1

Wisła Płock

2

• Dziękuje Państwu bardzo za uwagę i życzę miłego weekendu.

• Po bardzo chaotycznym meczu 3 punkty wywozi zespół z Płocka. Szybkie dwa gole podczas, gdy gospodarze przysnęli ustawiły mecz. Zagłębie stać było tylko na bramkę kontaktową, nie potrafili także wykorzystać przewagi liczebnej.

• KONIEC!

• Woźniak! Mogło być 2:2. Zawodnik oddał strzał głową z bardzo trudnej pozycji, piłka spadła około 0,5 metra od bramki gości.

• Gospodarze się nie poddają, ciągle starają się wyrwać beniaminkowi punkty ligowej tabeli.

• Sędzia doliczył 5 minut!

• Reca wyszedł teraz na czysta pozycję, ale jego strzał bardzo niecelny.

• Nespor! Ależ miał okazję na remis, strzał prosto w Kiełpina.

• Kiełpin także ukarany za bójkę środku boiska.

• Zamieszanie w środkowej części gry, doszło do bójki. Ukarany Guldan.

• Bozić fauluje z prawej strony boiska. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało wypiąstkowane przez Kiełpina.

• Widać, że Lubinianie rozochocili się po tej czerwonej kartce. Napierają całym zespolem.

• Czerwona kartka dla Kuna. Jest to konsekwencja drugiej żółtej kartki. Sytuacja ta jest niemal identyczna jak ta Janoszki z pierwszej połowy. Kun symulował faul, próbując wymusić rzut karny.

• Teraz roszada w zespole "Miedziowych". Na boisku Woźniak, zaś do szatni schodzi Papadopulos.

• Papadopulos szuka teraz swej okazji, dobry pressing napastnika gospodarzy.

• Kolejna zmiana gości. Tym razem Wlazło za Kriwieca.

• Zmiana defensywna w zespole gości. Sylwestrzak za Stefańczyka.

• Zagłębie ma ochotę na wyrównanie, zawodnicy ciągle zagrażają bramce Polacka.

• Papadopulos otrzymuje żółty kartonik za brzydkie wejście nakładką przed polem karnym gości.

• Jak padł gol? Janus popisał się fenomenalnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego, a Guldan jeszcze lepiej zakończył akcję strzałem głową.

• GOL! Guldan na 1:2!

• Kartka dla Furmana za faul w środku pola.

• Obydwie drużyny bezskutecznie szukają swojej okazji do wyprowadzenia akcji, lecz defensorzy po obu stronach bezbłędnie. W środku boiska toczy się walka o piłkę.

• Kolejna zmiana. Na placu gry melduje się Petravicius, a schodzi z niego Janoszka.

• Zmiana w zespole z Płocka. Reca za Merebaszwiliego.

• Wisła Płock bombarduje bramkę gospodarzy, lecz strzały zostają zablokowane i zagrożenie oddalone.

• Kubicki ukarany żółtą kartka.Próba kontry zespołu "Nafciarzy" zostaje zatrzymana faulem na 30 metrze od bramki Polacka.

• Dobra okazja z rzutu wolnego. Zawodnik wykonujący stały fragment zastosował centrostrzał, który odbija Kiełpin.

• Żółtą kartką ukarany Kun za faul w lewej części boiska. Dobra szansa dla Zagłębia.

• Gospodarze teraz naciskają, próby wejścia w pole karne atakiem pozycyjnym.

• Swoich sił teraz spróbował Furman z rzutu wolnego. Zawodnik ten wykonał stały fragment z 18 metra, niestety strzał mija poprzeczkę o centymetry.

• Składna akcja gości. Po dośrodkowaniu Kriwiec'a napastnik "Nafciarzy" oddał celny strzał piętką na bramkę, lecz zabrakło siły.

• Dośrodkowanie Cotra'y zostało wybite przez stopera Wisły .

• Merebaszwili rozpędził się dryblingiem na lewej stronie boiska, lecz defensywa nie miała problemów aby zastopować Gruzina.

• Pierwsze sekundy drugiej części gry to dużo walki środku pola.

• Pierwsza zmiana Nespor za Vlasko. Po tej zmianie Zagłębie zagra prawdopodobnie dwoma napastnikami.

• START drugiej połowy, od środka goście.

• Pierwsza połowa głównie pod dyktando gospodarzy, lecz to Wisła prowadzi. Wszystko to przez niecelne strzały Lubinian i brak ostatnich podań. Goście zadali dwa szybki ciosy i to Zagłębie musi szukać swej okazji w drugiej części spotkania. Wracamy za 15 minut.

• KONIEC pierwszych 45 minut.

• Dobra próba Kriwiec'a, zawodnik ten wbiegł z piłką w pola karne Polacka. Próbował dogrywać do Furmana, to podanie zablokowane.

• Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej części gry.

• Wracamy! Piłkarze walczą w środku pola, ostre starcia zawodników obu ekip.

• Krótka przerwa w grze ze względu na doping kibiców. W Lubinie zostały odpalone race.

• Furman ładnie próbował przejść zawodników gości, lecz zwolnił akcję i piłka została wycofana.

• Mamy pierwsze żółtko. Janoszka ukarany za symulowanie faulu.

• Teraz Janoszka pada przed polem karnym gości, lecz sędzia odgwizduje rzut wolny dla Wisły Płock. Arbiter uznał, że Janoszka symulował faul.

• Dobre zagranie Guldana na prawą stronę do Tosika. Dośrodkowanie tego piłkarza wybijają obrońcy gości.

• "Miedziowi" napierają! Seryjne ostrzeliwanie bramki Polacka.

• Zagłębie powoli wychodzi z zagrożenia budując atak pozycyjny.

• Wisła wciąż napiera, gospodarze bezradnie się bronią.

• Jak padł gol? Dośrodkowanie Kriwiec'a z prawej strony boiska, pilka spadła pod nogi Kuna. Ten nie dał szans Kiełpinowi strzałem w prawy róg.

• GOL! Tym razem Kun, ależ nam się rozegrali goście.

• Jak padł gol ? Furman wykonał rzut karny, piłka odbiła się od obydwu słupków bramki i wypadła. Na piłkę czekał Merebaszwili i uzupełnił tylko formalności strzelając na pustą bramkę gospodarzy.

• GOL! Marebaszwili!

• Karny! Guldan fauluje Kriwec'a w polu karnym. Dominik Furman ustawia piłę na wapnie.

• Piątek teraz zagrywał do Janusa. Prostopadłe podanie jednak nie doszło do zawodnika. Zacznie bramkarz gości.

• Blisko składnej akcji było teraz Zagłębie, zabrakło ostatniego podania w pole karne Wisły.

• Strzał Janoszki z 25 metra, piłka mija lewy słupek bramki Kiełpina.

• "Nafciarze" budują atak pozycyjny, lecz defensorzy gospodarzy nie mylą się i przejmują futbolówkę.

• Ostatnie sekundy gry to przewaga Wisły Płock w środku pola.

• Bardzo ładna dwójkowa akcja Janoszki z Vlasko. Strzał z tej akcji zablokowała obrona gości.

• Teraz dobrym strzałem popisał się Papadopulos. Napastnik myli się nieznacznie strzałem głową.

• Mamy pierwszy rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę wybija jeden z defensorów gospodarzy. Dominik Furman w narożniku boiska.

• Zagłębie ciągle szuka swojej szansy. Tym razem w ataku fauluje Papadopulos.

• Guldan niecelnie dogrywa do partnera na wysokości pola karnego. Wisła przejmuje piłkę.

• Mamy rzut wolny w środkowej strefie boiska, po niegroźnym faulu rozpoczyna Furman.

• Widać, że gospodarze starają się napierać na przeciwników. Wiele strzałów z dystansu, obrona bezbłędnie blokuje.

• Mogło być 1:0! Papadopulos trafia w słupek po mocnym strzale z szesnastego metra.

• Nerwowy początek "Miedziowych". Próba prostopadłego zagrania bardzo niecelna. Od bramki Kiełpin.

• Zaczęli! Od środka zawodnicy gospodarzy.

• Przed rozpoczęciem meczu na boisku pojawili się młodzi adepci piłki nożnej. Młodzi piłkarze wymienili kilka podań z zawodnikami obu ekip, jest bardzo miły akcent.

• Sędzie Paweł Gil wprowadza zawodników na boisko, jeszcze tylko przywitanie obu ekip. Czy Zagłębie pozostanie jedyną drużyną w lidze bez porażki? Przekonajmy się!

• Trybuny w Lubinie powoli się zapełniają, do meczu pozostało niespełna 10 minut.

• Piotr Stokowiec wprowadził dwóch zawodników w porównaniu do poprzedniej kolejki. Na boisku zobaczymy dziś Vlasko i Janusa. Zaś w drużynie gości od pierwszej minuty będziemy oglądać Merebaszwiliego oraz Rogalskiego.

• Do meczu pozostało tylko 15 minut!. Piłkarze rozgrzewają się na placu gry.

• Witam Państwa, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO!