Mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie...

Zagłębie Sosnowiec

2

Górnik Łęczna

2

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie Sosnowiec remisuje z Górnikiem Łęczna 2:2. Dziękuję za uwagę.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Żółta kartka dla Kosznika za brutalny wślizg na nogi Sulewskiego.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Łuczak zmienia Wrzesińskiego.

• Żółta kartka dla Malheiro.

• Groźny strzał Bonina z narożnika pola karnego minimalnie ponad bramką.

• Zmiana w zespole gości. Szerszeń zmienia Szysza.

• Uderzenie Udovicića z dystansu wysoko ponad bramką.

• Zmiana w zespole Dariusza Dudka. Malheiro zmienia Sanogo.

• Kuriozalna bramka, piłka odbiła się od Kasperkiewicza, a Prusak tylko odprowadził ją wzrokiem. 2:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Samobójcza bramka Kasperkiewicza!

• Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie w pole karne piłka spada na nogę Kosznika który pięknym strzałem pokonuje Kudłę. 1:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kosznik!

• Karbowy zmienia Sasina.

• Zmiana w zespole gości. Jarecki zmienia Szewczyka.

• Zamiana w zespole gospodarzy. Mularczyk zmienia Nawotke.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Banasiak dośrodkowuje w pole karne, do piłki doszedł Sanogo, ale jego strzał nie wylądował w siatce.

• Żółtą kartką ukarany Szewczyk.

• Małe nieporozumienie w szeregach obronnych gospodarzy, piłkę na 5. metrze przejmuje Tymiński, ale w asyście obrońcy oddał lekki strzał.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Lewicki!

• Rzut Karny dla Zagłębia.

• Najpierw z 5. metra uderzał Bonin, broni Kudła. Następnie Pisarczuk, ale pewnie piłkę złapał bramkarz gospodarzy.

• Sanogo ukarany żółtą kartką.

• Bonin ładnie ograł obrońcę z lewej strony, dośrodkował w pole karne, ale nie było tam jego kolegów, by zamknąć akcję.

• Ładna akcja Udovicića na lewej stronie, wpadł z piką w pole karne, dograł na 3. metr, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

• Żółtą kartką ukarany Pisarczuk za faul na Banasiaku.

• Rzut rożny dla gości. Tymiński dośrodkowuje na bliższy słupek, gdzie Bonin przedłuża zagranie, ale piłka spada pod nogi obrońców.

• Żółtą kartką ukarany Konrad Wrzesiński.

• Zagranie w pole karne blokował Jędrych, odbita piłka spadła pod nogi Makowskiego, ale mając tylko przed sobą Kudłę nie potrafił umieścić piłki w siatce.

• Uderzenie z rzutu wolnego Banasiaka, piłkę pewnie łapie Prusak.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Banasiaka minęło pole karne, piłka spadła pod nogi Udovicića, ale po jego zagraniu obrońca wybija piłkę.

• Sanogo sam na sam z Prusakiem, ale uderzenie ponad bramką. Powinno być 1:1!

• Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, piłka po strzale Lewickiego ląduje na 11. metrze, strzał Jędrycha po rykoszecie wychodzi po za linię końcową.

• Kolejny rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze interweniuje Nowak.

• Rzut rożny dla Górnika, dośrodkowanie w pole karne Tymińskiego, zamieszanie, do piłki doszedł Kasperkiewicz i mamy 0:1!

• GOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Kasperkiewicz!

• Górnik od początku atakuje. Groźny strzał Bonina i z największym trudem broni Kudła.

• Sędzia rozpoczął pierwszą połowę spotkania.

• Rezerwowi Górnika Łęczna: Patryk Rojek, Filip Karbowy, Radosław Pruchnik, Łukasz Wiech, Dariusz Jarecki, Sebastian Szerszeń, Adrian Szczerba.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Matko Perdijić, Rafał Makowski, Patryk Mularczyk, Arkadiusz Najemski, Nuno Malheiro, Wojciech Łuczak, Bartosz Pikul.

• Poznaliśmy składy obu zespołów. Czas na zawodników rezerwowych.

• Witamy w relacji live z meczu Nice 1. ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Górnikiem Łęczna.

Jakub Waliczek

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Łukasz Kaczanowski

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna ONLINE. Dziś wieczorem na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, miejscowe Zagłębie podejmie Górnika Łęczna w ramach 19. kolejki Nice 1 Ligi. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna ONLINE

Odkąd 21 sierpnia 2017 roku Dariusz Dudek objął stanowisko trenera, Zagłębie gra coraz lepiej. Mecze z Ruchem Chorzów i Stomilem Olsztyn pokazały potencjał jaki drzemię w drużynie z Sosnowcu. Zagłębie powoli odzyskuję formę jaką prezentowało w poprzednich rozgrywkach i znowu można mówić, że sosnowiczanie liczą się w walce o awans.
Atmosfera na stadionie jest coraz lepsza co zdecydowanie pomaga piłkarzom, którzy są bardzo zadowoleni z obecnego trenera. Dzisiejsze spotkanie jest jednym z ostatnich meczów I ligi rozgrywanym w tym roku, więc drużyna z Sosnowca ma nadzieję no dobre zakończenie roku 2017.

Od kiedy Zagłębie zdecydowało się grać dwójką napastników, gra w ofensywie wygląda naprawdę imponująco. Szymon Lewicki jest w świetnej formie i idzie na króla strzelców ligi. Ustawiony obok niego Vamara Sanogo dysponuje szybkim przyspieszeniem i dobrym dryblingiem co zdecydowanie pomaga mu w asystowaniu kolegom z drużyny. Również defensywa Zagłębia prezentuje się solidnie, a stojący na bramce Dawid Kudła jest w bardzo dobrej dyspozycji.

Rok temu grali w Ekstraklasie, dzisiaj biją się o utrzymanie w Nice 1 Lidze. Sławomir Nazaruk, który objął Górnik jako tymczasowy trener po zwolnieniu Tomasza Kafarskiego, ma zdecydowany problem, ponieważ piłkarze prezentują słaby poziom, a drużyna zajmuję przedostatnie miejsce w tabeli. Drużyna Górnika ma drugi najgorszy atak w lidze, w 18 meczach zdobyli tylko 14 bramek, a stracili aż 26! "Górnicy" mają nadzieję na zatrzymanie passy 8 meczów bez zwycięstwa i chcą sprawić niespodziankę na Ludowym.

Trudno wymienić piłkarza, który wyróżniałby się na tle kolegów w drużynie Górnika. Najlepszym strzelcem drużyny jest Patryk Szysz, który zdołał zdobyć dla drużyny 6 bramek. Drugi w zestawieniu jest, mający przeszłość w ekstraklasie Grzegorz Bonin, który ma na swoim koncie 3 trafienia.

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna rozpocznie się o godz. 20:30 na Polsacie Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 20:40 w Polsacie Sport. Mecz komentował będzie Tomasz Włodarczyk (z Sosnowca)

20:45 mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna