

• Wszyscy chyba spodziewaliśmy się większej liczby zmian w zespole gospodarzy w porównaniu z meczem z Partizanem Belgrad i faktycznie, jest ich pięć. Jak ci zmiennicy pokażą się w starciu z kielczanami?

• Ławka gospodarzy: Forenc, Dziwniel, Madera, Papadopulos, Rakowski, Siemaszko, Zbozień.

• Ławka gości: Gostomski, Trafford, Marković, Cebula, Zając, Diaw, Przybyła

• Do waszej dyspozycji są już wyjściowe jedenastki, za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego pojedynku

• Witamy! Zapraszamy na relację live z pierwszego zaplanowanego na dzisiaj spotkania pierwszej kolejki Lotto Ekstraklasy. Na stadionie w Lubinie Zagłębie podejmie kielecką Koronę, a początek już za około pół godziny!