3

3 1 połowa

Bytovia Bytów

3

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie remisuje z Drutex Bytovią Bytów 3:3 po bardzo emocjonującej pierwszej połowie i słabszej drugiej części spotkania. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Monterde opuszcza boisko, a w jego miejsce Formela.

• Przerzut do Bartczaka, ten wycofuje na 16. metr, gdzie Matusiak uderza obok bramki.

• Ryndak opuszcza boisko, a w jego miejsce Wilk.

• Serafin ukarany żółtą kartką.

• Złe wybicie Markowskiego przejmuje Jakub Bąk, uderza z 16. metra, broni Szumski.

• Błąd Najemskiego, piłkę przejmuje Klichowicz, ale uderza obok bramki.

• Rzut wolny dla Bytovi. Serafin strzela, piłka odbija się od dwóch zawodników po czym spada pod nogi Ploja, który wydawał się być na spalonym, ale nie ma reakcji sędziego i mamy 3:3!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Alen Ploj!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Bartczak zmienia Pribule.

• Ależ okazja dla Bytovi. Pierwszy strzał Suzmski sparował do lewej strony, gdzie do piłki dopadł Monterde, uderzył ale świetnie zebrał się bramkarz gospodarzy i ponownie uchronił Zagłębie od straty bramki.

• Kontra Bytovi. Ładnie wyszli z piłką z własnej połowy podopieczni Kafarskiego, ostatnie podanie trafiło pod nogi Jakuba Bąka, ale jego strzał daleko i wysoko minął bramkę Szumskiego.

• Zamiana u gości. Boisko opuścił Efir, a w jego miejsce Ploj.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Nowak dośrodkowuje na Matusiaka, ale piłkę wybija obrońca.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Sanogo, a w jego miejsce Łuczak. Owacje na stojąco dla Sanogo!

• Dogranie w pole karne z prawej strony boiska, w polu karnym do piłki doszedł Mandrysz, ale dobrze pilnowany był przez Najemskiego, który wybił piłkę po za pole karne.

• Ładna akcja Zagłębia. Budek prostopadle do Nowaka, ten z pod linii końcowej zagrywa na 11 metr, obrońca z trudem wybija przed pole karne, gdzie Budek dopada do piłki, a ta po interwencji obrońcy ląduje za linią końcową.

• Zagłębie zamknęło na własnej połowie Bytovie i próbuje stworzyć dogodną okazję do strzelenia bramki.

• Nowak ukarany żółtą kartką po wślizgu w nogi zawodnika gości.

• Pierwsza dobra okazja dla gości. Dośrodkowanie z lewej strony minęło wszystkich w polu karnym, ale piłka ląduje pod nogami zawodnika gości, strzał po rykoszecie łapie Szumski.

• Zmiana w zespole gości. Jakub Bąk zmienia Wróbla.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania. Liczymy przynajmniej na tak dobre widowisko jak w pierwszej.

• Sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę spotkania.

• Pribula zagrywał prostopadle do Sanogo, ale wślizgiem ubiegł go Cseh, piłka minęła wychodzącego Bieszczada i wpadła do siatki. 3:2!

• GOOOOOOOOOOOL! Bramka samobójcza Martina Cseha!

• Rzuchowski ukarany żółtą kartką.

• Koronkowy kontratak Zagłębia, który po podaniu Nowaka strzałem w "okienko" wykończył Martin Pribula. 2:2!

• GOOOOOOOOOOOL! Martin Pribula!

• Żółta kartka dla Sanogo. Sędzia dzisiaj nie czuje się pewnie na boisku.

• Zagłębie podbudowane strzeleniem bramki przeszło ponownie do ataku.

• Zagłębie rozgrywało akcję, podanie Udovicića w pole karne, gdzie Sanogo przepuścił piłkę, ta odbiła się od obrońcy i spadła pod nogi Ryndaka, który spokojnie pokonał Bieszczada. 1:2!

• GOOOOOOOOOOL! Dawid Ryndak!

• Zagłębie chyba zaskoczone stratą drugiej bramki. Nie potrafi się podnieść i stworzyć dobrej okazji do zdobycia bramki.

• Rzut rożny dla Bytovi, dośrodkowanie w pole karne na głowę Bąka, który bez problemu pokonał Szumskiego. 0:2!

• GOOOOOOOOOOL! Krzysztof Bąk!

• Sebastian Kamiński potężnie uderza z ok. 40. metrów, ale Szumski na posterunku.

• Udovicić przewracany w polu karnym, ale bez reakcji sędziego.

• Bytovia zepchnięta do defensywy oczekuje na kontrataki. Zagłębie szuka wyrównującej bramki, ale jak na razie bez skutecznie.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek uderza, ale prosto w mur.

• Ależ okazja dla gospodarzy. Źle wybitą piłkę przejął Nowak, podał prostopadle do Pribuli, ten zatrzymał sie w polu karnym zostawiając obrońcę, uderzył, ale minimalnie obok bramki.

• Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne i niecelny strzał. Od bramki zacznie Szumski.

• Akcja lewą stroną boiska. Udovicić dośrodkowuje w pole karne w kierunku Ryndaka, ale dobrze ustawiony obrońca wybija piłkę z dala od pola karnego.

• Rzut rożny dla Bytovi. Monterde dośrodkowuje na bliższy słupek, ale dobrze wybija Dudek.

• Dużo chaosu w środku boiska. Akcje obu zespołów mało składne.

• Klichowicz dośrodkowywał z linii końcowej, dobrze interweniuje Najemski.

• Ładna akcja gospodarzy. Dudek dostał prostopadłą piłkę w polu karnym, zagrał piętą do Sanogo, który obrócił się w stronę bramki, uderzył, ale piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

• Błąd Szumskiego, który nie wybił piłki. Klichowicz bez zastanowienia uderzył na bramkę i mamy 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Klichowicz!

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Przy piłce gospodarze.

• Zawodnicy obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę początek spotkania.

• Na stadionie Ludowym w Sosnowcu pojawiło się niewielu kibiców. Powodem może być pogoda. Padający deszcz nie zachęca do odwiedzenia stadionu w dniu dzisiejszym.

• Zagłębie przystępuje do tego spotkania już z trzecim szkoleniowcem w tym sezonie. Zmiany rozpoczął Jacek Magiera, który przeniósł się do warszawskiej Legii, zastąpił go Jarosław Araszkiewicz, który prowadził zespół gospodarzy w zaledwie dwóch spotkaniach. Obecnie pierwszym szkoleniowcem jest Piotr Mandrysz. Jaki będzie debiut szkoleniowca Zagłębia? Przekonamy się za około dwie godziny.

• Rezerwowi Drutex Bytovi Bytów: Szromik, Bąk, Bielak, Formela,Letniowski, Ploj, Poczobut.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Fabisiak, Wiktorski, Sierczyński, Bartczak, Wilk, Łuczak, Matić.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów. Czas na zawodników rezerwowych.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1. ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a MKS Drutex Bytovią Bytów.